Dienoraštis į niekur

Perskaičiau:

https://www.kitosknygos.lt/knygos/Kiseninis-moteru-atlasas

Labai nebloga knyga, patiko net labai, mm sakė irgi labai patiko.

Šiandien be alaus, skaitinėju

https://www.penguinrandomhouse.com/books/700576/the-big-book-of-cyberpunk-by-jared-shurin

Cheminė neramybė galvoje, 1/4 xanaxo ir dar kavos arbatos. Naktį labai intensyviai ir teigiamai sapnavau, neprisimenu tiksliai ką, bet kažką su senais draugais kažkokios užduotys kažkokie sprendimai, visokie nušvitimai. Pabudau džiugus.

Lauke lynoja kaip ir žadėjo prognozė, jau greit visuotinis žalumos šokis pradžiugins akis. Rūkau nedaug, tikiuosi pavyks visiškai mesti, kaip ir alaus geriau nesipilstyt, mažas realiai malonumas alko nikotinas.

Noriu nusipirkti šikarną radio aparatą:

https://www.ebay.com/itm/111031403557

Su šiuo turbūt net pokalbius aerouosto galima būtų girdėt.


Šeštadienis blaiviai

Buvau Skyteche pasiimti pelės, galėjau pirkti ar kokio alaus ar energetinio bet susilaikiau ir namie pasidariau skanaus stipraus žalio pu-erh. Važiuodamas į miestą klausiau Sorokiną – gera rašliava bet sunki. Pafotografavau. Mčt visiškai ėda sąmonę savo demensija, realiai gali išvest iš proto vis tą patį kartodama ir ieškodama konfliktų.

Naktį vėl labai daug sapnavau, nežinau ar čia artėjanti pilnatis tą duoda, ar kad skaitau daug, bet sapnai nebebaugūs ir džiuginantys. Dūzgia mintys, šnara gatvė, atrodo viskas pilnuma, siunčiasi nauji muzikiniai torrentai, atrodo viskas savo vietose. Išmokti vertinti rutiną, džiaugtis knygom 📚 atrasti naujos geros muzikos, norėt būt paprastai ir naudingai kitiems. Kai esi blaivus kažkaip ir realumas tvirtesnis ir džiugesnis, žinau kad jei būčiau ilgai blaivas tai realumas juodėtų, darytųsi pilkas ir nemalonus. Tikriausiai jis toks ir yra.

Kasdienis patrauklumas, norėjimas žinot, tapimas kitokiu sunkus, narkotikų nesinori, vakar suleistas cisordinolis, kasdien po kelias depakino ir atrodo jautiesi tvirtas. Atjungti bėgimo pas bepročiavimą ir vartojimą variantai. Mm dažnai pikta, kartais net nesuprantu ko, laikausi savo linijos ⚟ norėdamas patikėti amžinybe. Akimirka ir tykštantis laikas ⏳ noras paprastumo, sukasi beatsai

https://hip-gopnik.bandcamp.com/album/stoned-master

Kai pagalvoji, supranti kad daug galvot neverta, geriau tiesiog būt, meditatyviniame prakeikto kompiuterio su tinklu tinkle. Atsigauti nuo poreikio reikštis tinkle ✨ išmokti kažko naujo. Dienoraštis kaip priemonė susidėlioti save. Paprastumas žodžio ir begalybiškumas reikšmės. Beprotybės šokis, nepasiduot masinei psichozei. Čia buvau nesiregistruojant įsijungęs tiktoką pavartyt ką rodo – tai gan keistas bredas su daug afrikos, šokančios merginos, kažkokios lėvos baikės. Džiaugiuosi kad suku dabar srautą mažiau, srautas iš knygų geresnis kartais nei tuščia interneto minios politika. Lėkimas į pabaigą kuri rūke.

Ką pagaminau

Lego instructions to sex

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon