Amerikietiška cigaretė

Traukiu į save kaip l-v sakė geriausią amerikietišką cigaretę, kojai nupirkta antibijotinio tepalo, gal padės, dabar tiesiog iš žaizdos sunkiasi dvokianti limfa. Dar dvi raketinio kuro išautos, reiks laukti link 24h kol galima bus vėl, bet tikriausiai neprisireiks. 0610 daktarės skambutis, 0530 keliasi mm. Reikia nusiprausti, nusikirpti nagus ir jau vėl nešioti ilgas treningines kelnes 👖. Prisisvajojau apie kompo upgreidą – geriausią į šią platformą dedamą CPU ir geriausią AMD grafinę plokštę, bendra kaina apie 1500, gal brolis ar mm paskolintų, atiduočiau jauč per 6-8 mėn, kaip gaila kad mano rezervas išniščytas. Reikia bandyti gal lysti giliau į underground 🚇 nes tiksliai žinau, kad žmonės įvertina ką tu darai tik kaip tavęs nelieka. Kažkas aptiko šį mano kurinį ir ėjo per jį visą beveik. Aš įtariu, kad googlo pakeistas algoritmas atves čia daugiau žmonių, dabar pakeičiau truputuką, kas kaip jame, amžinos paieškos, kad bėgantys skubantys sustotų ir paklausytų team retard.

Su l-v puikiai pasėdėjom – jam patiko ⚟ raketinio kuro, prijungiau jį prie zero day, linkomanijos, parodžiau rarbg. Daviau krūva raketinio kuro jam, sakė jis mato net vizualų efektą nuo jo, man tikriausiai tai jau neskirta, nes antipsichotikai blokuoja vizualumą, man ir grybų reikėdavo didžiulės dozės kad sienos pradėtų banguoti ir klausomą knygą pasakočiau aš pats sau pačiam. Vakar mane išramino trys alaus, pasnaudžiau, buvau ryte piktas kaip širšė, bet dabar viskas nuostabiai. Pasijungiau pcie -> nvme konverterį ir pajungiau 1TB nvme diską. Veikia greitai ir neskausmingai. Kompas turi labai keistus glitčus. Įdėjus ir pirmą kart užkrovus lūžo į juodą ekraną paspaudus explorerio knopkę, pirmą kart mačiau tokį lūžimą, be bsod tiesiog lūžusį kompą, antrą kartą irgi pasirodė vizualiniai artifaktai ir kibo viskas. Dabar viskas puikiai veikia, keista. Aš labai retai perkraudinėju savo PC. Jis veikia parom. Mm ir brls pyksta kad išnaudoju daug elektros, o man tai prasmė, beveik permanent revolution,

Laiškai nuėjo į USA, vienas čiūvas sakė minėjo juos savo tinklalaidėje, kitas ir padėkojo, sakė nuskanuos ir paplatins mastodon tinkle su mano tagu. Faina – sistema kinta ir šiandien atrodo į gerą, nesvarbus man anei karas, anei ateinantis ilgas ruduo ir tikriausiai klaikoka žiema. Beveik išsiaiškinu savo ribas, kartais jas peržengiu ir parsirandu atgal. Sena svajonė gi tai. Žinoma kaip visada paremta ir nemigos stebuklu ir šypsniu manu. Kalbinu žmones gatvėje, šiaip žinau kad tai rodo labai aukštuminę mano būseną, bet dabar nebaisu – visos priemonės yra ⚎.

Kažkada amerikietiška cigarete vadindavome marichuaną. Dabar užtenka ir tabakėlio sukamo, bet ir jo reiktų smarkiai apmažinti, taip noriu kad žaizda užgytų vėl. Mm sako kai atšals ir gis geriau, prognozė apie 17 visą savaitę. Likimas tikras, atleidimas gajus, žaidimas pagal begalybės taisykles laukiant tiesiog dalyvavimo. Gal ryt su mm sodan, brls atvažiuotų tik poryt. Dar vis jis piktas ant muni, ir aš kaip supratau tiesiog tikriausiai svarstyklės nesutaria su skorpijonais. Jau tiek nupušau kad beveik tikiu astrologija. Reikia nurimti ir nesigązdinti.

Visuma akinančiai graži, tik akys jau baigia išvarvėti nuo ekrano, žiemą bus geriau, nerūkysiu prie pc – vis eisiu in balkoną – tai reiškia rečiau ramiau pailsint nuo velnio dėžės. Dabar galvoje sukinėjasi visokios skolos man, visokie apgauliškumai, nevertinimai. Svarbiausia kad aš pats save vertinu ir darau ką moku geriausiai. Vat kaip tai monetizuoti tai naujos mintys 💭 čiumpa. Galvoju apie įrankius patogesnius dalinimosi per tris tinklus soc. Bet kai galvoju reiktų pabandyti, gal visai ten patogu. Švntss hakeris buvo atsiuntęs nuorodą. Per PBB užgroja apex twin. Aš tikras galutine nesuvokiama pergale, bebaimis ir stebuklingai suprantantis, bet gi reikia tiesiog negalvot, plaukti natūr upe kartais pairkluojant link gerumo kuris tolsta kaip miražas. Visa gi EU žino kad bus sunki žiema. Bendrai romos griuvimo laikas dabar, kaita kartų man labai stipriai jaučiasi, gal tikriausiai kad pats jau vidurinio amžiaus krizioke pizioke. Įkpvėti ir iškvėpti.

Nuosprendį sau gali pasirašyti tik pats, nauji laikai, kitokios taisyklė. Verkiantys vyrai, lekiančios moterys. Labas 👋 rytas mieloji, mielasai. Gi viskas berods gerai? likimo tikslas betikslis. Kuriuosi sau jį rašydamas, labai mėgstu ranka susirašyti mažoje knygutėje užduotis planus, tada džiugiai vartyti matant išbrauktas padarytas eilutes. Fenomenas būt patenkintam ☺ akutės merkiasi, dar yra šaltos geriausios Impra juodos ir antrą kart užpilto deginto ūlongo.

Už lango kaita, laukiu rudeninės spalvotumo giesmės. Daugiau kūrybos, mažiau internetinio kekšavimo už dopamino kilpas ➿, bet kai pagalvoji, kad kažkam praskaidrinai dieną darosi linksmiau dalintis .

Gal vėl priminti sau apie tai kad kas buvo buvo nuostabu, nors kiekvienas kosminio aparatas nori ir cukraus ir poilsio ir užsiėmimo. Kiek visko žmogus prigalvoja kad negalvoti. Anoniminė revoliucija, slapyvardžiai paslaptys heiteriai. Viskas kartu. Prisimenu tą savo įsisąmonintą: jei turi heiterių, vadinasi kažką darai bendrai paėmus, visiems įlysti į šikną nesigaus ir nereikia. Palaikyt kontaktą su kuo daugiau žmonių, anonimų, grupių. Įdirbis atsiperka kažkaip keistai, dieviškai.

Svarbu būti, svarbu protingai kentėti, ir beprotiškai džiaugtis. Sutepimas juoku, gera nuotaika 👰per kartas einančios ligos, ribinės asmenybės, šizofrenikai maišomi su psichopatais, raidžių trūkumas ir vardų. Kas link tikrumo, kas link amžinos pergalės 😤nenusivaryti savę iki ribų, apuostinėti jas ir parsirast atgal gaunasi ne visada, matyt smulkmenas, kitimus, glitch’us. Stebuklai svarbūs ir nenupasakojami. Reikia išmokti nesakyti arba meluoti baltu melu. Reikia priminti, kad pergyvena dabar dauguma dėl beveik bulshitinių dalykų.

Išseko mano samprotavimo ir fiksavimo atsargos. Visiems rudeniškai spalvotesnės.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 thoughts on “Amerikietiška cigaretė”

Mastodon