ats glk (kardinalus editas versija 1,1)

Pirmiausia labai labai geras filmas apie hmmmm, tiesiog pažiūrėkite. Anime.

Tiesiog to ko jūs dar nematėte

Niekada neįsileisti siaubo ir baimės. Šypsena veide. Juokdamasis gali pergyventi pačius didžiausius košmarus, gal todėl juokiamės iš prastų siaubo filmų. Juokas man yra pats įdomiausias dalykas, gal net ir pagrindiniai atsakymai slypi jame (jau pats “atsakymų” ieškojimas kvepia juodąją komedija).

Žemiau tikriausiai per griežtai:

([]”Atomas gali būti padalintas į dar smulkesnes dalis, jaigu nėra nedalomų dalelių mokslas atsiremia į begalybę kuri glūdi visur ir yra visiškai neišsprendžiama dalinimo ir tyrimo metodu. Kiekvienas klausimas turi du atsakymus, vieną tikslų kitą ne, bet jie abu vienodai teisingi. Žmogus nori viską dalinti, vis smulkinti sąvokas, sukurti naujų. Tik menas jungia.]0)”

Aukščiau gal per griežtai:

Kai aš žiūriu į ekraną, nesvarbu kokį, man atrodo kad kažkas kažkur toli toli keičiasi, bet tai gi netiesa. Ekranas skirtas tam kad kuo mažiau judėti ir kuo mažiau atlikti realaus darbo, užsidaryti į dėžę. Pasaulis dalinasi į dvi dalis: vieni gyvens dėžėje, kiti smarkiai dirbs (kinija), arba bus visai nereikalingi (afrika) (tikriausiai ir esi reikalingas tik pats sau). Vyksta pasidalinimas į dvi puses, skilimas ir kuri pusė gera pasakyti neįmanoma, nes kristalizacijos procesas dar nepasibaigė. Vieni jaus malonumą ir galvos vis naujus, vis garsesnius, vis “geresnius” vis aštresnius, kiti juos gamins, viskas bus patepta iš kažkur tekančiu pinigų srautu ir kažkokiom nuolat kintančiom ,dažnai beprasmiškom ir nereikalingom taisyklėm (ne ne ne filmą vogti blogai).

Update: [[[[tikrai neaišku į kiek dalių viskas skyla: dabar man atrodė kad į tris, bet gal į BEGALO daugk”””””

Visada pasaulį galima suskirstyti į dvi dalis: į tuos kurie skirsto pasaulį į dvi dalis ir į tuos kurie ne. (čia parodoksas)

Valdžia kai kuriems duoda, kad jie gintų ją jai bus blogai, blogiausia kai valdžia apsigauna ir bando atimti iš gavusių ką jiems davė 9taip negražu), bet kaip bebūtų keista dauguma iš kurių atima sau ramiai tyli, gal jie nesijaučia kad buvo verti to ką gavo? Valdymo procesas kuo toliau tuo labiau vyksta ne informacijos ir žinių pagalba, bet triukšmo. kuo daugiau sukeli triukšmo tuo visuomenė ramesnė, kad ir kokias nesąmones trimituoji visada atsiras tokių kurie tiki, kuo daugiau nesąmonių klyksi tuo didesnė dalis žmonių tavimi tikės, karts nuo karto reikia pagąsdinti, ką nors atimti. Nuostabus valdymo metodas, leidžiantis valdžioje būti net tikrom kiaulėm (jos tikrai mažiau padarytų šūdo nei mūsų politikai ir tikrai būtų ne tokios “įdomios”) (šalį gali valdyti kiekviena melžėja) Politikas turi būti juodosios komedijos, sarkazmo, melagystės aktorius kuris visas juodas baikes turi sakyti rimtu snukiu lyg pats tuo tikėtų, arba visiškas idiotas kuris nesugeba savo galva aprėpti daugiau nei naujos mašinos nuoma. Jie net baikes kopijuoja vieni nuo kitų!

aš nesuprantu.

lietuviškos televizijos tuojau peržengs visiško buko mėšlo ribą ir bus tokios blogos kad bus net įdomu jas žiūrėti (kaip labai labai prastą filmą). Lietuva užvaldys isteriško juoko priepoliai iš viso šūdo kuriame męs maudomės (nesvarbu ar su nauju bmw ar su troleibusu) vienintelė galimybė išsilaisvinti iš šito sudegusio šūdų teatro yra arba nekreipti į jį dėmesio ir statytis savo smėlio dėžę arba pisti nx į užsienį.

“””””čia persūdyta—>””””””””””Lietuviškos merginos prispaudus krizei visiškai sukekšėjo, draugas sakė kad buvo užėjas pas anglą kuris išsinuomavo room ir pamatė….10 merginų kurios laukė kurią gi jis (ar kurias) pavaišins nemokama arbata. Skaičius 10 čia pasako daugiau nei visas lietuvos statistikos departamentas su savo lentelėmis.

10 lietuvaičių 1 anglo turisto

dar reikėtų įdėti juodo porno, bet gal kitą kartą.

Jaučiu tai reikškia kad anglai gyvena minimum 10 kartų geriau nei lietuviai ;] Bet męs gyvenam tikrai linksmiau ;]””””””””””””<——-persūdyta””””””””””

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon