Bėgant dienom, bandant prisijaukint save

Dienos rudens gražios, nuotaikos kontroliuojamos depakino ir tikrai išlygintos, šuolių nebėra. Padariau nuotraukų:

Paskutinė tai troleibusas fotkintas nuo galinės sėdynės 🙂
Atidaviau mašiną sutvarkyt stabdžius ir pakeist ratus ir tepalo filtrą. A laukiau ilgai ir nervavausi, bet jis padovanojo fainą Harley Davidson džumperį tai likau patenkintas kaip rublis, ir mašina bus sutvarkyta. Tikrai nesinori žiemą važiuoti su kalančiais priekiniais stabdžiais.

Prie mokymosi koduoti niekaip rimčiau neprisėdu, einu iš lėto, bet tikiuosi jau prasilaužt, gal tikrai bandyt kasdien išgerti xanaxo tabletę kad aptrintų mano aštrius kampus ir nuolatinį norą bėgt, pats nesuprantu kur.

Sutvarkiau greitai D kompą, buvo mirinėjantis diskas. Įdėjau naują ssd, kompas dūzgia kaip bitė, dar tikrai kelis metus džiugins ją kaip minimum. Kitas žiauriai senas IBM užkrovus win 10 atsisakė pilnai veikti, rašė kad nėra irq vietos visiems prietaisams jo ir net tinklo neleido paleist, teks jam tikriausiai linux mint mest, tas berods veikia. Trečias mažiukas pasirodo iš vis veikia, bet žmonės išsigando kad jis rodo kažkokius skaičius (win updeitus susimeta persikrovus) ir atnešė man, tai tiesiog sumečiau visus atnaujinimus ir įmečiau VLC ir k-lite codec paką. Kažkaip jaučiu kad man kompų priežiūra, support darbas labiau prie širdies nei kodavimas, bet koduot tikrai reiktų pramokt, nors to skilso nenaudojant jis labai greitai pasimiršta. Jau dabar tris savaites sirgęs matau kad atgal į vėžias grįžti sunku.

Tikiu ir laukiu žaibo iš giedro dangaus loterijos laimėjimo būdu. Vis tikiu, vis įmetu ten nemažai pinigų. Visiškai be reikalo, buvau jau metęs šitą nesąmoningą įprotį, bet vėl perku viltį pigiai išsilaisvinti, gal tiksliau pasirašyt sau durną nuosprendį sužlugdysiančio pinigų lietaus. Vis kažkur galvoje kirba mintis kad įmanoma randomu išlošt bent naujam kompui.

Nauja klaviatūra barškinasi džiugiai, bet nėra ką daugiau pasakyt. Jaučiuosi kažkiek išsemtas, bet svarbiausia neliko pykčio ir žiauriai blogų savijautų, per kurias seniau ir rašydavau. Reiktų sukurti du internetinius puslapius: savo nuotraukom, ir grynai apie techninius dalykus, mano rekomenduojamus daiktus, programas, puslapius. Reikia, reikia…

 

 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 thoughts on “Bėgant dienom, bandant prisijaukint save”

Mastodon