Dar viena savaitė

Nieko įpatingo viskas tvarkoje, gal tik vanduo vos iš dušo karštas bėga o sumokėjau už jį 1400lt ir dar laukia įmokos 2000lt, keista, gal net nemokėti. Noriu kelių daikčiukų, noriu žaisti su savimi, spausti baltus syvus. Reiktų būti visiškai paprastu, galvoti tą ką galvoja 99procentai tų kurie dar prisiverčia tai daryti, goole pliuse vis žiūriu į besisukantį counterį ir besigaminančius taškus. Pointas? Bet viena tikrai graži nuotrauka, bent vienas sakinys.

Muzika. Laukia. Šviesa kyla ir leidžiasi. Viskas sukasi savo ratu ir laikas tampa visiškai beprasmis kalintojas sustiklėjusiame pasaulyje, koksai tekstas per stiprus ir per aštrus, nuotraukų jau radau tokių, muzikos irgi, lieka tekstas ir veiksmai, nors berods žinau ir veiksmus, jei per daug rūkau mariją tada viskas pasidaro per aštru ir mano galvos debugeris nebegali išspręsti problemų iki galo, daro klaidingas išvadas ir prielaidas, reikia išmokti typinti nežiūrint į klaviatūrą.

Ką turi pasiekti, vis klausiu savęs. Turi pasiekti tai kad viskas aplink būtų laiminga, tai gali pasiekti tik pamildamas save ir jausdamasis laimingas ir neatsakingas, perduodu šia problemą į aukštesnes rankas kurios geriau ją apčiupinės, man jau užtenka to ką mačiau. Kai sugebi priversti ištrinti savo atvaizdą iš veidrodžio daug geriau supranti kas yra vampyras. Vampyras tai aš, kuris pats nežino ko nori 9vampyrai atseit nori kraujo, bet kam jiems pilys. Aš norėčiau daugiau niekada nelūžti, arba jai jau lušiu tai per atostogas.

Kai išeini į miestą ir supranti kad viskas tik žaidimas tik kiti žaidėjai dar to nesupranta esi beveik kažkas tokio (bet tik pats tai jauti), atrodo kad šneki pats su savimi, matai atspindžius pačio savęs. Kai pavargsti bet tai suteikia tik dar daugiau energijos. Kas man skambino? Kas kartojo mano vardą. Kas pasirašė mano parašu. Niekuo negali būti tikras bet tam tikri dalykai turi būti tvarkoje kad jaustumeisi saugiai. Turi parėjęs rasti namus, kuo panašesnio stovio kaip palikai, turi žinoti kad sienos lengvai negrūna ir rutina amžina, niekas nelaukia tų kurie netiki. Tie kurie netiki susiranda kitus netikinčius ir kuria ateitį ir praeitį. Dabarties snapšotas tiksliai toks kokio laukei. Halucinacijos tik tam kad patvirtintų ateitį ir galutinį musų išvadavimą iš mūsų pačių gniaužtų. Nugalėti milžiniškus informacijos kiekius gali tik tikėjimu, įsižeminimu, nusižęminimu.

Sako: nusileisk ant žemės. posakis senesnis nei šansas pakilti nuo žemės. Neskraidyk po paralelines visatas, tai labai pavojinga ir naudinga tik tau pačiam, negali perduoti tos matytos informacijos. Negali gi sakyti buvau Vilniuje tik pararelinėje visatoje, galiu tau papasakoti ką pastebėjau. Sakys Durnas BL.

Taip aš kartais kosmonautas gana aukšto lygio, keista kad neradau musmirių miške. Bet beveik supratau medžių prasmę, ir lietuviško vertimo multike, ir veidrodžio.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon