Bilietas į lietų + dj hell 4


Važiavau truliku, pamiršau išmušti talonėlį, pagavo kontrolė nors spėjau išmušti prieš jiems įlipant , tingėjau ginčytis ir rodyti kiaušus, tai sumokėjau paskutinius pinigus iki paskutinio cento = lygiai 9,90Lt, ir nebenorėjau toliau važiuoti trūliku nukėblinau per vilnelę į miestą, naturaliai į patį lietaus pirmą šuorą. Eičiau ir dar kartą, ir už 20Lt, lietus buvo nuostabus, gaivinantis ir smarkus, dideliais lašais ir toks mmmm. Pastovėjau kažkiek prie mindaugo po stogeliu ir tolyn… Buvau šiuolaikinio japonišo meno parodoje šmc – du darbai ir nuotraukos net netraukia ligi meno, o kiti du tikrai labai geri, ar už juos ir rūsį pasislėpusius lietuviško meno parodijas verta mokėti 8Lt spręsti jums, manau tikrai verta ;] už meną visada verta mokėti.
Dj hell
Būtinai iki galo išklausyti, paskutinis pats geriausias! Šokau ;]


Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

4 thoughts on “Bilietas į lietų + dj hell

  • Sistem metsiS Post author

    Rodyti kiaušus = elgtis kaip patinui, galėjau net iš trūliko nelipti gi pasižymėjau prieš jiems įlipant ;], arba net ne bėgti o ramiai piktai besispjaudant eiti lauk.

  • Sistem metsiS Post author

    Geras prisiminimas… Ištiesų šiam pasaulyje didžiausi pinigai mokami už ilgai išliekančius prisiminimus. Kartais net sunku suprasti kaip tai daug lemia. Kiekvienas nestandartinis jūsų sprendimas, anksčiau ar vėliau virs prisiminimu, kuo jis nestandartiškesnis tuo labiau įsirėž į atmintį, o bėgant laikui liks tik geroji jo pusė, visas skausmas liks kažkur toli. Žmogus toks sutvėrimas kad prisimena tiktai gera arba smarkų, jai buvo blogas ir smarkus, jį prisiminsite tiesiog pilką.