Ankstyvas rytas, muzikos banga, ankstyvas vakaras siela įtempta

Nusipirkau ir klausau šitą:

https://componentrecordings.bandcamp.com/album/for-peace-against-war-who-is-not-a-compilation-for-the-people-of-ukraine

Tikrai superinių šmotų yra, klausau per Winamp su gerosiom senovinėm vizulkėm, lai pakaista GPU.

Miegojau ne baisiai daug, vakar kabinosi ar peršalimas ar covidas, net nesupratau. Vakare nusnūdau kokią h, paneršiau prie kompo ir 2330 nuėjau lovon. Dar pamaigiau tel, pamačiau kažko naujo. Kažkaip jau man net nekyla noras kovoti su koorporacijom, teikia jos ir gerų dalykų. Pvz mano gmail neužsipildo niekaip, nes gaunu tik newsletterius pagrinde, tai jiems vietos neskaičiuoja, MS Win 11 beta ir tragedija ir kažkas naujo vienu metu, šlykštu kad neliko start menu drag and dropo, kad task manager rodo pieno riebumą, o ne CPU apkrovą. Bet tokia jau dalia bleeding edge, parintis, ieškoti, nervuotis – vis užsiėmimas ir smegenų mankšta. Dabar kažkokia parkė su usb vyksta, bandžiau jungti KVM switch’ą bet jis užsibugina nors ir papildomas maitinimas prie jo prijungto hub’o prijungtas 🙁 KVM switch’as skirtas tam kad vienas usb portas būtų pasiekiamas iš dviejų PC 💻 paspaudi knopkę – vieną kompą valdai, paspaudi dar kartą, jau kitą. Čia mano norai eksperimentavimo ir patogumo veda prie nervų…

Šiandien važiuosim į Gariūnus – noriu kedukų, mačiau ten mažne po 12€ prasideda anie ir lg nupirkti kelias usb lempas garažui, taip pasidairyt ir pasidžiaugti, man visada gariūnai atrodė uždrausta vieta, bet praeitą savaitgalį nulėkus ten su lg tikrai patiko – tiesiog didžiulis fainas turgus kur viskas tikrai pigiau.

Sodo sezonas gal bus pradėtas ryt, būt faina nulėkt ir pasikapstyt, pagrėbot, pasitvarkyt. Dar žinoma žemėje įšalas, bet jau kitą, sav, gal dar kitą ateina kaip ir pavasarėnas tikrasis, nors gamta dar neišburkusiais pumpurais, bet jau greit greit pirmoji akinanti elektrinė žaluma.

Šiaip jaučiuosi visai atsipalaidavęs, kai psich sistemos sraigtas nedavė teisių. Ramu ir gera, galiu sau galvoti ką čia nuveikti, kaip aktualizuotis. Ryšio kanalas kaip visada šnara, visiems reikia fix’o bitų baitų pavidalu, ar svetimo IP panaudojimo savo reikmėmis. Penki internetas neskambina – parašiau gi jiems kad noriu sutankinimo koficiento 1:1 ir pilno 1gbps in užsienį, sutartis dar nesibaigia, tai jie aiškiai parkių ir nenori, mačiau pabrango jau internatas pas juos, bet man nesvarbu kaip ir tai, svarbu kuo didesnis ir stabilesnis kanalas lauk iš PC.

Noras būti tiksliai ir gerai 👌 noras jaustis pilnai, tikriausiai pirmas pavasaris kai nenoriu nei kiek nusiaštrinti su markužopuana, nenoriu eiti pas Vt ir Svjn, gyvenu ir kažkiek mokausi ir protingėju.


Vakaras, toliau sukasi tas rinkinys, išplauti indai, išneštos šiukšlės, išgerta ne vienas puodas atominės juodos arbatos, esu užsivedęs, bandau ramintis ramiai caksėdamas klaviatūra, Viskas idealu, jei neskaitysi debilizmo per soc tinklus. Supratau kad rėmiau ukrainiečius jau senai – mano naudojamos foto apdirbimo priemonės pagrinde iš ten – žinoma šlykšti firma, vis bando kurti naujus produktus kurie vis prastesni ir senus apleidžia. Toks jau tas biznis. Bandau parduoti audio selectorių iš trijų inputų į tris – niekam nereikia, audiofilija kaip žinia sunki liga. Aš ir ja apsikrėtęs, čia žiūrinėjau ausines brangesnes, bet man realiai spaudimo reikia, kurio ir mano esamose AKG K77 ir turimose kolonėlėse ne tai kad užtenka, o per daug realiai. Su spaudimu atsiskleidžia dinaminis diapazonas ir visokie keisti šnaresiai muzikoje. Gali išgirsti ir tyliai sakomus žodžius.

Nupirkti dveji kinietiški triusikai, visai nieko kedukai, laukia dar vieni kelionės lėktuvu pabaigos iš kitajaus, dar vėl krūva rinktinių maišiukų su piešinukais narkūšoms. Laukia ir monikas kada persistatysiu savo viską ir pasijungsiu sRGB 99% plius HDR400, gaila anas mažesnis už esamą 27′ vs 32′. Žinoma galima laukti kol jie dings iš prekybos ir pabandyt parduot vos brangiau, bet kaip žinia aš nemoku būti verslininku. Išsileidęs babkes beveik galutinai, ir ramiai sau galiu bepročiauti prie PC ir susitinkant su draugais.

Mačiau FB kaip tikriausiai mokyklinio amžiaus mergina kuri nori būti vyru (pasirašiusi he/him ale) aiškino kaip psichotropiniai vaistai ale geriau už benzodiazepinus nuo nerimo. Juokinga – nerimas yra būtinas žmogaus palydovas, jį naikinti vaistais nuolat yra klaida. Bet kai pamačiau kad jinai ale he/him plius prisiminiau kad esu internate kur visiems viskas px, nusprendžiau patylėti ramiai ir teisingai. Jo ponia durnyne tu ne į vyrų skyrių pateksi kad ir kaip norėsi.

Vėl pasidalinau visu hackerių naujienų šalmštu per FB Twitter ir Mastodon tinklus, iš ten atnešiau visokių prikoliukų atgal in FB. Išgerta jau nebe kofeininė arbata. Rūkau kambaryje, nenoriu žadinti mm ir mčtkn. Nenorėčiau gyventi vienas, norėčiau tik didesnio kambario. Laukiu sodo, lyg mm ryt nenori važiuot, reikia išplauti grindis, aptvarkyti plyteles pratrinti nuo purvėno ir riebalėno. Su naujais kedais prasiėjau iki šiukšlių – achueni, patogu – svarbiausia kiek laikys. Gal reiktų kada pabandyt nusipirkti kokius brendinius, bet aš bendrai niveriu ilgu batų laikymu, pora metų maks, kažkada būdavo kedukų kurie ne sunešioti buvo o nuseno tiesiog. Vežti iš USA vaikystės draugo, jis išaugo, vėliau aš išaugau, o jie kaip valino taip valino, nike berods odiniai.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon