Balta namie prasėdėta diena

Vakaras, sukasi dub techno:

https://insectorama.bandcamp.com/album/echoes-of-the-quadrature-four

Aš perskaičiau šiandien knygą:

https://www.patogupirkti.lt/knyga/karbidas.html

Knyga skaitėsi greitai ir neskausmingai, kažkiek nuvylė pabaiga, bet džiaugiuosi ją perskaitęs. Iš pažiūros paprasta, tikrai nėra būtinas skaitinys, bet spėriam perbėgimui per puslapius tikrai tinka.

6TB disko bėda

Skanuoju vis striginėjusį Toshibos 6TB diską ir jau matau kad krūva bad clusters jame, tai tikrai reiks lupti iš kompo ir nešti į garantinį, praveikė vos ilgiau nei metus, tikėsimės pakeis į naują, gerai kad dabar yra 18TB diskas iš jo iškopijuoti kas jame dar gero. Amžina kova su entropija ir nykimu, gedimu ir šiaip atsitiktinumu…

Šeštadienio gaiva

Jaučiuosi nuostabiai, PBB radijas 📻 paduoda geros muzikos. Su mm prasiėjom iki parduotuvės, kažkiek apsipirkom ir parsiradom atgal.

Po pietų nusprendžiau nusnūsti ir ilgai miegojau, varčiausi, sapnavau. Atsikėliau tik link 1800, skaniai pavalgiau ryžių su vištuke, pasidariau kavos arbatos ir klausau ramios elektronikos:

https://ultimae.bandcamp.com/album/terrene-24bit

Norisi parašyti kažką ramiai svarbaus, įkalbinti gerumą kurį dabar jaučiu. Paprastai ir nuoširdžiai.

Kai kažkas kirba

Dienos paprastos ir greitos, mieguistos, laukiančios kažko svarbaus. Jaučiu paprastąją nostalgiją laikams kuriuose nebuvau, kitimas toks greitas, aš toks atrodo lėtas ir paprastas.

Paprastieji reikalai, rytiniai palinkėjimai geros dienos, siunčiami torrentai, vis dalinama muzika 🎶. Ir aš kažko nesavas, čia kelias dienas bandžiau gerti alaus, bet tai nepadėjo pasijausti geriau, tiesiog užmigdydavo dieną. Tikslumas būvio nuplaukęs, greit šventės, kol kas nejaučiu jų nuotaikos. Pasirinkimas milžiniškas, bet vis stingstu jame, noriu kažko svarbaus ir išjudinančio, o gaunu paprastąsias ramiąsias dienas.

Išnešti šiukšles, nupirkti kažko namams 🏠, aptvarkyti virtuvę, bandyti skaityti knygas 📙. Noras nepaprasto, svarbaus, tekančio ir jaučiamo giliai, kažko senai jausto tikro. Atrodo dabar užtraukus THC dūmą pasidarytų geriau, bet žinau, kad tai tik išbalansuotų ir padarytų dienas dar labiau liūdnas ir nepakeliamas. Vakar pas lg pabandžiau tos jam dovanotos CBD marijos – kvepia skaniai, skonis neblogas, gal net tikrai ramina, nes miegojau parsiradęs namo tikrai ilgai ir giliai.

Paprastumas esamo laiko – kava, arbata. Negalėjimas sau įvardinti ko trūksta. Tvirtai nutarti būti nesvarbu kas, atrodo realybė sueižėjusi ir susiūta velniukų, kažkur už žvilgsnio ribos trūkiai ir tų jų nematai nes negali pastebėti kas tau neskirta. Tėkmė per sekundes, minutes, valandas dabar tokia vienodai nuobodi 💤 bėgantys automatiniai laiškai į pašto dėžutes, mano akys skanuojančios jų tekstus ir ieškančios atsakymo į neapibrėžtą klausimą. Kojos žaizda didelė ir atvira, kažkada operacija. Nejautrus čiurlenantis laikas ⏳ nežadėta nieko, atrodo todėl taip nejaukiai ramu 🌼.

Kilti tiksliau ir aukščiau, leisti sau būti liūdnam ir neapsisprendusiam. Norėti svarbumo dienų, džiaugsmo rytine kava. Vis tos pačios klaidos suvokime, noras purslais į veidą tykštančio malonumo. Įsižeminti – pajusti stabilią atramą, nebijoti vėl sugalvoti kažką naujo, netoli besislepiančio suvokimo lauko pakraščiuose. Tikėti kova, tikėti lėta balta diena, tikėti savo šeima, tikėti draugais ir lėtai nirti į dabarties dovaną. Kasdien.

Penktadienio vakaras

Nejaukumas nedingsta, mm atsiuntė straipsnį su Pelevino interviu:

Norėčiau lėto jaukumo, paprasto būvio neskubant ir nevertinant ar yra gerai. Tų akimirkų kai nejauti laiko tėkmės, tos idilės kai tiesiog esi ir džiaugiesi. 1/4 xanaxo net nesijaučia, stipri arbata, noras kažkur pasitraukti iš žvilgsnio smerkiančio save. Atrodo tiek nedaug trūksta iki abuojo stebėjimo kaip viskas eina keistyn.

Likti ištikimu keistam tikslui dalintis kompiuteryje sukauptais muzikos lobiais, dalyvauti anoniminuose tinkluose, bėgti akimis naujienomis ir kažkaip paprastai suprasti, kad gali daugiau ir tiksliau. Palankios dienos apgalvoti kam ir kurlink eini 🚶 tikslas būti, tikslas jausti.

Reiktų daugiau eiti pasivaikščioti su ausyse skambančiu rusišku romanu, reiktų apsitvarkyti dar labiau savo gūžtą. Reiktų nustoti būti sustingus nerime ir pradėti kažką naujo. Norisi tikėti, kad dar gali jaustis reikalingu ne tik piratavimu.

Vėl šeštadienio vakaras

Kėliausi kaip ir dažniausiai pastarosiom dienom vėlai, daug atsivartęs ir norintis ilgiau pabūti lovos nesvarume. Nuėjome su mm iki miško pušų šakų namams, papuošėm juos. Aš nuvažiavau iki Mažvydo bibliotekos atiduoti ir pasiimti knygų. Vakare mm suleido cisordinolio – jau trys savaitės kai jis buvo neleistas, sukasi kažkas iš bandcamp. Jaukumas būt namie kai kompas dirba viršvalandžius.

Šiandien geriau, kažkiek ramiau jaučiuosi dėl savo nereikalingumo. Dėliojasi tekstas paprastai ir aiškiai.

Sekmadienis namie

Vėl iš ryto visiškai nenorėjau keltis, pabudus šiaip taip mms išprašiau pusės buteliuko alaus, jis kažkiek pakėlė nuotaiką. Interneto kanalas apkrautas dalinimusi, tikslas veiksme, lėtas nyris į vakarą. Norisi prisidaužti ir negalvot, laikas atrodo stovi vietoje. Dvi raketinio kuro 1/4 xanaxo ir stipri arbata gal pagaliau išjudins iš nuobodulio ir sąstingio.

Pirmadienio paprastumas

Atsikėliau tik link 1200, tuojau pat parsirado ir mm, pagaliau išsimaudžiau, vakarop išnešiau šiukšles ir nuėjau į mažąją parduotuvę alaus, išgėręs vieną ir užkandęs silkės iškarto guliau pasnausti, dabar pabudęs 1900 jaučiuosi pagaliau pakankamai normaliai. Groja

https://fumerec.bandcamp.com/album/daaf-trax-3

aš darausi arbatos. 1/4 xanaxo apkarpyti aštrumą būvio.

Keistas ryškumas, gal alus paryškino aplinką, bet atrodo net šviesa ryškiau šviečia. Pasaulio naujienos, šaltis lauke, laukiančios knygos 📚 reiktų tikrai daugiau nirti į jas.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon