Reikia 5


Visi žino kad reikia:

 1. Mokytis
 2. Taupyti
 3. Tikėti
Vakar man Justina sakė kad reikia pasikeisti rūbelius ir batukus jai noriu susirasti merginą, man keista kiek daug išorė reiškia žmonėm. Ir brangių gerų kvepalų reikėtų, nes dabartiniai prasti ir trumpai ir neskaniai kvepia. Reiktų labiau kontroliuoti savo išlaidas, reiktų nustoti rūkyti ir gerti alų, kiek daug visko reikia. Dabar esu keistam sapne, nežinau ar iš jo man pavyks pabusti. Tam, kad pabusti turėčiau gerti arbatytę ir valgyti nedaug, priprasti prie nuolatinio poreikio. Nežinau ar gerti vaistus, bet porą mėnesiu tikriausiai reikėtų. Nežinau ko noriu, gal tik kažkokio tikrai artimo žmogaus, tada gal pajusčiau vėl savo sparnus. Ką galima išmokti per vieną dieną? Per vieną dieną galima išmokti numirti ir atgimti, tikriausiai, jai viskas tvarkoje. Pjausčiau su mama kopūstus, pradedu jausti malonumą iš paprastų užduočių. Nelaikau savęs subrendusiu. Dar kažko trūksta. Trūksta tikriausiai aukos kelių dešimčių metų už nuosavą gyvenimo vietą. Trūksta kelionių į užsienį, trūksta kitokio vaizdo. Kol kas dar lengva atsispirti narkotikui, bet anksčiau ar vėliau mano ranka vėl tiesis prie jo, reikia keistis, reikia patikėti pačiu savimi. Kol to nebus aš būsiu pusiau miręs. Mirksi ekrane chato langas. Kas iš to? Nieko, tiesiog darbas, kai dirbi nuo 9 greičiau eina laikas nei dirbant nuo 10, bet geriausia būtų visiškai paversti savo darbą savo namais, dirbti nuolat, bet ar kam to reikia? Reikia pačiam sau.
Kodėl virgulės einant pro duris kryžiuojasi? Kodėl žemė tokia didelė? Kodėl negali žinoti jokios sistemos iki galo. Visur sudėliotos ribos kad prisimintum jas, ribas. Kiekvienam vaizde jos bus, negali pabėgti nuo tave įrėminančių rėmų. Gali tik juos padaryti stebuklingus. Ar gali skleisti aplink save kažką kas neužfiksuojama? Manau tikrai gali. Kada įvyks ta mutacija. Kada. Kai tu išeini į paralelinę visatą tada viskas kitaip. Pavargstu nuo savo paties minčių ir savo paties norų. Atsijungti.

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

5 thoughts on “Reikia

 • Sistem metsiS Post author

  Dar viena diena eina užmarštin
  ir niekas jos nebeišgelbės
  nebent adata aštri ręžianti realybę
  aš nebemoku atsisukti atgal
  ir 660 minučių lieka pilnai neišnaudotos
  kur tu pasislepi man atsakyk
  nes aš matau tik krentantį šešėlį
  kaip norėčiau būti nepastebėtas
  ir amžinai pasilikti dabartyje
  bet pala šitas mano noras jau išpildytas
  teks galvoti kitus…

 • kry

  kas iš tų rūbų ir batų keitimo, tarsi nuo to kas pasikeis? vistiek tas pats žmogus liktum. ai, pasikeistų, blogai jaustumeis pakeitęs apdarus, rengdamasis ne taip kaip tau patinka, ne taip kaip nori..

  apsireiškiau ble

  • Sistem metsiS Post author

   Realiai tai norėčiau pasikeisti kažkiek, noriu tam tikrų dalykų, bet dažnai kaina atbaido, brangus lietuvoje malonumas naujais rūbais rengtis… O apranga tikrai dažnai pasidaro kaip antra oda, pripranti prie jos, bet lietuvoje manau per daug dėmesio jai skiriama…

 • Giedre

  Ta Justina – ji daug žino tikriausiai… Mano manymu, svarbu, kad drabužiai būtų švarūs ir tvarkingi, kad viskas kvepėtų švara. Ir ne visos merginos vaikinus renkasi pagal išorę. Man svarbu, kad su šalia esančiu vyru būtų įdomu bendrauti, kad nereikėtų nejaukiai šalia sėdėti, mąstant, ką čia tokio pasakius, kad palaikytumei pokalbį.
  Ir dar… prisiminiau, kaip kažkas pasakė, kad jeigu merginos rinktųsi vaikinus pagal jų kojas, pasaulyje būtų žymiai daugiau viengungių.

  • Sistem metsiS Post author

   Apsirengsiu anksčiau ar vėliau gražiai, bet tikrai neturiu įgūdžio derinti drabužius į gražius derinius. Norėčiau išmokti būti stilingas. O taip keista vartoti papildomus daiktus kaip seni dar visai geri, tikriausiai turi išmokti negalvoti ir daryti tai ką nori. Tikriausiai daugelio tikslas neskaičiuoti (pinigų ir laiko) ir negalvoti apie savo veiksmų įtaką nes vistiek negali kažko kardinalaus pakeisti.