Dingusi knyga

Žiūrau vakar, kad knygos kurią pirkau tikrai nepigiai apie kokaino prekybą kalifornijoje lentynoje nebėra – nu visiškai susibesinau, aš jos net nebuvau perskaitęs, ten realus žurnalisto tyrimas kaip spec tarnybos organizuoja kokaino tiekimą into the USA. Žurnalistas už šį žurnalistinį tyrimą buvo persekiojamas ir iš jo šaipomasi – nors tai yra tiesa ką jis surado. Baigė gyvenimą savižudybe. Galvoju kur ji galėjo dingti, tai arba suraganėjusi mčt paėmė ir paslėpė, arba gal brolis nieko nesakęs paėmė paskaityti. Nežinau, reiktų dar vienos lentynos knygoms, mano kamurkėje. Kai knygos dviem eilėm lentynoje labai sunku jas apžiūrėti.

Prisimenu ir kaip McLuhano “Medium is the massage” (tikrai puiki knyga, bendrai dabar tikrai galima ir jo kitas paskaityt – aktualiau nei kai aš skaičiau gal 20-24 metų. Visiškai nesiorientuoju datose, dabar kai man budėjimo rėžimas (šiandien su visu komplektu vaistų miegojau 2,5-3h) net atskirti kuri savaitės diena sunku. Tai vat ta McLuhano buvo paskolinta kažkam ilgai buvo dingusi, ir kažkada jos pas mane namie atsirado dvi. Kaip chui znaet – mažas paranormalumas…

Nusipirkau Xiaomi MI band 7 iš skytech – pasijungiau prie telefo ir kol kas tai man ana nevisai patinka, gal reikia suprasti-apsiprasti. Programa jau kita nei band 5. Turiu dar ir trečią. Bandžiau atnaujinti skelbimą FB – kad ale kaina ne 20, o 15€. Vienas rusas paklausė kur ji ir nutilo. Ten blemba apyrankė metalinė vien kainavo link 20€- reiktų ar kam padovanot ar atsikratyti, aukoti į Ukrainą tikrai nenoriu, ir taip jau pirkta iš skytech: ukrainiečių firmos. Užsisakiau 7 MI laikrodukui išmaniam dar tikrai gražią metalinę apyrankę iš kitajobų, pažadėjo kad atsiras link kalėdų. Tada tas laikrodukas tampa pilnu faršu, nei kas žino kad tai pigus modelis, kitaip tariant “custom” – “tiuningas) Realiai jis man labai praverčia kai judu, bet ir besina savo virpėjimu dėl neaišku ko, kol pilnai susikonfiguruoji.

Dls tik išėjąs iš parko ligoninės tą pačią dieną prisigėrė ir jau yra realiai už pasiekimo ribų, o pas tą alkūšą yra mano iš bibliotekos skolinta knyga rusiškai, tai kaip ją blemba dabar atsiimti galiukas žino. Adreso neparašo, tel nekelia, šiknos skausmas. Čia kaip tas kitas dalbajobas kur ir skolingas jau metus su kapeikom berods, bet kaip visada: atleisti ir suprasti, kaip ir dar vienas čiuvas kuriam vaistus sutaupytus nemokamai duodavau: duok 10€ tuojau pat atiduosiu ir bibis, čia kaip visada, turi skolinti kiek negaila atiduot…

Tas budinčio rėžimas tikrai bėsina, vakar ir 1/2 xnx įkaliau ir bibis, rašiau kiek miego – ašaros. O išmani apyrankė rašo – tu puikiai išmiegojau nors ir rodo kad miegojau mažiau nei tris h. Aš pats dar išsitaškęs, atmintis trūkinėjanti (dar klaiku, kad turi ne vieną atsiminima apie tą patį įvykį – šūdas žiaurus). O kažkada taip norėjau tų gliukų, dabar ir gyvenu stebuklingame pasaulyje, linksmieji kalneliai jau skrieja, išlipti žinau kad negaliu, bet galutinis sustojimas garantuotas.

Grškvč jau vakar aplankė tėvo kapą, iš manęs tas alkoholikas žemvaldys nutręšė mano seną piniginę, ir ją perkratęs rado mano sulūžusią donoro kortelę – reiktų gal atsinaujinti ją, ir taip jau žengtas kitas žingsnis- paaukotas visas kūnas su notarės pagalba. Mm tik primena – jei mirsi – tai pranešk kada ir kur, kad iš kūno viską reikalingą surinktų ir persodintų – vien ragenų lietuvoje laukia 200 žmonių, nekalbu apie visokias širdis ir kitką, net nežinau kiek dabar visko LT galima persodinti.

Žiūriu labai gera live iš undergraudo

https://www.twitch.tv/project_vill4in

Vizulkės, muzonas, intarpai su juoduoju ar keistuoju humoru aukščiausios prabos, bet transliaciją youtube automatinė Ai sistemą atjungė ir ištrynė už ale spam – akyse. Kuo toliau tuo šlykštesnės darosi koorporacijos, fuck them.

Pirmą kart man kažkas permetė realias babkes iš Soulseek tinklo into the Ko-Fi. Kompo nešiojamo nebereikia nes ir senasis mano HP dar pilnai valit, GPU irgi nelabai, o taupyt neišmokstu niekaip.

