Aš šou (a čto) tik dar galiu pasakoti istorijas

Susijungk į vieną, Dvi tabletės sutrintos kad būtų smagiau, visą dieną buvau neramus kol nesusitikau tavęs Ign ir Dnr. Galvojau gal kokią Kino dainą išversti, bet geriau kitą dieną. Močiutė tokia pati, ausinės net dreba nuo garso. Aš šou, ištiesų tai vyrai šunys, juos reikia jaukintis ir mokyti. Bet jie moka šnekėti, dažniausiai tai pliusas, bet negali šnekėti vien tiesos, reikia filtrų ką kada sakyti. Beje mama ir močiutė nenori kad aš būčiau su barzda, močiutė neleidžia man šią naktį įsileisti Dnr, jai gaila. Cyclodol parkopan veža tik reikia keturių tablečių. Per šnervę. Aš noriu save uždaužti kažkokiom priemonėm, kad negalvočiau nevertinčiau ir niekur nebeičiau, nebeieškočiau.

Nepakankamai aštru? Turiu tablečių kurios įtempia ir atpalaiduoja.

Visas vakaras padengtas ženklais. Nenoriu apie juos pasakoti nes tai beprotybė, nes jie gi skirti man ne tau, geriau pašnekam per skype ar meilą, Ar ne? Individualiai, Slepiamės nuo kažko? Tikrai ne, esam permatomi ir niekam neįdomūs, dažniau gal tikslūs. Nebenoriu daugiau niekada išprotėti, norėčiau likti ant viršūnės ir nuo jos leistis kaip surferis (tas kuris su banglente leidžiasi bangomis) Surviveris. Be dievo žinios nenukrenta net plaukas nuo tavo galvos, čia męs bandome įsivaizduoti kad dievas ribotas, iš tiesų tai ne. Pasilenk pažiūrėk į dulkes. Aš laukiu atsakymo, daugiau vilčių nėra dabar tik prasideda pavasaris. Ciklodolis saldus. Taip norėčiau ko nors šalia. Tenka tenkintis kompiuteriu ir filmuota pornuške ir gera muzika. Bibys nebestovi. Šou gi negali amžinai, jam reikia treniruotis. Nebeskaityk (šitą baikė amžina). Kai pasineri į tekstą sunku nutraukti, tokie jau jo burtai. Gliukai. Visi laisvi ir patenkinti, tik ne iki galo nes vyrų galas amžinai nestosi, jie tik liežuviu ir sugeba malti ir pirštus kaišioti kur reikia kur slidu ir kur nereikia kur aštru,

Trumapai papasakosiu kas bus: niekas per daug stipriai nesikeis, nepabusi kitoks, tam stabilumas kad galėtum būti žmogus.

Baigiau o niekas neištekėjo… Ar taip galima baigti?

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

3 thoughts on “Aš šou (a čto) tik dar galiu pasakoti istorijas”

Mastodon