DMT

Labai galingas haliucinogenas, rūkant poveikis labai trumpas, bet kardinaliai keičiantis.
Istorija tokia: turim, bandom rūkyt per bongą, atrodo tik rankos nutirpsta ir nieko, nusprendžiam neveikia. Tada uždedam dar truputuką marijos ant bongo ir draugas traukia, po kelių truktelėjimų jis atsistoja ir nueina prie stalo ir galima sakyt atsijungia, nuleidžia galvą ant rankų. Greit dašunta kad jis jau kelionėje, išjungiam muziką. Jis po kiek laiko atsigauna ir sako: supratau, svarbiausia meilė ir kažką dar keisto, nieko daug nepasakoja.

Antras draugas vėliau irgi traukia ir atsijungia ant kėdės nuleidęs galvą, aš laukiu gal 5min ir nusprendžiu paliesti jo ranką, jis tai pajunta ir pakelia užsimerkęs nykštį, dar po kažkiek laiko atsimerkia atsigauna ir nelabai ką komentuoja – tik vėliau prisipažįsta kad tai turbūt lygi patirtis su gimimu ar mirtim, taip pat vadinami loopai – vėl tas pats, vėl iš naujo ir atrodo tai trunka amžinybę, ir „matrica“ sudaryta iš korių šešiakampių.

Aš netraukiu trijų dūmų, aš traukiu 2, groja kažkas iš pbb su Alan Watts vokalu apie tai kad mes esam god experiencing itself, du dūmai – garsas dingsta, jaučiasi lyg kažkas pajungė informacijos šlangą ir bando pumpuoti man info, poveikis šiltas, viskas pavirsta lyg į „matricą“ skaitmeninę realybę, šiaip taip nusigaunu prie lovos ir atsigulu, draugas lenkiasi prie manęs pažiūrėti ar viskas gerai, o aš jo veidą matau kaip kubų ir piramidžių mišinį, visa aplinka irgi pulsuojanti, toliau jaučiasi raminimas, suvokimas kad viskas puiku. Po truputį atsigaunu ir jaučiu kad tai galingiausia mano justa patirtis, užkrovimą kažkokia magiška energija pačios žemės.

Kitas draugas sutraukia, sako man nieko, staigiai antrą dozę ir jis atsijungia. Pabudęs sako: taip mačiau tą veidą – jis mane vedė ir dalino atsakymus, ir mačiau visas spalvas, supratau visą geometriją, ir viskas buvo iš fraktalų. Daug vėliau papildė kad mano jog ir jo common sense paaštrėjo. Veidas tai turbūt šitas:

galit paieškot DMT face – bus jų nemažai. Čia panaudojau Alex Grey – turbūt geriausią to vizualizaciją.

Kitas draugas – neturim su kuo rūkyt, tai susukam jointą pabarstytą su dmt – jis rūko, neatsijungia, bet sako matęs spalvas, visą aplinkos pasikeitimą (tikriausiai kaip aš prieš tai) pasiima gal 3 dozes namo. Po to pasakoja – susidėjau viską, sutraukiau ir tik tamsa ir nuolat kosėjau.
Klausiu draugės tolimos: ar esi bandžiusi, sako jo bandžiau, bet ten tuščia.

Išvados: nei vienas iš visų vartojusių nenorėjo to pakartoti jau daugel metų. Tai tikriausiai yra galutinė patirtis, kurios kartoti nesinori.

Aš bandžiau dar vieną kartą parūkyt dmt, bet sverdamas sau dozę kažkaip netyčią išpyliau ją ant kilimo – supratau kad tikriausiai kartot nereikia ir irgi tikriausiai nenoriu to pilno nesuvokiamo žinojimo, jutimo, patirties lyginamos su gimimu ir mirimu.
Esu girdėjęs ir istorijų kur žmonėm nuo dmt ir labai blogai būna – kartoja pvz „nuimkit juos nuo manęs“ ir atsigauna persigandę.

Tolimesni skaitiniai susidomėjusiems:
https://www.amazon.com/DMT-Molecule-Revolutionary-Near-Death-Experiences/dp/0892819278
https://www.amazon.com/Journeys-Out-Body-Out-Body/dp/0385008619
https://www.my-big-toe.com/
ir filmas:

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Komentarų tikrinimas įjungtas. Po kiek laiko jūsų komentarai bus apublikuoti.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

One thought on “DMT”