9534 žingsniai ant išmanios apyrankės ciferblato

Vakaras, skani kava su medaus šaukšteliu ir pienu, pritraukinėja juodą ir žalią arbatą. Sukasi kažkoks muzikinis rinkinys. Pabaigiau klausyt knygą: “Веселая жизнь, или Секс в СССР” visai patiko. Šiandien nedaug cigarilių 🚬, keli alaus 🍻. Pasiėmiau porą kedų iš pašto – ryškūs iššaukiantys kaip norėjau bet užsidėt nepatogu ir bendrai mm ir brls sako kad galėjau lt batų kalne geresnius pasiimti, nu bet jau šaukštai po pietų, dar turėtų ateiti viena pora irgi ryškiai neoniškai žalių. Apsipirkau Maximoje šalia pašto, tai visai nieko daug neperkant 30€, klaikios kainos dabar. Visada reikia bananų nes mčt mažne tiktai juos ir valgo, dar vis batoną, šviesią duoną čiumpa. Telefonas su kitom KZ firmos ausinėm veikia normaliai ir ausinės tikrai garsiai groja ir mane gerai girdi per jų mikrofoną 🎤.

Kita diena

Miegojau keistai, vakare kelis kartus dingo elektra, pabudinėjau, kažką pasimiršusio ryškiai sapnavau, pabudau nuo lgmnt skambučio, atsikėliau palydėjau jį į darbą pliurpiant telefonu. Kava arbata, tvarkau mčts kambarį – šiandien ateina jos šeimos daktarė dėl to veiksnumo perleidimo mm. Aš su kava kažkiek kavos likerio – iškart kablys, norisi bėgti alaus, bet daktarės atėjimas stabdo, nesinori dvokti alum. Šlykšti tema tikrai tas alkoholis – tuoj pat nori pabimbti ir būt kažkokioje nesančioje erdvėje tarp kablio ir miego.

Reiktų imti kažką skaityt, bandau trijų kūnų problemą, atrodo skaitosi neblogai. Buvo daktarė, mčts pulsas labai aukštas, išrašys vaistų ⚕. Pamatavusi pulsą spaudimą paklausiusi širdį išeina, aš iki parduotuvės – trys alaus kaip nebūta jau namie su bananais ir batonu. Mm jau traukia namo, keps žuvį. Aš kažkaip užsisukęs į laikinumą, trečias alaus ir atrodo niekas nesvarbu, vakar gabaliukas dūdos. Pasaulis žavi savo ryškumu ir raibuliuojančiu jau pažįstamu chaosu.

Po trijų alaus atsijungiau į miegą, atsikėliau tik link 2200, išploviau indus, pasileidau kažkokį dub techno live per youtubčiką. Atrodo naktis kviečia bėgti pirkt cigarilių į degalinę, bet susilaikau. Šį vakarą po ilgo laiko netraukiau cigarilės. Reiks bandyt ir ryt iš ryto netraukt. Realumas aštriai įsirėžęs į suvokimą. Atrodo čia ir dabar kažkoks ašmuo 🔪, kažkas kviečiančio būti ir džiaugtis, bet tuo pačiu būt per atstumą. Norisi vėl tą CyberPunko almanachą nusipirkt. Rankų oda nuo kasdieninio indų plovimo sausa, nors ir tepu kremu jinai vis tiek tokia kaip ir nepatenkinta ir pačiam nemaloni liesti, šerpetojanti.

0:00

Antras užpilimas žalio pu-erh. Aš kažko nejaukiai vienišas naktyje. Cikladolio nenoriu, užteks pačios arbatos. Ar laukti ryto? Šoka prie akumuliatoriaus pajungta spalvota lemputė lange ir mažų led girlianda. Išmetė krovostok interviu ilgą:

Diena kai nejauku

Mm ir brls jau būna sode, man vienam namie su mčt vakare nejauku, per dieną pribimbau alaus ilgai snaudžiau. Pinigų beveik visai nelikę, reikia ryt nupirkti mčt vaistų.

Penktadienis kai nesinori niekur traukt

Tabletė atleis, nuramins, dieną daug snausta. Mintys kylančios ir gęstančios. Noras ramaus laiko. Tinklo kitimas, paliktas paprastumas. Galva chemiškai tuščia. Būti iki galo.


Varčiausi baisiai ilgai lovoje, visiškai nenorėjau kilti į dieną. Dabar po kavos ir žalio pu-erh su trim ciklo 🔁 🌀 viena depakino ir 1/4mg xanaxo jaučiuosi ramiai. Reikia tvarkyt namus, ryt mms šventė, norisi sutikti su gražia aplinka ją parsirandančią iš sodo. Statybininkai dirba ir šeštadienį, kažką pjausto lauke. Sukasi random anonimo atsiųstas muzikutis. Aš nejaukiai jaučiuosi iškrentantis iš dienos konteksto – reiktų nueiti į parduotuvę atpirkt suvalgytų riešutų ir mirzafčiko alko paimto iš mms.

Prasiėjimas į IKI atpalaidavo, skaniai kvepia žydinčios alyvos, bananai trys alaus ir mirzafčikas. Alus suverstas ir kažkaip mistiškai ir ramiau ir geriau, jau turbūt virstu į alkoholiką. Hoer.live miksai šiandien geri. Norisi tikėti neįkalbinamu, norisi būti nepažeidžiamai ramiu, namų taip ir šiandien neaptvarkiau, reiks čiupti ryt iš ryto.

Aš ir medžiagos

Sekmadienis, sutvarkyti namai, išplautas virtuvės langas. Alus, ciklas depakinas kažkiek xanaxo. Šiandien reikia susileist vaisto. Ciklas prideda neramumo, bet tai geriau nei apatiškumas. Alus nuzulina realumą į minkštą ir savą. Šiandien mažai rūkyta. Kartais atrodo kad esi apdovanotas, nepaaiškinamu jutimu, kažkuo kas prideda pasauliui skonio.

Kapoja boiler room.


Cisordinolis suleistas, plaukiu į naktį. Realumas trapus, aš dar vis įgalus būti tinklo-turinio dalinimo tašku. Norisi patikėti amžina dovana esaties, gal kavos, gal arbatos? Rytojus žada neapčiuopiamą naujumą, norisi stabilumo. Taip taip išpūsti dulkes iš kompo dėžės, išsivalyti langą, gal ryt, gal kitą dieną. Skubina kofeino kaifukas mintis lėkti dideliu greičiu ir kažkoks keistas nejautrumas pasaulio problematikai transliuojamai žiniasklaidos. Į rinkimus eisiu, bet realiai netikiu jau savo įtaka, bet eiti reikia, vienintelis šansas pasireikšti šitos išprotėjusios valstybės gyvenime, kaip vienetui statistikoje.

Galvoje sukasi kažkokios praeities atplaišos, kažkokie pykčiai, nostalgija ir noras būti protingesniu ir labiau imančiu kas paduota beveik ant lėkštutės. Čia galvojau ar mane kas džiugintų materialaus, dviratis būtų gerai, bet važiuoti kur nėra, nebent dėl sporto. Kolonėlėms geresnėm namie realiai nei vietos nei erdvės yra, plius jas galėčiau klausyti tik vasarą kai nėra mms namie. Daiktai neneša džiaugsmo, nors tas fainas TECSUN radijukas pridėjo man kažką naujo, galimybę prasukti greitai radijo stotis, kitokio muzikinio skonio variantas.

Pavasario lietus

Gaivu, net vėsu lauke. Aš apsisprendžiau visai užrišti nikotino ir alkoholio kranelius sąmonei, žiūrėsim kaip gausis. Labai trenkia per kišenę alutinimąsis, jau nešnekant apie nikotinimąsi. Išmigęs pagaliau gerai ir sapningai pasidaręs kofeino nemažą dozę, pašnekėjęs su lgmnt bandau suprasti ko noriu iš šios dienos. Noriu gerti į save mediją. Noriu aptvarkyti savo mažą kambarį nors gan greitai kraustysiuosi į didesnį. Atrodo chemiškai nušlifuotas realumas kitoks ir palaikantis atstumą nuo beprotybės. Prisimenu visai nesenus kažkokius nepaaiškinamus įvykius, kažkokią gyvenimo smegmą kuri atsiranda iš chui znaet kur, bet jei susikratai virš penkių cikladolio tai tikrai nusiteik kelionėn kitur. Bet brrrr nesinori tikrai, kai šnekėjęs su tais kurių nėra ir buvęs vietose kurių nėra žemėlapį tikrai nenori ten atgal, bet du trys ciklo visai praskaidrina dieną, ypač jei pašlifuota depakinu ir gabaliuku xanaxo.

Nusiteikt. Džiaugtis ir mažu ir dideliu ir net pačia galimybe. Gerai kad apmažintas bendravimo ratas, džiugina žalumas ir gaiva iš lauko. Šiandiena kyla aukštai nuotaikos skalėje. Youtube music groja labai respektabilų grojaraštį ir su roku ir su elektronika. Nureguliuotas gerai tas velnias 👿

Kitoks supratimas, nepasiduot niekada. Jausti savo kūną, savo sąmonę. Leisti bėgti laikui ir atleisti visiems, geriau nesinešioti pykčio, nors būna ir jo priepuoliai kai prisimeni tuos kurie apgavo, tuos kurie džiugiai išnaudojo tavo gerumą. Noras tikėti paprastumu, kartais pagardintu gabaliuku THC. Slapta energija pogrindžio, kanalai dalintis, kanalai gauti. Viskas paprasta ir pakankamai aišku kai tame 20metų, priimti naują kartą. Tuos kurie jau visada buvo su mob telefonais ir internatu.

Nakties žalia

Skani arbata 🍵 aš visą vakarą snaudžiau. tik link 2200 išlindau iš kažkokio beveik narkotinio miego. Atsisiunčiau muzikos, kelias rusiškas knygas dalintis ir kad jos nedingtų iš rutracker. Reikia kažkaip permąstyti dalinimosi filosofiją, jau beveik visiškai pilnas kompas skaitmeninio turto, naujam vietos nėra diskuose, čia kažkada piniginė injekcija iš sodros, bet realiai jei perku diską tai neužtenka pragyvenimui, nebent daugiau kažkur prasimanyti resurso skaičiukų.

Money 💵 for nothing, chicks for free 🆓

Anksti iš ryto sudzingsi telefonas, inkrito pinigai. Norisi pirkti tą cyberpunk knygą bet kol kas susilaikau. Pašte laukia siuntinys – turbūt arbata. Dungsi techno:

https://asymetrik.bandcamp.com/album/machine-loops-ml10

Kažko nejaukiau neramu, bet tuoj suveiks velnio chemikatų kokteilis. Bandyt šiandien nepilti alaus ir nerūkyt 🚭. Atrodo planas paprastas, bet iš patirties žinant sunkiai įgyvendinamas.

Lėtai ⛛ paprastumo gija į būtį. Prisipažinti sau, atleisti sau.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 thoughts on “9534 žingsniai ant išmanios apyrankės ciferblato”

Mastodon