Anksti

Šiandien atsikėliau anksti, ne taip anksti kaip Mm, bet visdėlto apie 7. Buvo reikalas; reikėjo paduoti Lr kompaktus su muzika, nes pas ją mašinoje radija neveikia ir jei liūdna į darbą važiuoti vis su tuo pačiu cd. Žinoma įrašyti CD atrodo paprastas reikalas, bet aš gan ilgai prasikankinau ir sugadinau vieną CD. Kai kompas neklauso aš visada pagalvoju, kad jis gyvas. Bet pakeitus CD įrašymo programą su restartu šiaip taip pavyko įrašyti du kompaktus. Keisti glitchai, jau kas kas, o CD įrašymas turėtų po tiek metų naudojimo veikti.

Vakar buvau pas Vt išgėriau kelias skarbonkes Tauro pilsnerio ir panaudojau vaistą nuo visų ligų ir depresijų. Akys paraudonavo (aš labai jautriai reaguoju į smegenų greitintuvą) bet stebuklingasis vizinas viską atstato į vietas. Iš Vt pasiėmiau pasižaidimui androidinį telefoną. Pirmas mano įspūdis apie Androidą tikrai ne koks, žinoma savo duoda ir touchsreen, neklauso jis manęs taip kaip reikia, reikia kelis kartus baksnoti, bet viskas priprantama, reikia daugiau su juo pasėdėti.

Jau nuo kitos savaitės pradėsiu eiti į kursus vidaus apdailininko, teks kiekvieną dieną keltis anksti, ir bus dienos struktūruotos aplink tai. Tikiuosi įgauti pasitikėjimo.

 

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Komentarų tikrinimas įjungtas. Po kiek laiko jūsų komentarai bus apublikuoti.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

2 thoughts on “Anksti”