dar viena diena

Vakare pamiršau išgerti vaistus tai pabudau anksti ir snaudžiau beveik iki 9. Nuvežiau savo mašiną į servisą pakeisti tepalų ir filtrų, sutvarkyti tepalus leidžiantį galinio reduktoriaus riebokšlį ir pakeisti laisvos eigos vožtuvą, bus viskas mašinoje sutvarkyta. Galvoju apie lietų.

Visada lieka kažkas viduje, kažkas ko negali išmesti, o taip norėtųsi save suformatuoti ir viską pradėti nuo nulio. Negalima taip, turi kaip sraigė neštis visus prisiminimus ir visas savo ydas. Tikiuosi šį kartą pilnai atsisakyti narkotikų visam laikui, kiekvieną dieną turi užsikrauti energija tam kad tikėti savim. Seniau visada galvodavau, praeis kažkiek laiko ir įpūsiu, dabar reikia išmokti galvoti: “niekada nebepūsiu ir nebegersiu net alaus”. Visada gali pasakyti, kad jau buvo paskutiniai kartai ir nebėra ko juos kartoti. Seniau galvodavau, kad labai kieta nepilnai atsisakyti to kas kenkia, dabar suprantu, kad kieta būti blaiviam kuo ilgiau. Tiek daug dar visko galiu išmokti.

Miegas 8/10
Nuotaika 8/10
Liga 0/10

Kai pagalvoju tai narkotikai man sugadino visą gyvenimą, žinoma jie sukėlė vizijas ir būsenas kai esi mažas dievas, bet geriau aš būčiau nematęs tų vizijų ir nebuvęs dievuko vietoje, būtų lengviau dabar.

Mūsų tikslas gaminti kultūrą, tam kad žmonės pradėtų galvoti, arba nustotų galvoti. Keista kiek daug žmonių aplink mane yra arba visiški abstinentai arba visiškai pasinėrę į lengvus narkotikus ir alkoholį. Visada yra ko siekti, galiu tapti tuo kuo noriu, tik bėda nežinau kuo noriu tapti.

Vakar dienos tekstas:

http://64shits.blogspot.com/?zx=be3b5cec0c504cf2

Buvo lužusi mano blogo valdymo konsolė.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 thoughts on “dar viena diena”

Mastodon