29,3 kambarį

Karšta, aš nors vakar per dieną susileidau 5 alaus, vakare dar olanzapino 5mg + xanaxo 0,25 vis tiek nesigavo miegoti, užmigau link 0300 pabudau 0600 ir kaip man būna atsikėliau apsirengiau ir valandą snaudžiau miegodamas prie kompo ant kėdės. Gerai kad dieną nusnūdau 2-3h

Radau naujos fainos muzikikės ♬

https://erothyme.bandcamp.com/album/dear-earth-people

Atsigavęs ir patenkintas dabar, vėl dalinuosi hackerių naujienom, seku srautus, dalyvauju, fotografuoju, manipuliuoju nuotraukom, skaitau, tyrinėju raspberry pi. Esu tikrai aukštai nuotaikos prasme, tik nerimauju dėl alko vartojimo, man reiktų to tikrai nedaryti.

Aplankė Svjns šiandien, išgėrem brangios kavos išvirtos mano aparate, pa small talkinom ir jis kaip visada ilgai neužsibuvęs išlėkė. Po darbų prilėkė lgmnts ir pakeitėm senojo dviračio pedalus, tai dabar turiu du važiuojančius dviračius, reiktų dažniau juos paminti, kaip ir pakiloti hantelius.

Pasaulis jau pilnai beprotybėje, o man gražu ir ramu, gal todėl, kad dabar nebijau nei vieno varianto – nei mčtkn mirties, nei savo, nei karo, nei maro, nei bado. Viskam ramiai ruošiuosi. Niekaip negaliu mesti rūkyti, o dėl kojos tikrai reiktų, bet rūkau jau mažiau, ryt nueisiu į vaistinę gal duos barstomų antibijotikų.

Randu daug įdomios info:

https://psyche.co/ideas/mental-disorders-arent-diseases-theyre-networks-of-symptoms

Vėl tikiu savo stiprumu nebepatekti į psichiatrinę, žolės thc ir šašlyko kokaininio ale – nebenoriu. Esu užsikrovęs džiaugsmu būti ir mokytis dar kažko naujo, laukimas dar kitokio rudens, dar kitokios žiemos, viskas atrodo mano paties jutimosi galioje.

Nuotrauka šio ryto:

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon