Aš privalau

O privalau turi virsti noriu. Aš privalau kiekvieną dieną atlikti tikrai daug veiksmų apie kuriuos dažnas, net nesusimasto,bet susimastau aš, nes neturiu jokios didžiąją laiko dalį užimančios veiklos. Aš privalau parašyti bent po mažą įdomų tekstuką kiekvieną dieną, turiu numatyti tam tikrus kiekvienos dienos tikslus. Norint gyventi „ramiai“ reikia tapti daugiau ar mažiau robotu, kareiviu sraigteliu šioje didžiulėje ir chaosingoje sistemoje. Turiu susirasti kokį ratuką sukti ir jausti pasitenkinimą tuo kad turiu galimybę prisidėti prie šios didžiulės sistemos ir prie savo paties tobulėjimo.

Kiekviena diena gali būti pilna nuostabių potyrių ir susitikimų su nuostabiais žmonėmis. Reikia nebijoti skambinti, nes tai pati karščiausia kasdieniniai nuotolinei komunikacijai prieinama priemonė. Aš esu susidūręs su ne vienu žmogumi kuriam skambinti nepažįstamiems yra peilis po kaklu. Man ne. Aš galiu skambinti, kad ir pačiai ponui Dievui:

-alio aš tavęs nuolat pasiilgstu, davai susitinkam kur alaus ir paplepėti!

-ok! jokių problemų, aš kaip tik galvojau ką šiandien veikti vakare.

Gi niekas už skambutį nenukirs galvos. Gaila šiandien dievas nekelia telefono, tai reikia paskambinti kuriam nors iš jo angelų.

Aš pilnai tikiu kad kiekvienas žmogus gimsta geras ir jai jam užtenka kokybiško bendravimo su subrendusiais ir gerais aplinkiniais jis žinoma taps geru žmogumi (visi tiki kad jie iš esmės yra geri tik ta gėrio sąvoka priklauso nuo aplinkinių ir aplinkybių įpirštos).

Rašyti kartais irgi labai sunku. Tiesiog nesinori, tada tenka prisiminti žodį „reikia“ ir vistiek ką nors kurti. Ne kopijuoti, o kurti kažką naujo. Kurti sunku. jai išgerčiau alaus būtų lengviau, įpūsčiau būtų visai niekų darbas, tik ar aš sukurčiau ką nors kokybiškesnio? Tikriausiai tiesiog didesnės apimties, gliūčnesnio ir liūdnesnio nei dabar.

Kiekvieną dieną kilti naujai kovai, pasirinkti tam tikras vietas kur pasireikšti, kur pasakyti kažką įdomaus. Tikriausiai viskas ką mes kuriame žemėje susiję su įdomumu. Stengiamės šią egzistenciją žemėje padaryti įdomesne ir labiau įtraukiančia. Ar tai gerai ar blogai spręsti tikrai ne man, nors kiekvienas žmogus turi kažkiek skirtingą gėrio ir blogio sąvoką iš esmės ji labai panaši. Žmogus praleidęs nors šiek tiek laiko spręsdamas problemą gali surasti gerą jos sprendimo būdą (ne geriausią, ne universaliausią, ne kokybiškiausią, ne pigiausią o tiesiog gerą). Kiekvienam kažkur giliai užkoduotas gėris. Tiesiog kelios taisyklės ko nedaryti. Tos taisyklės dažniausiai susijusios su kitu. Kartu su kitu reikia kurti. Tiesiog privalu.

Mano nuomone bendravimas gyvai akis į akį tai pat menas ir kuryba, kuri įsigalint elektroninėm komunikacijos priemonėm bus vis reikalingesnė. o rašyti pati lengviausia kūrybos forma.

Aš kartas nuo karto perskambinu praktiškai visiems kontaktams užfiksuotiems savo mobiliame telefone, o Jūs?

Beje:   Pri….valau  kitaip tariant tvarkau ką pats pri…au.

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Komentarų tikrinimas įjungtas. Po kiek laiko jūsų komentarai bus apublikuoti.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

2 thoughts on “Aš privalau”