Paprasčiau

Kai nevartoju psichotropinių vaistų jaučiuosi geriau, mažiau nervuojuosi giluminiu nerimu ir labiau pasitikiu savimi. Džiaugiuosi kad šie vaistai man leido taip greitai atsistatyti į tą vietą kuri visiems priimtinesnė. Aš turiu būti lengvai numatomas ir patogus, geriausia dar plug n play with no pay. Nekišantis nosies kur nereikia, neklausiantis ir ramus keisto skruzdėlyno gyventojas. Svarbiausia, kad aš jaučiuosi gerai ir stipriai, man vėl malonu vaikščioti, aš nebebijau kitų, beveik patikiu kad šitas žaidimas įdomus ir vertas another try. Man tikrai gaila tų milijonų žmonių kurie užmušinėja save šiais vaistais, man pikta kad yra piktų daktarų kurie norėtų nuolat maitinti kuo didesnę populiacijos dalį tokias vaistais. Tai vaistai kurie padeda pabėgti nuo savęs, nuo savo minčių, norų, troškimų. Legalūs narkotikai valstybės sąskaita.

Prisiminiau pokalbį kuris vyko vasaros viduryje, niekaip iki šiol jo neiškoduoju. Prisimenu milžiniškus pulsuojančios energijos kiekius kurie keliavo per mane. Labai keistas jausmas jausti praktiškai tekančią energiją, aš visiškai nesupratau kodėl ji tekėjo tada, būtent tada. Aš nesugebėjau išlaikyti tokio didelio energijos kiekio ir pradėjau klysti, užtenka padaryti vieną klaidą ir energija gali nutekėti ne ten kur reikia ir tapti agresyvia ir naikinančia. Tokie dideli energijos kiekiai gali lengvai sunaikinti. Aš esu dėkingas virtiniai atsitiktinumų kad leido man dar likti čia ir bandyti dar kartą. Bandyti dar kartą šitame šaltame pasaulyje.
Pasaulyje kuris turi šansą tapti geresniu. Revoliucijai kuriai užtektų kameros. Norėčiau puslapio kuriame galėčiau susirasti žmogų pasivaikščiojimui mieste, mano svajonė – nauja pažintis kiekvieną dieną. Pačiam siūlytis baisu, bet tikriausiai teks, bandysim pasinaudoti google galia. Kompanija kuri bando nedaryti nieko blogo. Paieškos didžiuliame šiukšlyne korporacija uždirbanti milžiniškus pinigus. Aš jau gan senokai netikiu google paieškos galia, sunku rasti kažką naujo, sunku rasti kažką iškrentantį už rėmų, nepop. Youtube turiu 138 favorites, galvojau mega koorporacija žinodama mano skonį pasiūlys kažką įdomaus, deje vis dar laukiu ;]
Aš atiduočiau ir atiduodu visą informaciją apie save, aš netikiu privatumu, nemanau kad turiu kažką slėpti. Manau kad atiduodamas savo informaciją mega koorporacijai galiu jai padėti paiešką šiukšlyne padaryti geresnę.

Skaitau apie badą ir norą išlikti žmogumi.

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų tikrinimas įjungtas. Po kiek laiko jūsų komentarai bus apublikuoti.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

One thought on “Paprasčiau”