Dienos kitaip

Klausau:

https://bleep.com/release/356372-various-artists-bleep-100-tracks-2022

Kėliausi vėl vėlai, bet jau juodumo dienoje mažiau, jaučiuosi toks galvoje spitrus. Kava ir arbata vėl pakelia iki beveik nemalonaus judrumo. Kvietė lgs, bet kažkaip nenorėjau šiandien važiuoti iš namų. Lauke gražiai sninga ☃, noras būti čia ir dabar, stingdanti pasirinkimų galybė. Vienas alaus, netvarka ant stalo. Pastarosiomis naktimis daug ir keistai sapnavau – kažkokius iškreiptos etikos sapnus, kad šis gyvenimas nesvarbus.

Tikrumas vėl šalia, nepertraukiama gija realybės. Beveik nieko nededu į mastodon tinklą, pasveikina draugai su šventėm, laikas ištęstas tuo pačiu staigus. Apsidairyt aplinkui – atrodo viskas šalia, reikia tik ištiesti ranką ir pasiimti. Užimtumas niekuo, besikartojančios mintys 💭

Perskaičiau knygą:

https://www.patogupirkti.lt/knyga/vernonas-subutexas.html

Perbėgau puslapiai iš antro prisėdimo, tikrai labai geras vertėjo darbas, įdomi pagauli istorija, ryt iš bibliotekos imsiu antrą šios knygos dalį.

Pagaliau judriau, pagaliau guviau

Jaučiuosi tikrai geriau, net anksčiau iš lovos nei 1200 išlipau, prasiėjau su mm iki skuduryno, bibliotekos, atidaviau knygas kelias, paėmiau Vernono Subutexo antrą dalį, užėjom į iki, apsipirkom ir paršliaužėm šlapio sniego gatvėm namo. Susiverčiau vieną Vilniaus alaus, kopijuoju iš vieno disko į kitą muziką, baigiau klausyti tą bleep šimtuką – tai anas visai nieko bet superinių gabalų nėra 🙂 Pasirinkau knygas iš litres.ru ir sėdžiu prie dviejų ekranų galvodamas kaip save nustebinti dar. Bet tikriausiai reikia kaip ir vakar nirti į kokią knygą.

Džiaugiuosi kad praėjo depresyvus epizodas ir vėl turiu jėgų ir džiaugsmo būt ir tikėti amžinumo galia nustebinti ir pateikti naujais fintais dieną kitaip. Per Ebay kažkas pasiūlė 95$ už mano 2700x CPU su aušintuvu, aš pasiūliau 105$ – gal sutiks, bus atlaisvinti įkalintas jame piniginis resursas.

Sutiko! Reikės ryt poryt išsiūsti į prancūzijos kažkokią kompų firmą.

Kompas kelis kart kibo kopijuojant failus, nenorėjo kilti, spjaudėsi BSOD, bet dabar atrodo pakilo ir veikia, nežinau gal čia TerraCopy jį parina, bet man kas nepatinka kad vis karts nuo karto atsijungia arba vienas diskas arba dar du ir tuojau pat prisijungia atgal, tiesiog kažkoks USB gliūkas, skaičiau kad jie buvo su AMD sistema su šitais naujausiais naujausios kartos CPU, bet atrodė jie ją išsprendė, pasirodo nė velnio, gerai kad atsijunginėja tik keli diskas, bet tikrai nemalonu, kartais nuo to nukimba torrentai ir slsks… Neįsivaizduoju kaip tai spręsti, dabar pabandysiu pajungti kitokiais portais tuos diskus, ir pažiūrėsiu ar tie patys atsijunginėja ar tiesiog portams kažkas ni to.

Prisisiunčiau krūvą visko iš redacted.ch – džiugiai klausau ir esu patenkintas galimybe nuolat klausyti geros muzikos gera kokybe.

24:00

Naktinė čefyrinė arbata, muzika perkopijuota, groja COD3 QR rinkiniai. Viskas paprastajame puikume, dar tikrai neisiu gult, nes vis tiek kad ir vakar užmigau tik link trijų.

Lėtai ir užtikrintai

Išsiunčiau CPU, paėmiau dar knygų iš bibliotekos, išgėriau vieną alaus, nusnūdau, dabar vakare džiaugiuosi gera energetika aplink. Skanus juodas pu-erh kelia, gera muzika per PBB, paremtas redacted.ch, aš išsimaudęs ir patenkintas. Atrodo nieko nelieka iki pilno gerumo, kiek pasiimi iš aplinkos kiek daug muzikinių bitų baitų atiduodi.

Šiandien nauji

Taip greitai prabėgo metai kaip mirksnis, džiaugiuosi diena, jaučiuosi tikrai gerai tik per stipri juoda arbata pykina kažkiek. Kompas sukasi puikiai, apkrautas laidas į pasaulį. Reiktų sėst skaityti, nes prie kompiuterio tik spaudau langus ieškodamas ko nepamečiau. Tikrumas šiandienos aštrus, mms gimtadienis, ji nerami ir nepatenkinta kažko. Aš jaučiuosi aukštai pakylėtas.

Praleidau naujus su Vt ir gl, visai nieko atsijungiau nuo kasdienybės, išgėriau alaus ir fainai paklausiau muzikos, paplepėjau miegoti lindom tik po 0600 išmigau visai neblogai ir apie pirmą dienos traukiau namo.

Realumas net akinantis ir ryškus, džiaugiuosi, esu patenkintas ir laimingas. Skani stipri juoda arbata verčia jaustis kažkiek aukščiau. Viskas sukasi ratais kvadratais ir noras būti lūžtančioje bangoje gajus ir brandus. Noras realiai tik vienas naujiems metams: nepatekti į psichiatrinę. Nebesinori kažko išmušančio iš vėžių, gerai kaip yra. Likimo vingiai atvedė iki esamo momento ir praeityje nesinori keisti nieko, visos mano klaidos ir paklydimai tai ir esu aš.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon