Atsargiai gliukas 8


Pamatavau kampą, pasirodo jis pasikeitė nuo vakar, amžina kaita, amžinas virpesys. mano šūdas pradėjo skęsti WC dugne, o ne čia kaip matricoje katė, jie pakeitė sistemą, ėjau gatve ir dvi mašinos buvo vienodos, o ne aš kompiuterio simuliacijos viduje. kompų jau užtenka tam kad jie suformuotų super smegenis, aš padariau klaidą? Neturiu su kuo išeiti vakare? o ne (one) aš vienas šitame košmare? išsigelbėjimas? nuolatinis rinkimasis tarp vienas ir du 9tarp 0 ir vienas) Atsiprašau bet man niekas nieko nežadėjo tik begalybę iš abiejų pusių, nuostabias šypsenas ir bet kokią veiklą už pinigus, sukimąsi ratu ir tikėjimą kad viskas gerai. Kaip vienam rusų žaidime sakė ti svegda znal sto stota nefporiadke se etam mirom, IZBRANI. Vienintelis realybės saugiklis tai TU, ir dar kartą TAI TU. Viskas ką tu sakei dar vis gyvena mano galvoje, kiekvienas mirksnis ir kiekvienas juokas, kiekvienas skausmas ir kiekvienas ignoras. išeitis? šokti bažnyčioje muzikai kurią aš statau kurią aš buvau pastatęs ir vėl nurinkau, bažnyčios dirba dieną klubai naktį, muzika tai naktis, išsigelbėjimas nuo puolančio siaubo, boso bangos užmušą nepasitikėjimą, jos hiptnotizuoja ir veda į tolį.

Du žmonės kurie gulėjo su manim ligoninėje jau guli kapuose, neseniai pasikorė dar vienas. sunku, ne kažkas netaip ir būtent kas neįmanoma paaiškinti, aš einu per minią ir minia skiriasi prieš mane kas tai sistemos klaida? aš nusiperku kolonėles ir jos skleidžia koduotus triukšmus, kas tai mano smegenų darbo atspindžiai. kas tie visi kostiumuoti dėdės su juodais akiniai? kas tie policininkai kurie mane paleidžia be dokumentų ir be teisių, kas tie kurie lenktyniauja su manim automagistralėje vilnius kaunas ant 167 (daugiau mano mašina neina nes limiterrrrr), kas tie kurie važiuoja visą kelia pro mane kai aš einu su vienais apatinias gatve, kas tie kurie filmuoja visą šitą veiksmą ir parduoda mums patiems, kas tie menininkai, kas tie kūrėjai kas tas aš kuris neegzistuoja be TU. Nepalik manęs, paskambink parašyk pagalvok, perskaityk ir pasakyk – vat čia tai dušefno balnoi, vat čia tai nesąmonė, taip nebūna, aš tave patikinsių būna, ir jai tu nuspręsi išjudinti savo paties pamatus ir pamatyti sistemą byrančia į nieką, skaidančia visą aplinką į AŠTRIAs šukes, savo paties genus besisukančius ir bebandančius tave sustabdyti, vat tada ir bus gliukas, dabar tai tabletė ir ramuma, Tv ir ramuma, boso banga bet baimės nėra tai kam ji skirta?

Muzika: Zoot Woman – Live in my head.mp3

01 – how we do.mp3

04- Notice Me.m4a – tiesiog vienas iš pačių geriausių ritmų


Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

8 thoughts on “Atsargiai gliukas

 • Borka

  Taip būna, bet kas iš to. Kodėl reikia kelti tuos klausimus, o ne tiesiog stebėti tai keliaujant pro šalį (juk su kiekvienu klausimu mes stabtelime), kodėl neiškėlus klausimų kai sutinkam išties įdomų ar nesuprantamą šios sistemos fenomeną? Jei įdomu viskas viskas, tai kaip tada veikia filtrai (manau neveikia) ir apie kokį žinių sukaupimą mes galim kalbėt?

  • Sistem metsiS Post author

   Kartais atrodo, kad viskas iš to. Ribinės situacijos mažiausiai tirtos ir pačios įdomiausios. Papasakok apie panašius tau atsitikusius nutikimus. Man padeda keliauti klausimai ir atsakymai. Tavo mintys vėl neaiškios. Kur tu Keliauji? Apie kokius filtrus tu šneki? Ir iš vis čia šiaip tekstas apie baimę, kitimo baimę. Muziką klausei? Gal ji tau atsakytų į porą klausymų.

   • Borka

    Pritariu, kad kai pradedi peržiūrinėt, analizuot tai ką žinai, galvot apie tai, tikrint tai, sieti ar priešpastatyt naujiems ir neseniai sužinotiems dalykams, pagrindas gali pabirt iš po kojų. Bet jei daryti tai po truputi, tai turėtum rast galimybę išgryninti žinomas tiesas. Ir šios žinios bus maksimaliai nepajudinamos, nes atlaikys laiko, gyvenimo patyrimų, savo ir kitų tau svarbių žmonių (kurių nuomonę vertini) kritikos išbandymus. Tai bus tavo atspirties taškas, nuo ten viską konstruoji.

   • Borka

    Už viską gyvenime mokam dar ir laiku. Todėl kiekvienas susidomėjimas aplinka užtrunka. Norėčiau, kad mano gyvenime jei jau užtrunku tai bent jau kuo prasmingiau. Kad mano skirtas laikas atneštų nauda man arba kitiems. Filtrai, tai žmogaus būdas atsirinkti kuo galima naudingesnius jį dominančius ar aktualius dalykus. Kur keliauju nežinau, turiu išsikelęs tikslus, turiu svajones ir siekiu viso to. Nuolat stebiu aplinkos pokyčius ir esant norui/reikalui prisitaikau prie kitimo. Šiandien man labai svarbi vidinė pusiausvyra, manau ji man padeda racionaliai ir aštriai vertinti kas man reikalinga, o kas ne – o tai jau filtras.

 • Borka

  Šiandien tik susimąsčiau ir labai pritariu tam, kad po straipsniu randu autoriaus parinktą muziką ar kitokį linką, todėl 3 x valio!!! (digg it).