2012 6 1

Darbas padeda negalvoti ir atsipalaiduoti, būti čia tiesiog geriau kai turi kažkokį tikslą. Darbas pats savaime yra tikslas, jei man kas pasiūlytų labai įdomų darbą, kuris turi kažkokį tikslą kuris man priiimtinas (ne pinigus) tai aš jį galėčiau dirbti ir už dyką. Šiaip norėčiau tyrinėti savo ligą, negerti vaistų ir žiūrėti kas bus, tada bandyti įvairias ne chemines priemones nuo jos. Atlikinėti eksperimentus su pačiu savim.

Šiandien atsikėliau daug lengviau nes jau 715 turėjau būti pas kolegas sandėlį su busu. Padariau viską dabar laisvas iki beležin kada. Paklausysiu essential mixą ir paskaitysiu http://www.nso.lt/lucid/pdf/reptilija.pdf
Tikiu kad šiandien bus graži diena, nors ir šaltoka, nors ir lis. Aš sėdėsiu ir siurbsiu į save visokią informaciją, garsą ir tekstą. Niekaip nesigauna mesti rūkyti, nes aplink vis kažkas turi parūkyti ir aš vaišinuosi. Šlykštus narkotikas.

Essential miksas neblogas, ramus toks neįkyrus, o tekstas reptilija tai sunkokas, nemanau kad kas nors iš mane skaitančių jį įveiks. Bet man tai paaiškina apie mano vizijas.

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų tikrinimas įjungtas. Po kiek laiko jūsų komentarai bus apublikuoti.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

5 komentarai “2012 6 1”