COD3 QR

Sukasi rinkiniai šitie Laurent Garnier, kompas berods vėl stabilus, pratempė ir penkias dienas, ir kyla gerai ir burzgia puikiai.

Aš užsiarbatinęs 0240 naktyje, patinka, pamiegosiu ryt, dabar gera banga 🌊 Torrentai susiūsti, su klausėjais pašnekėta, muzikos rasta, geras Boiler Roomas perklausytas, youtubas?

Kaip rašė be manęs negalės jis 🙂 Laukia dienos ir vakarai geri, nerūkau negeriu. Buvo užbėgęs Krvs ryte, visas nemigęs, su dviem alaus ieškojo rudo su savim nešiojamam ne savo pase ir bibis pametė, apsižliumbė ir skundėsi kad kominis jau per daug, mirė jo tėvas, jis kazike dar babkių laimėjo, tai dabar pjovykla. Ką aš jam pasiūliau? Vasaros arba N.Vilnią – sakau geriau anksčiau nei po fakto. Pasakojo išgėriau litrą degtinės, supūčiau 5g marijono, užkandau 5 xanaxo ir vežė mane į Vasaros g. bet anas nedėjo parašo gi ponas tai paleido jį atgal į laisvą lietuvą.

Po to buvo Dls – anas irgi užsikūręs nuo viso chemijos kokteilio – prižvengėm ir gerai pabuvom – daviau pelevino pirmą lietuviškai verstą 🙂

Šiaip koja lyg gyja norma ir viskas vyksta nuostabiai pagal planą tų kitų ar tiesiog to nežinomojo, reikia kartais leistis ir pasroviui sakė mm.

Nuotraukos

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

One thought on “COD3 QR”

Mastodon