Antradienis 0121h – patenkintas ir ramus

Šiandien padariau dvi fotomanipuliacijas:

Diena prabėgo puikiai, labai norėjau nuo vakar alaus tai net nesulaukęs 1000 iš mms rezervo kurį pats ir perku susiverčiau dvi skarbonkes, nuėjau į mažąją parduotuvę ir nupirkau tris. Pasnaudžiau su keistais aktyviais sapnais, pabudau išgėriau dar vieną ir įdėjau in savo PC 18TB diską, iškarto kompas nesikrovė, bo vienas gi diskas su sulaužytu elektros portu, bet paknibinus jį viskas užsikrovė ir veikia nuostabiai. Naujas diskas duoda link 90MB/s random write per torrentus iš internato – impressive. Žinoma ir random reado atiduoda tikrai daug, tai dabar matau interneto kanalą užkrautą kartais ir 500mbps – džiugu tikrai.

Vakaras skaitant straipsnius ir plaukiant su soulseeko vartotojo atsiųstu mixu:

https://lyl.live/episode/schiev-a-simple-radio-show-1

Tai pat suklausyti naujai susiųsti albumai iš naujojo muzikos trackerio: tikrai kai kurie patiko, bet nekilo ranka dėl nei vieno šmoto jo ieškoti youtubei, kad pasižymėti.

Mm buvo tam spektaklyje kur chebra gulinėja ant smėlio – jo kaina mažne 70€, mm gavo kažkiek pigiau bilietus bo pensininkė jau – sakė bredas, performansas realiai bevertis, guli valgo, prasta muzikytė, kažką padainuoja – ždž šūdas surinkti pinigams iš tų kurie per daug turi. Taksi parke žinoma nepatogu stovėti valandą, liko nepatenkinta. Kaip ir tuo čiurlionio virtualios realybės beleberdu – sakė matė neryškiai, garsas labai prastas ir šiaip nepatiko. Aš ir tikiu kad nueiti pasidairyti su virtualiais akiniais po apdirbtus gan prastus ir taip paveikslus yra no fun.

Antakalnio biblioteka įstūmė man bredą – rodo kad vienos knygos neatidaviau nors jinai atiduota dar šeštadienį, ir būtent dėl tos knygos skambino – ale jūs eilėje stovit, aš sakau kad ji jau paimta – pas mus namie. Dabar bl rodo kad ji negražinta, nu bredas visiškas ta nauja bibliotekos programa – sakė Grškvčs ten jinai už milijonus ir nevalina visiškai – visi bibliotekininkai žiauriai nepatenkinti, ir dar joje pilna klaidų, nepatogu ieškoti.

Trečiadienis rytas

Vakar buvau dėl kojos pas chirurgą – tai ačiū dievams paskyrė operaciją – po kelių mėnesių skambins prieš kelias savaites iki operacijos, reikės susirinkti tyrimus ir prisiduoti sudėtingai operacijai, šalins didžiulį metalą iš kojos, gramdys kaulą kuris pūna.

Išsimiegojęs puikiai ir ilgai, vakar 5mg olanzapino ir 3mg melatonino atjungė kapitaliai, iš ryto pabudau nuo lgmt žinučių bet keltis neįstengiau, pragulėjau iki 0900. Kava iš moka aparatuko, stipri juoda arbata ir pasiruošęs kylti į dieną, žinoma kelios raketinio kuro. Šiandien alaus jau nenoriu, reikia aptvarkyti namus, išplauti WC, grindis, nueiti į biblioteką nunešti knygą vieną ir pasiaiškinti dėl tos ale neatiduotos.

Jaučiuosi tikrai gerai tuo ir patenkintas, dar lauke baltumas ir laukiančios sningančios dienos pagal prognozę. Tikslumas būvio jaučiasi vaiskiai, aš patenkintas ir guvus, 5mg olanzapino nepridaužia kaip 10mg, tai tuo ir patenkintas. Pageriu jo tiesiog tam, kad kažkiek prilaikyti pridaužtas smegenas 🧠 geriau jau pagerti savo noru ir susileisti cisordinolio, nei po to liūdnai gliūčintis ten kur durys be rankenų. Žinoma nereiktų ir alaus, bet kartais taip užsinori – nors jis mane tiesiog padaro mieguistu ir aš guluosi snaust, tuo labiau žolės nenoriu – nors gimtadienio proga padovanojau lgmnt legalios cbd marijos, pats kažkaip nenoriu net jos bandyti – kaip Andrejauskienė sakė – mano kanabinolio sistema išderinta, ir tikrai kai patraukiu marijos su THC galva tuojau pat ilgam nemaloniai atsišriubuoja ir susirinkti save iš keistų gabaliukų tikrai sunku, plius nesinori būti priklausomu, tai brangus malonumas, kurio protingai naudoti aš visai nemoku, tuojau pat pradedu traukti dideliais kiekiais ir vis tiek būti nepatenkintas. Pats Joe Roganas sakė kad jam patinka parūkius jaustis pažeidžiamu ir paranoidiniu, man tai nebepatinka, tai ir nerūkau, o kiek laiko reikėjo kol man pilnai daėjo kad rūkyti man negalima žolės nei kiek, nenoriu aš iškristi iš sistemos, nes sugrįžimas kartais labai sunkus ir skaudus per psichiatrines įstaigas.

Likimas palankus jaustis gerai, likimas palankus laukti penktadienio ir pinigų injekcijos 💉. Tikslumas būti nuostabus ir traukiantis pas save savo žavumu – blaiviu kiek tai įmanoma kai jau esi pasodintas ant psichotropinių vaistų ⚕. Džiaugiuosi dienomis, leidžiu sau ramiau nardyti po tinklą, nes nei FB nei Twitter nebereikia sukimo ruletės ir dalinimosi tuo ką radai, turbūt geriausias mano sprendimas per kurį laiką, tikrai užtenka ir mastodon džiaugsmų ir informacijos ten.

Ką gi, einu į biblioteką užsikišęs ausis geru rusišku romanu Koka. Jums geros dienos, šiandien pabandysiu dar pagaudyti gražių kadrų su fotoaparatu.

Būnam ir džiaugiamės pagaliau balta ir nuostabia žiema, ieškom gerų dovanų artimiesiems ir būnam tikslūs savo norais ir svajonėm.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon