sarasiukai 3


raktai namu kablio masinos
masina + ventiliu uzsukimai kauliuko formos
sutaisyti e6
mobilus + flac grotuvas + ausines mob ir akg
laidas mini jack mini jack
vizinas
cigaretes saltas vanduo
zemelapis

Kur tu nori bėgti? Dar liko prasmės vaikščioti, kaip paprasčiausiam elektronui, mano mintys palaidos ir beprasmiškai užprogramuotos piktuoju būdu, ar gali orientuotis, kad viskas puikiau, nei tu pats kada sugalvotum. Žvaigždės šviečia, aš žiūriu, asmeniškai man. GTA III parodė apie ką yra šita nesamonė, užsileisk muziką ir atgimk tūkstančius kartų visais variantas, nebepabėgsi, rasti kontrolę tikrai sunku, gal net beprasmiška, geriausia išmokti atsiduoti, ar nemokamai ar už 250Lt ar už 22400 , kokios tavo lubos, kai yra tas kuris gali pasiūlyti viską, iki visiško plyšimo iki YRA, ne įra, ne byra.

Smogas iš dujų ir įtrauki į save tą visą beprotnamį, bet nosis ir akys išfiltruoja, prisilietimus išfiltruoti sunkiau. Nėra prasmės rašyti visiškai jokios, tik kalboje gyvoje yra tiesa, ne kodavime kad būtų sunkiau perteikti. Persistumia skaičiai mano bmw numeris buvo 667 ir ką? Gali skaičiouti ir vertinti iki negalėjimo.

Visi mėgsta ėst, nes tenka.

 


Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

3 thoughts on “sarasiukai

  • Sistem metsiS Post author

    Paprastai, nes yra laiko viskam ir šaltam alui ir geram pokalbiui, žiūrint ko ieškai, ko trokšti. Negali vartoti tų žodžių, arba mokytis juos vartoti, rizikuoti suklysti ir nuolat eiti pirmyn tiriant ir fiksuojant, tik niekas nežino kaip ir kodėl. Kartais daiktui reikia meilės, pridėt ranką tiesiogine to žodžio prasme. Vis palieki užmirštų dalykų, negali pasiimti visko, nei iš praeities nei iš namų, nei su savim. Laiko funkcija kuri kartais išsikreipia ir eina keistyn, aš tikiu, vis dar tikiu, kad viskas gerai ir laukia džugi diena, kava vėl bus skani, dušas dar vis toks koks aš noriu. Norėčiau kad kasnors mane priliestų, bet tai tik svajonė ir kelionė laukiant stebuklingų akimirkų, kai viskas susieina į vieną tašką kuris ištaško. Viena diena viena valanda ir visas supratimas smogiantis visa galia iki paranojos, kuri nuolat čiupinėja. Turi vystytis turi tobulėti, arba ramiai sau gerti alų vokiečių gatvėje, pasirinkimai kol kas gal dar tavo, įtakoti, apriboti suspausti užkoduoti.
    Atrodo Lietus kaupiasi…