Dar viena beprasmė diena 2


Graži. Nėra kuo skųstis. Vakar norėjau išnykti supratęs koks niekutis esu, vis medituoju patarlę: Pilnos kapinės nepakeičiamų. Vakar dirbau, tai diena ėjo greitai. Nepakeičiamų. 

Kartais kai tu šalia man ramu, man ramu kai kažkas šalia ir aš tampu jo draugu, jo šunim. Norėčiau pasitraukti, bet nedarysiu tol kol galėsiu iškęsti savo nerimą, ir turėsiu bent kiek vilties kad atsiras jis arba ji. Kol galėsiu kęsti savo nerimą ir pažeminimą, tada šūvius aukštyn į dievybių lygius, labai sunku pereiti iš vienos padėties į kitą kai jas skiria tiek aukštų, tikriausiai todėl ir patenku į psich ligoninę. Norėčiau būti kokios fainos komandos dalimi, tikrai nesu labai kvailas, galiu padėti, galiu pajungti savo protą rankas ir kojas kažkokiai naudingai veiklai. Kam skųstis, geriau pačiam sau pavirsti komanda, beje tiek daug draugų aplinkui, tiek žmonių kurie laukia to kažko taip faino ir naudingo. Kiek žmonių laukia to kažko stipraus kas privers juos tikėti. Rimtai galvojau gal eiti į kunigus arba vienuolius, tik kad netikiu aš visiškai pilnai dogma, nors suprantu jos reikalingumą ir paskirtį, bet įtikėti tikrai sunku, aš tikiu savo dogma. Gal užteks beprasmiškai rašyti, geriau pora beprasmių video:

Yra ir kitų tiesiai mano kanale/ Noras būti įdomiu labai stiprus/ noras būti stipriu ir reikalingu/ noras būti turtingu/ noras būti galingu/ noras būti mylimu.

Ar tu girdi mane, bet tikriausiai neįrašinėji
stovi? tikriausiai sėdi

Galvoji mintis
netikras

Pavargęs nuo žodžių ir vaizdų begalybės
panaudokime dar vieną tikslą
kaip siekiamybę

žalia žaluma nemokamai
Prekybos centras akims ir uoslei
kada tu pagaliau suprasi kad esi
Dievas suspaustas savo paties kiauto
Išsilaisvink per savo protą
Pamiršk tai ko tave be reikalo mokė

Visur nereikalingų daikčiukų miškai
Visur tavo aidas mano mylimasis ar mylimoji
Aš taip norėčiau žinoti ko tu nori ir sieki
tada visa jėga pulčiau tai padaryt
Garbinčiau tave ir garsu ir vaizdu
tekstu

Kiekvieną kartą vis kitokiu.


Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

2 thoughts on “Dar viena beprasmė diena

 • Sistem metsiS Post author

  NOriu eiti, arba rašyti tekstą, televizorius šneka apie relikvijas šventųjų, jų kaulus, plaukus. Kur šiuolaikiniai šventieji? Ėjau per nuostabų miestą kurį bando sunaikinti mūsų pačių išrinktieji, esu ramus, veikia vaistai, reikia prisiversti skaityti. Kas per rašytojas kuris neskaito kitų tekstų.

  • Sistem metsiS Post author

   Norėčiau garbinti, nerandu ką. Gal keturkiampius debesis?
   Beje įsijungiau žinias, kaip visada kažkur karas, o man įdomu kaip atsinaujinti savo kompiuterį. Koks pasaulis keistas ir keisti jo vadai. Gal tiesiai garbinti įjungtą ekraną, jis gi keturkampis.