Du straipsniai

https://knowablemagazine.org/article/mind/2020/trouble-medicating-mental-illness

https://aeon.co/essays/japans-radical-alternative-to-psychiatric-diagnosis


Nusiraminu, viskas berods puiku, kelios tabletės ir pakylėta būsena. Sukasi HOR miksas gyvai. Neperku šiandien alaus, nerūkau ir cigarečių. Norisi ramiai panerti į tėkmę, jaustis kažkur truputį atitrauktu nuo realumo. Šiandien Joninės, lgmnts kviečia ryt važiuoti prie jūros, bet aš tikrai nenoriu.

Paprastumas užgaidoje. Žmogus nori, ir dažniausiai nežino ko. Kai gauni jautiesi keistai. Kaip ir aš su savo nauju GPU – dar realiai nieko su ja rimto neveikiau, bet ji jau yra. Muzika nebestebina visai, vis klausau miksus ir albumus laukdamas kažko tikrai gero ir nieko – plaukia tiesiog per ausis ritmai ir aš jų beveik nejaučiu, čia buvo keli geresni bet ne tiek kad ieškot tų gabalų ar žymėtis miksus ir ieškot kažko kito tų grojikų.

Psichinė būsena gan keista, kažkas kirba neramumu, vis paieškau kažko paišyto AI iš grupės:

https://www.facebook.com/groups/cursedaiwtf

ateikit tikrai neblogo nesąmonio būna

Noriu būti tikras savo pasirinkimu, tikras savo noru būt ir džiaugsmu paprastuoju kasdienos. Dar dvi tabletės, skani arbata. Raibuliuojantis esumas, užtaisytas ginklas esamo laiko.

Lėkti paprastai, trunyti namie džiaugiantis tinklo teikiama narkotine pramoga. Atsipaipalioti nuo sustingimo ir rašyt. Visas vasaros ritmas paprastas. Keliuosi vis dar sunkiai. Noriu apčiuopti aiškesnį tikslą, nuobodulys kartais sukuria kažką gero.

Besikeičiantis aš, bėgančios staigiai dienos. Kažkoks nepatenkintumas, bet ilgai jį čia naikinau su alum, reikia tikrai pertraukos.

Kas šeštas amerikonas naudoja psichotropinius vaistus.

Statistika, kad viskas lėtai eina velniop. Trūksta drėgmės lauke. Man trūksta valios būt blaivam, bet gal vėl įsivažiuosim, nes tiesiog tiek pinigų neturiu kad kasdieną pilstytis alučiu.

Paprastoji tiesa

Gilus nekintantis įsitikinimas yra blogai. Kaip pabuvojęs ne kartą psichozėje galiu patvirtinti – tada viskas kitaip, aštriai iki ašarų, ir visi tavo nusistovėję įsitikinimai lūžta, lieki vienas prieš tą didijį kitą. Pakartoti to tikrai nenoriu. Nelinkiu niekam tų būsenų.

Turi būt susitaikęs su kintančiu realumu, viena diena taip kitą kitaip, pavasari vienaip rudenį kitaip. Su keturiom tabletėm dar kitaip. Kofeinas irgi narkotikas, kitaip dažantis dieną. Tikslas išlikti žmogumi, nepamesti paskutinės sveiko proto gyslos viduje. Atrodo kas gali tave nustebinti? Bet koks gilesnis mąstymas veda prie juodumo suvokimo, ir tos amžinai besisukančios apokalipsės kiekvieno asmeninės. Trūkumas žodžių, išraiškų, sąvokų. Paliktas jaustis virpančiu pakilimu. Utopija čia ir dabar.

Leisti sau susikonfigūruoti tikslą į paprastumą. Reiktų atsijunkt nuo FB vėl kažkada, tik laiko ėdimas.

Esama akimirka kaip atgaiva, stingdantis pasirinkimas iš tiek daug siūlomo.

Net windowsai siūlo. Esi reikalingas pats sau.

Vakaro kelias nuvedė į Red Dead Redemption 2 pasileidimą ir Forzos pažaidimą. Užmigau sunkiai, teko šauti 0,5 xanaxo ir 5mg melatonino.

Stable Diffusion

Pasileidau ant kompo, galiu žaisti ir džiaugtis generavimu paveiksliukų, pasileidau pagal šitą:

čia pradžioje kažkiek su bing paišymu papaišyta

Čia pogromas maskvoje

žiovaujantis wc

čia jau pas mane ant kompo daryta: bongo rūkymas pragare 🙂

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon