Didžiausias kamštis

Per radiją klausia kur didžiausias kamštis lietuvoje, mm sako nuo balsių į miestą – keistas buržujų kvartalas. Bendrai pagalvojus žmogus keistas sutvėrimas, paribinė šešėlio būtybė bėganti pati nuo savęs. Kaip lgmnts sakė – aš arba alkoholikas (aš mėgstu sakyti aukoholikas) arba darboholikas, bet vis tiek holikas. Aš tai irgi narkomanas, ir bandai laviruoti nors tos trys deivės verpiančios likimą, vis tiek jį nuverps savaip. Kaip žinia iš galutinio taško kuris ištaško matosi viskas. Didelės vertės taikiniai, spaudimo priemonės ir persidirbęs elektrikas sakanti: nu ką fašistai – renovaciją užsidirbot. Mm ramina kad viskas gerai. Stebiu jos telefoną judantį per google maps, kad nusiraminti, kad viskas gerai. Nors realiai Lietuvoje męs čia žiaurūs – negali būti kažkiek kairesnis pagal politinį taikymą, jau ir taip praktiškai fašistinė diktatūra, bet tuo pačiu čia ir Dievo ausis, siūlo automatinė win 11 rašymo pagalba dėti paveiksliuką emoji – o jie gi suprantami skirtingai.

Kažkas bando atgauti teises, kažkas liūdnai supa niūnuodamas vaikus, per radiją šneka apie vieną, nukreipinėja dėmesį. Anoniminiai tinklai burzgia, nenori prarasti kareivių, vykstą nepasibaigę kariniai pasauliniai karai, bendras internatas žavi ir sveikina tave rodidamas ko ale nori, bet auto sistemos banina kai parašai wet dream of nabokov, lolitos taip ir nepabaigiau, bet jausmą pajutau. Kur link suka tikrumas, jo galvoje projektas savo genialumu nugalėti tvorų tvorelių sistemą ir būt pačiam sau patogiu. Ti chatel bit adin: eto bistro prašlo – uždainuoja Cojus, dar būsena ne pati geriausia. Spaudžia ribos, ribojimai ir tikslingumas būti teisingai kaip tave paruošė ir kaip pats supratai. Pinigas ciesoriaus, saulė nuleista ant žemės, mčt vis vėžys vėžys ♋ tai čia tai ten – viską vadina vėžiu kas ale liga, dar susišneku, dar mane pažįsta, tai ko daugiau ir norėti…

Tvarkau namus, laukiu šiandien aplankys mm, jaučiasi jau rudenio melancholija, kažkada taip vadindavo depresiją kiek suprantu, sistema sunkia ir varo iš proto, gena gena gena. Vakar žmogus pasidarė raktus nuo rūsio, kažkada dings elektra, kažkada griaus sienas, vadinamą stajaką išgriaus. Toksai švelnus gyvenimo prisilietimas.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon