Dar kartą

Aš pabusiu iš ryto dar kartą ir tikėsiu kad dar vienas kartas bus, todėl visą diena nieko ypatingo neveiksiu, tiesiog lauksiu naujų sapnų. Svarbiausia kad yra tuštuma. Jinai visada šalia neteisianti ir tyli.

Lietuva žlugo. Šetonas jau čia. Jai kas nori atpirkimo aš pilnai pasiruošęs prisidėti. Praktiškai turiu baltą bilietą ir nieko nebijau. Galiu žudyti. Yra už ką. Mane realiai gliūčina tokios pedarastiškos istorijos. Liūdniausia kad jie žino ką daro ir jie mus valdo. Gaila lietuvos mafija neprisideda prie žudynių. Yra sąrašas. visi kurie dirba tose struktūrose ir nesitraukia. Mentai turėtų padėti šaudyti į tuos “sysalus”. Neturiu žodžių, net galvoje tuštuma ir noras susprogti, bent parūkyti, bent kelias žiurkes sunaikinti. Norėčiau savo rankas sukišti į pedofilų vidurius ir priversti juos pačius ėsti savo šūdus. Kančia turi būti ilga. Staigi mirtis per didelė prabanga. Jai turi būti kažkas neliečiama tai vaikai. Jai turi būti kažkokios ribos tai vaikystė. Jai kažkas turi kentėti tai pedofilai. Gerai kad kaleime juos pamyli. Pedofilija tai pats didžiausias iškrypimas. +370{cenzūra} – galiu nemokamai žudyti pedofilus, tuos kurie dengia pedofilus, tuos kurie nesupranta ką dengia, tuos kurie nereguoja, tuos kurie nenori žudyti arba iki gyvos galvos įkalinti šitų mūsų laikų demonų.

Žiauriausia kad dabar policija saugo pedofilą. norėčiau įtikėti į demonus kurie užmuš visus kurie žinodami prisideda prie pedofilų ginimo, slėpimo, bylų vilkinimo. Prieš antrą kartą atsigulant į vasaros 5 mane gliučino tai kad lietuva pedofilų kraštas. nepraėjo nei pusmetis ir bac. Lietuva ne tai kad pedofilų, lietuva motinų kurios pardavinėja savo vaikus pedofilams kraštas. To net juodžiausiame gliuke aš nesapnavau. Realybė juodesnė už fantaziją kuri gali išvesti iš proto. Aš nebelabai suvokiu ar lietuvoje dar liko mąstančių žmonių.

http://www.pedofilai.com/

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

One thought on “Dar kartą”

Mastodon