Užpisa kai užpisa, bet užpisa ir kai neužpisa, žodžiu bet kuriuo atveju užpisa. Čia su pan Ign kai važinėdavom su aparatūra po Lietuvą žvengdavom.

Ai dar buvo gi reklaminis bredas – pizdos skonio čipsai, bet čia turbūt jau visi ant LT matė. Dabar bet kur nueini į bendruomenes kur irgi dalinasi mėmais ir matai kad yra ir tų pačių iš mano FB srauto

Twitter atsisiunčiau archyvą ir lauksiu 30d kol visai ištrins, dabar daug ramiau kai krospostinti reikia tik į du tinklus – dabar realiai į vieną mastodon, kuris baigia užsikišti pabėgėliais iš Twitter kai aną nusipirko inbicilas ir debiloidas Muskas – fuck jį per abu galus nulaižyti duodant jam pačiam. Šlykštu, jo žiauriai nekenčiu. Eina jis lai su velniais šėko pjauti, bet gi sako masės taikus dalykas.

Einamųjų naujienų dabar tiek kad akys raibsta, aš bandau kad pailsėti nuo kvadrato ir dėžės eiti pasivaikščioti su tikslais, vakar nujudėjau virš 10000 žingsnių. Jau nauja Mi band 7 rodo kad užtenka nueiti ale 6000 – bet aš standartiškai užsistačiau 8000. Pasisvėriau ir kiaulėju smarkiai 118kg ne visiškai nuogam – baisu kraupu ir blogai. Bet taip noriu išsimiegoti, reiks dieną atsijungti. Jau švinta, net nežinau ar daryti kadrą su fotiku kokiu.

Ar žinote kad berods ant LT trūksta ir 3000 policajų ir 3000 mokytojų – ašarų pakalnė.

Sode auginti čiobreliai citrininiai yra kažkas tokio, net užsipila ne kartą.

Mm sako jau nustoti gerti Olanzapiną – nes ėdimas baisus puola, nuolat alkanas, nuolat norintis saldaus, ilgiau jį vartojant tai kažkiek praeina, bet tikrai gan piktas vaistas, dar ir pulsą man kelią, o jis + mano mėgstama kavą robusta ir stipri arbata kelia virš 100 net sėdint, tai geriu pusę tabletukės propanololio ir dar užsirašęs gruodžio mėn pas kardiologą – nueisiu tikriausiai nors jau vieną kartą esu atsisakęs ėjimo pas jį prieš metus berods, žinau gi kodėl pulsas aukštas – olanzapino šalutinis – kurį sužinojau mažne 10 metų nuo pradžios jo vartojimo.

Raketinis kuras dabar cikladolis iš latvijos, geriu po vieną ryte, vieną reiktų per pietus inkalti kad nebūtų to mandražo, varinėjimo be vietos be susikaupimo. Depakiną irgi pageriu, nes jo irgi nejaučiu – gesina ale smegenų gaisrą, galėčiau visas tris kalti iš ryto ir būt ramu, bet turiu kažkokį nusistatymą prieš vaistus tabletinius, vartoju daug arbatos, pripirkta vėl blynų visokio pu-erh, kažkiek dar yra deginto ulongo.

Mčt jaučiu ir kavos mano visą pilną 0,5kg nupyzdino iš dėžutės, ne pirmas kartas – bet seniau tiesiog kažkiek pasiimdavo dabar matau palikta ant dugno kažkiek, suprasi ten ją ir jos senatvinę demenciją ir marazmą – gal keršija kad vis jos kiaulidinį kambarį aptvarkau, jinai pvz šiukšles krauna po kilimu – saldainių popieriukai, seniau ir obuolių lupenas mesdavo, pikta baisiai bando įsakinėti kontroliuoti, o aš suprantu kad ten jau tuščias pykčio kiautas. Vaistų neprisimena, mėto, neranda virš prašo nuo galvos skausmo – nupirkti stipriausi kas yra vaistinėje ale, bet jinai pamiršta kurie – geria tik kai jau įsiskausta jauč – nes esmė nuskausminamuosiu gerti kuo anksčiau, nes kai skausmas įsibėgėja jį labai sunku sustabdyti.

Šiandien gal į kapines su mm ir brl – aplankysim kažkiek kapų, žvakutinsimės, arba lėksiu vakarop pas lg pačilinti, arba bendrai atlūšiu vėliau link dienos galo, dabar saulė jau eina snausti apie 5, dar tas persuktas laikrodis, tai žostkata.

Oi būčiau aš žinojęs kuo baigsis vstn krv ir kita dūda ir alko būčiau ausis suskleidęs po šluota buvęs – dabar ble stogai ir miegas atsišriubavo. Stogas jau mažne vietoje, o miegas pzdc… Nerekomenduoju – ja nikuriu i tcebe nerikomenduju.

Nu ką aš valgyti Sorokino Teliuriją jauč drėbsiuosi paklausyti ir pakelti atpalaiduoti koją kad ji gytų 🙂

Jums ramios savaitės, gero laiko laike kai viskas kinta taip greitai kad pameti giją.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

One thought on “Dingusi knyga”

Mastodon