Rami diena. 3


Pavasaris alsuoja ramybe, nors sapnai neramūs bet vis dėlto viskas atgims, ar tu to norėsi ar ne. Vis pasimiršta kad esi maža smiltelė laiko begališkume. Matau ženklus, vis dar matau ir tikriausiai jau matysiu visą gyvenimą, nebent užsikrausiu darbais ir juos pamiršiu.

Einu ir visur šilta
temperatūra kyla aukštyn
mano žingsnis galingas
aš dėmesingas
įtempęs kiekvieną stygą laukiu
tavęs
taip norėčiau pabusti ne kur kitur, o čia
ten kur esu, nes čia man geriausia
taip nusprendžiau gi pats
tik sunku suprasti
kokią užduotį turiu atlikti
kad man būtų ilgai malonu
burnoje jausčiau laimėjimo ir laimės skonį
visus metus.

Svarbiausia planas, tikslus kuo geresnis, kad tikrai nuvestų prie tikslo, gi studijavau geodeziją, tai turėtų būti lengviau jį susikurpti, problema tokia kad nelabai tikiu savo jėgomis.
Moku: šnekėti bet kokia tema kad ir visą naktį, vis ją skirtingai apžaisdamas.
Iškenčiu: daug lėtinančių vaistų nesulėtėdamas
Tikiu: kad viskas bus gerai, gerai perkeliu kaustantį siaubą apie tai apie ką daug kas negalvoja (optimizavimo klausimai)
Moku: optimizuoti, greitai ir kokybiškai (arba tiesiog į gerąją pusę)
Žinau: kad ateities negalima vertinti gera bloga sąvokomis.
Greitai: susidraugauju


Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

3 thoughts on “Rami diena.

  • Sistem metsiS Post author

    Per daug pykau ant savęs, tik dabar išmokstu mylėti ir gerbti daugiau. Aš gi ne visažinąs visagalįs. Keisti kirčiai. Išgeriu puoduką kavos (tai nuostabu ir susideda iš kelių sudedamųjų: verdantis vanduo + kava + pienas + puodukas + šaukštukas) ir jau tie daiktai atkeliavę iš skirtingų pasaulio dalių, dar kompas kuriuo rašau, elektra. Nuo kavos puoduko gali pradėti kelionę po pasaulį. Kiekvienas daiktas susijęs su kitais, kaip ir aš susijęs su tavim. Kartais sąsajos būna klaidingos, tada atsirandi kaleimukyje ant kalniuko.
    Kokį tikslą pasirinkti? Kai kurie man uždrausti, tenka pačiam sau uždrausti tam kad nesunaikinčiau savęs ir nepasinerčiau į amžiną klaidą.
    Norėčiau būti optimizatorius. Priversti iš kelių žmonių išspausti viską. Sukurti pačią geriausią komandą ir žinoma uždirbti pinigų (energijos) tiek kad jie nebūtų labai aktualu. Išmokti dirbti su daugiau įrankių, ir dirbti giliau ir tiksliau.

  • antra sistema

    nuotaikos vis dar šokinėja. Keli žodžiai gražina nerimą. Rašau iš mob tai nelabai patogu. Gaila čia kur dabar esu negalima jo turėti ir fotografuoti. Lėtas rašymas atpalaiduoja. Norėčiau susilieti su saule. Pavirsti spinduliu. Arba tašku. Kas mane dar aplankys čia? Tikriausiai daugiau niekas. Nebent tu. Tiksliai tikiuosi kad tu perskaitysi-bet gal jau bus per vėlu. Aš jau būsiu vėl ant žaidimo lentos su judesio teisėm. Nesigauna atlikti kai kurių internetinio žaidimuko veiksmų. Patogumas traukia bet jo ideali forma ne (matrica – šalti pajungti maisto ir signalo laidai). Šiandien vienu metu nutrūko internetas lūžo įrašinėjamas cd ir paaiškėjo kad kažkodėl neįsikrovė mp3 grotuvas. Durnius dar panaudojo keistą ir retą savo arsenalo žodį kontra bosas. Kodėl žmonės taip sunkiai atiduoda savo laiką (kištis kirvis kirtis nusako prasmę ) lyg kažką prarastų lyg atsisakytų kažko lyg taptų atsakingi lyg dėtų parašą ant sutarties. Noriu suprasti.