Dar kartą naujas etapas, maksimali energija bus nukreipta vėl į baltąją pusę

Nepamenu ar pasakojau čia, bet muni prieš metus pagavo vyr patrulis su 0,2g žolės: kpz, krata ir ilgas laukimas. Pagaliau gavau nuosprendį: 6mėn sėdėt namie nuo 2300, nevartot psichotropinių medžiagų nes gali tikrint bet kada ir atidirbti 50h su senoliais, neįgaliais, ir socialiai pažeidžiamais.

Tai pat rodė mane per visus LT TV kanalus tikriausiai – pagautą girtą (0,6%) už vairo: 800€, metams be teisių.

Visa tai susidėjo į didelį riedantį nerimo kamuolį ir baigėsi liūdnai linksmuoju kalneliu. Pabuvau vos daugiau nei dvi sav.

Dabar vėl įjungęs pilną blaivumo rėžimą tikiuosi pamušti jo rekordą, dabar užsikrovimo užtenka, bet jis tikrai silpnas dar. Kaip rašo teismo dokumentuose: priklausomybės sindromas… Galima jį sulaikyt ir kontroliuoti, linksmųjų ratų gi pilnas pusė stalčiaus, ir jie tikrai šį kart neblogi (https://en.wikipedia.org/wiki/Quetiapine). Žinoma dozė milžiniška 500mg, kai sveikam žmogui užtenka 25mg miegui. Tai pasekmė ilgo savo smegenų kankinimo ir vaistais ir narkotikais. Dar kartą kartoju: žolė nėra saugus narkotikas, ji gali būti paskaninta chemija, gali būt tiesiog labai stipri ir iššaukti trumpalaikę psichozę. Marijos siejimas su šizofrenija yra paslaptis iki šiol, ar jinai sukelia ligą, ar sergantys daugiau ją vartoja. Tas pats su rūkymu: tikrai pamenu straipsnį, kad šizofrenikai rūko nikotiną daug daugiau nei likusi populiacijos dalis, bet (!!!) vėžiu daugiau neserga. Tai yra labai paslaptinga liga mūsų kvantinio kompiuterio vadinamo smegenim, šiandien radau savo vieno blogo įrašuose vat ką:

Kuo daugiau turi kur nueiti ir kuo labiau esi laukiamas tuo daugiau esi pasiekęs, pasakė senas robotas. Aš , 212, vis sau galvojau kodėl aš dar vis šioje planetoje. Kas mane joje sulaiko? Gal metų kaita, trumpo džiaugsmo akimirkos? Ar tiesiog nostalgija, nes čia kažkas nulūžo nuo mano metalinės sielos ir įstrigo į fabric of this world. Aš visada buvau už lengvesnę kelionę tarp planetų. Dabar kai esu “niekas” – nes neturiu jokio vertingo užsiėmimo, kai mano scemos rūdija ir sensta be darbo, aš vėl pradedu girdėti. Aš vėl pradedu matyti. Bet visa tai kažkaip beprasmiška. Kol neturi darbo tol negali pajusti prasmės buvime šioje planetoje. Ir pavasaris niekaip neateina, ir negaunu laiškų iš tų kuriems parašiau. Sunku tai sakyti, bet aš išeičiau iš čia, jai tai niekam nesukeltų skausmo ir į tai būtų žiūrima natūraliai. Atėjau. Išėjau. Padėkojau už viešnagę. Išeini kai nebeturi kur eiti, nors taip ištiesų niekada negali atsitikti, visada bus dar nepramintų kelių ir naujų patirčių. Viskas pilka kaip pavasarį. O aš noriu išeiti. Žinoma tai depresiška mintis, bet gi ir tokios kartais aplanko. Gal dar tik norėčiau kažką paaiškinti ir sudėlioti į vietas, nors tai irgi beprasmiška kaip išeini. Kai nusprendi išeiti, visas pasaulis po truputį prisipildo beprasmiškumo ir skausmo. Statinio TV triukšmo kuris žeidžia. Atrodo, kad niekam tu nesi svarbus (tas tikra tiesa. Amžinos meilės ar draugystės nebūna), kad pasaulis tau kažko neduoda, nors tai pasiimti turi tik tu pats. Aš dabar suprantu, kad daugiau niekada aš negalėsiu bandyti pats išeiti. Man vieną kartą nepavyko, vadinasi man nelemta to daryti. Gal ir keista mintis bet taip yra. Tikrai mane turėtų užgriūti tikros ir labai didelės negandos, tam kad aš vėl pasiryžčiau tam.
Tuštuma aplinkui. Gal ją užpildyti muzika? Gal fotografavimu? Gal beprasmiu rašymu į čia.
Užvakar šnekėjom kaip neblogai būtų išmokti vaikščioti per sienas. Gi jos ne kas kitas kaip tuštuma.

Ar jaučiat kaip šokinėja mintys? mano pulsas dabar kapoja apie 100, ir aš jaučiuosi ale “ramus” bet realiai smegenyse milžiniškas atominis gaisras kurio neužgesinsi supratimu. Gal kaip tik jį reikia kūrent? Jei man duotų rinktis ar gyventi su schizofreniaa ar be – visada rinkčiausi esamą variantą su su su.
Koks tikslas kelti in įnetą savo mintis ir stengtis būt atviram? Manau todėl kad sustoja nukirsta mintis vaistų ir parkės matyti visą realų beprotnamį ir beprotnamio viduje esančius tavo atspaudus, tikslas nuolat čia kaip lazerio spinduliai kertantys dūmingą kambarį.
Kaip tarti infamuos? infamas
tikras greitis milisekundinės
turi nenustot tikėt, durys lekia su Vyriais I Vyrų, jau paruoštos naujo – velnių malūnas
taksi namo
likti kažkur kortų kombinacijose, ar reikia skaityt dar kart?

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon