Du alaus

Neiškenčiau, nuėjau ir pasiėmiau du švyturio draught alaus. Vienas namie sau juos išlenksiu klausydamas muziką. Kažko šiandien jaučiuosi beprasmiškai, naktį labai daug sapnavau, atrodo kažką svarbaus, kažką kas padės išsilaisvinti, bet pabudus viskas dingsta. Tas supratimas gilesnis. Dabar alkoholis rodo savo magiją, tikrai senai aš jį gėriau, ir patinka tas atsipalaidavimas. Jau kažkada rašiau, kad jį naudoti tam kad nušlifuoti socialinį santykį net pageidaujama, aš ir dabar tikriausiai blaivas neiškęsčiau net su senais draugais. Party’s no fun: apply alcohol.

Vis skaitau internete kaip chebra ieško paribinių patirčių, jo grybai 👌, bet ne kažkokie šokolade, ar kažkur, natūr, kur matai kaip kas, gali reguliuoti kiek. Tada skrendi ir dažniausiai beprasmiškai, nieko ten nesurasi jei ir taip pas tave viduje nieko nebuvo. Prisimenu tuos skrydžius, dažniausiai sunkius, ir kelis nuostabius kartus. Kaip naudojančiam antipsichotikus reikia maždaug keturgubos dozės, kad jie veiktų ir tai švelniai, arba labai sunkiai jei tai ale koks šokoladukas, ar kažkas koncentruoto. Jau geriau parūkt marijos, jei norisi kitokių potyrių, tik irgi, gali būt labai nemalonu. Reikia sau gyvenime bent kartą tai leist, bet nebūtina to leist kas penktadienį, ar iš vis kasdien, tada tai netenka prasmės, tiesiog deginami pinigai ant nieko, ant priklausomybės aukuro. Jei nori to, užteks ir paprastųjų, raudonųjų lietuvos musmirių, sako patirtis daugiau nei ajuaska, tik žinoma nedarykit to vieni, galit atsirasti psichiatrinėje, o tai tikrai blogas tripo galas, esu matęs ne vieną kuris ten atsipaipalioja nuo ale lsd ar dar ko nors.

Narkotikai gali tik parodyti tą baikę, kad kiti irgi turi jausmus, kad tu čia pats sau ir užkūrei gyvenimo pirtį, kad visi tiktai tau ir tu pats tiktai sau, kad kontroliuoji realybę savo smulkiais norais, kad teka realybės upė ne iš gimimo, bet iš mirties, traukia tave ten. ties dviem nesuvokiamais galais, gali pajusti koks laikas beprasmis, koks beprasmis tavo gyvenimas ir kaip viskas akinančiai ir nepakartojamai gražu. Ar to reikia? Bent vieną kartą per gyvenimą tikrai taip, o kai tai tampa nuolatiniu poreikiu išnyksta potyrio aštrumas. Aš pats sau leidau daug, bet matau dabar tuštumą to poreikio jaustis kitaip, tada viskas ir sukasi apie vartojimą ir poreikį gauti ir vartoti dar. Kažkada už BTC plaukė geriausia lsd, dmt, mdma į pašto dėžutę, po to buvau nuteistas už tai, lengvesni laikai, kaip ir tada dar be to tamsaus interneto, kai apsivalgius mdma viskas slysta link kitokio sekso, kai sinkronizuojasi energija kai jautiesi daugiau nei esi.

LSD manęs niekada neveikė, per anksti buvo gauti antipsichotiniai vaistai ir kad ir tris keturis mėnesius prabūdavau be jų ir bandžiau tikrai gerą iš darkneto, jokio net mažiausio poveikio. Tas pat su Me nibomu, jokio poveikio. Smegenys blokuotos nuo aršių haliucinogenų.

Du alaus susiversti, muzika garsiai, ateis draugas, viskas atrodo gerai, net puikiai, bet trūksta kažko. Trūksta to bendrumo jausmo, kai kapoji savo atrastą muziką ir stebi narkotinį beprotnamį, groji ir kažkas net pagiria, dabar kai tai darau namie vis ne tas, trūksta tų kelių porų ausų kurios kartu plauktų per muziką. Poreikis būt kartu, kad ir kaip kartais kartu. Tu uždegi manyje ugnį, ieškot. Žinai kad galėtum sugroti tą idealų variantą kad visi panirtų į muziką ir tekstą ir šoktų. Bet ar tame kaifas? Kiek metų pradirbta statant aparatą tiems kurie judina bangas. ir nieko.

Vos vos kelias dienas atsilaikiau nuo noro thc dūmo, baisiausia kad jis šalia, padėtas pas draugus, traukiamas ir tau, vien ištiesus ranką, atsidurtų tavyje. Sustabdė tik tie baisūs prisiminimai, kas gali nuo to būt, vėl paleisti mechanizmai kurie veda link beprotnamio. Geriau nereikia, geriau plaukti internetu ar knyga, geriau kažkur padėti savo laisvą laiką, kažką kurti, tikėtis, laukti.

Norisi ir dabar vėl alaus bet rugsėjo pirmoji, norisi vėl slysti link kenkiančių, blogų sprendimų. Pabandžiau ir vėl reikia save stabdyti, norisi dar ir dar. Geriau būčiau negėręs tų dviejų alaus.

Nuotraukos:

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon