Bus lietaus

Reikia pagaliau nustoti sau meluoti. Klaidingai vertinti. Tikėtis per daug. Noriu pakeisti kažkiek kaip egzistuoju savo aplinkoje, nes pridaręs daug klaidų, pridovanojęs per daug dovanų, išplepėjęs per daug idėjų.

Norėtųsi pradėti aiškinti, bet nebeaišku kam, ir nuo ko pradėti. Aš pats pakankamai suprantu, kas vyksta aplink mane, kaip žmonės užprogramuoti ir kokia visa to esmė (gal ne esmė, greičiau jos kryptis).

Norėčiau kaip nors surasti savo žmogų, arba nusiraminti ir nustot ieškot.

Du trumpi įvykiai:

Man teko neseniai susapnuoti laišką iš iv.lt kad mano serveryje atsirado trys apkrėsti php injection failai. Kitą dieną kažkaip nesuvokęs kad tai sapnas, šnekuosi su pažįstamu ir sakau reikia pažiūrėti kas ten nutiko, laiško natūraliai nerandu, kažkaip nesupratęs tai ir palieku. O tą laišką gaunu po trijų dienų, lygiai tokį patį kaip sapnavau… 

Po kelių dienų einu pabimbęs pėsčiom iš centro namo ir žiūriu prie anglijos ambasados atsirado apsauginė tvorelė prie gatvės, nu ok galvoju, vis jie stengiasi kad niekas negalėtų bombos privežti… Po dviejų dienų važiuoju pro šalį su mašina ir pastebiu, kad tik dabar tas tvoreles montuoja… WTF? Nes tiksliai prisimenu mačiau pilnai sumontuotas…

Svarbu tai, kad aš labai ilgai bandau neįsileisti tam tikrų minčių ir tam tikro blogio suvokimo į save. Tai sunku, kai nesigauna darosi pikta ir liūdna, bet aš pakankamai išmokęs nusiraminti per kelias dienas.

Vaistų jau seniai seniai negeriu… Buvo keli įsimintini įvykiai, vieną kartą buvau labai arti lūžio taško bet Dmnts tai pastebėjo ir pasiuntė mane ilsėtis (gerai kad aš juo pasitikiu ir su juo jaučiuosi saugus). Antras įvykis privertė net paverkti, bet bent tikrai liks prisiminimas ilgam ir tam tikras koziris (arba balastas)

Su komanda reikalai nesistumia pirmyn, nėra aiškios struktūros ir vadovo. Galvojau visai išeiti ir galutinai sulysti į kompą, arba vien su kokiu busu ar su taksi trintis.

Vis dar bijau išvažiuoti iš Lietuvos.

Rinkimai atsiduoda tokiu šūdu, kad pirmą kart nėjau.

Bandžiau galvoti ko noriu, tai tikriausiai noriu būti kur esu dabar, tik kažkiek aukštesnėje kokybėje, kartais pakylu iki jos – tada pilnas jėgų ir nebijau smulkmenų.

Susikūriau anketą ieskok.lt – kol kas nuo to nieko neatsitiko, tik susirašau su keliom merginom.

Pinigai yra bullshit, galima ilgai apie juos kalbėti, svarbu tai kad dėl jų vyksta visas smurtas, už juos ir paribinis porn.

Sistemą galima sutvarkyti ir labai greitai – tik ji kurta, kad kuo sunkiau ją būtų sutvarkyti.

Supratau kad mašina už 8000lt gali pilnai ir absoliučiai gerai bet pigiai patenkinti. Audi a4 1,9tdi 81KW – sąnaudos? 6,3…

Džiugu kad Vy nebeskaito šito mano debilizmo, gal kažkas feede dar turi.

Parašiau gn sms – atsakymo jokio…

Miegoti pradėjau idealiai – užmingu labai greitai ir net nepabusdamas iki ryto pramiegu, žinoma mažiau sapnų, bet miegas super kokybiškas.

Girdžiu kaip aukštais dažniais čirpia nokios įkroviklis – ausys dar jaunos…

Susirašiau milžinišką darbų sąrašą… reikia jau atnaujinti ir jį imti vykdyti – nors dauguma dalyku skirti kitiems, komandai…

Gal nustokim vaidinti? Pradėkim būti savimi… (o aš esu padėjėjęs ale profesionalus)

Taigi ieškau tavęs, bandau suprasti save, bandau suprasti artimus ir tyrinėjimui prieinamus.

2014-05-07-218Jei nuotrauka ne per tamsi tai paklausyk:

 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon