Dar kartą – viskas bus gerai ;]

Bulvės už 65 centus, nebadausime. Muzika nemokamai. Kompiuteriai pigūs, internetas pigus. Mums viskas duota, tik reikia išmokti atsirinkti ko nereikia ir kas mums pavojinga. Aš suprantu, kad man pavojingi visi narkotikai įskaitant marichuaną ir alkoholis. Stengiuosi gyventi be jų. Man labai pavojinga nemiga, jinai dažniausiai veda į ligos epizodus. Kol kas miegas nesutrikęs ir net labai geras, bet su baime laukiu kai vėl nustosiu miegoti ir užsinorėsiu sutvarkyti visą pasaulį iš karto.

Dar kartą sakau, Dievas ar aukščiausioji galia mums suteikė labai daug, tik ne visi tai mato ir vertina. Suteikė galimybę grožėtis nuostabiu nuolat kintančiu kūriniu, kurio dalis ir kurio kūrėjai esame męs patys. Aš esu dėkingas už šią dieną, esu dėkingas ir už kiekvieną buvusią, kad ir kokios sunkios jos kartais būdavo. Turiu išmokti šypsotis net tada kai sunku. Kartais man atrodo kad ne gyvenu, o žiūriu man paruoštą filmą. Atsitraukiu į nuotolį. Kiek dar kartų man teks prisiminti tai kas skauda. Reikia išmokti gyventi šia diena ir rytdiena. Viskas būtų puiku jai žinočiau savo tikslą, bet tikriausiai mano tikslas ir yra ramiai būti čia.

Šiandien vakare einu į gimtadienį.
Susirinkau kompiuterį, nes buvo pusiau surinktas. Laukiu Dmnt, sakė parsiras vidurį mėnesio.

Tikiu kad pamatysiu dar daug nuostabių dalykų. Tikiu kad bent poros iš jų dalimi būsiu ir aš. Tikiu kad sistema kurta Man ir Tau, tik męs kažkodėl jos neišnaudojam.

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.