Galvojau apie tikslą.

Koks mano paties ir šio kūrinio tikslas? Manau kad pats jo kurybos procesas sukelia daug teigiamų emocijų, kartais pašalina įtampą. Tikslas tikriausiai surasti 50 protingų žmonių, ok bent 20. Ne savo srities specialistų, o protingų, kurių mintys aštrios, kurie gali nesustodami kurti ir kuriems žodžių maža kad išreikštų save, su kurias galima diskutuoti neatsimušant į sieną.

Galvojau apie sistemos tikslą. (toliau rašysiu sunkiai suprantamus ir įkalbinamus dalykus). Šiandien nueinu į polikliniką ir man sako: cha cha tu neregistruotas ligonių kasoje, aš greitu rankos judesiu traukiu pažymą iš darbo biržos, o man švepla registratorė sako ne ne ne tu taip lengvai neišsisuksi: varyk į ligonių kasas su ta pažyma, aš tyliai sau pagalvoju BL KRW NX ir važiuoju į trečią (sistemos komisariatą), nes turiu ten būti, atvykus ten surenku slaptą kodą ir mane įleidžia į vidų, pasirodo mano pareiškimas š, reikia tą patį perrašyti iš naujo paminint tokius svarbius dalykus kaip: kuprinė melsvai balta, kaina 20Lt ir panašius, tada tą patį reikia copy paste į kitą lapą 9nemeluoju) ir dar kartą atspausdinti, pridėliojau gal 7 parašus, kad sutinku su viskuo ir niekada nebekariausiu prieš sistemą, parduodu savo sielą amžinajam ratui ir t.t.t Net pats agentas pasiskundė kad biorokratijos per daug ir išlydėjo mane lauk, sakė seks mano lėvą (Jėzau ar turiu teisė vartoti slengą? gal aš juo visiškai pribaigsiu lietuvių kalbą ir eisiu šventės švęst?) tel pagal imei. Nuvažiavau į ligonių kasas, prieš tai parduotuvėje nusipirkau giros litrą už 2,29 galvojau apie paklausos ir pasiūlos santykį, elastingumą, nes neseniai ta gira kainavo 1,99 ir aš ją pirkdavau po tris, įdomu ką suskaičiavo vadybininkas, kad ideali kaina ne 2,99 kaip buvo prieš tai 2,29? bet jis pamiršo kad formulėje nepaminėta labai svarbi psichologinė 2,00 riba, kuria peržengti tikrai sunku. žodžiu vadybininkui atrodo kad viskas gerai man tai px, nes aš apie tai skaičiau du kartus kažkada seniai universitete. Taigi ligonių kasos: eilės nėr ir marmurinio veido nepatenkinta panelė man sako: žiurkiuk bereikalo šitam ratelyje sukinėjiesi ir bėgioji, męs nuo vakar dienos žinom, kad tu esi uždraustas (atsiprašau apdraustas) nes po ilgų metų pagaliau normaliai sujungė DB ir LG kasas, nors to nežino nei: darbo birža 9viena panelė siuntė pas kitą, ta spausdino niekpopierį), nei antakalnio poliklinika 9čia reikia reikia pasukti ratuką tada viskas bus čiki gausi savo vaistukus ir nurimsi. gryžtu į polikliniką ir tik prieinu prie registratūros man jau iškarto kiša užpildyta vagystės vidurį baltos dienos iš valstybės knygutę su vaistais, nuvarau į vaistinę (pasuku ratuką) ir nusperku vaistų už: 260Lt, oi atsiprašau valstybė nuperka, o aš sumoku nei daug nei mažai – tris litukus. bet žiūriu kad vieno vaistuko kurio aš nevagiu iš valstybės o perku pats nėra. Atgal sukam ratuką….ir sako užeik pas daktarę, aš užeinu jinai man greitai receptuką ir sako oi oi oi tau reikia suleisti vaistukų kad ramiai galėtum sau prie kompo nesąmones rašyti, aš sakau ne ne ne nenoriu (ar Jūs įsivaizduojate vaistą kuris veikia FKNG DVI savaites?) sako reikai. Aš pagalvoju kad čia ne vieta rodyti kiaušus ir nueinu su sesele kad man į šiknytę suleistų vaistuko kuris veikia dvi savaites. tik suleidus pajaučiu kaip jis sklinda po mano vidinę sistemą ir man tai nepatinka, vietoi cigarečių nusiperku gematogeno ir varau namo.

Taigi apie visos sistemos kryptį: elektriniai prietaisai ir elektrinė medija 9bendravimo terpė) greitina žmonių judėjimą, bendravimą, vartojimą (     čia———->        <———–didelis tarpas   ) ir galų gale mus paverčia elektronais 9gal męs jais ir esam? Sistema koordinuoja musų judėjimą kuo toliau tuo labiau 9visi į akropolį!!!!!!!!) kažkada buvo patarlė visi keliai veda į akropolį, bet kad nebūtų taip paprasta juos stato daugkur (hyper nuorodos) kameros, taisyklės, mašinos TIK gatvėse – kaip elektros kabeliuose. gelbsti vienas dalykas: jie gali nustatyti arba mūsų buvimo vietą arba judėjimo greitį: kvantinė fizika anyone???? rankų nėra tai dedu nuorodą vakaro skaitaliui ir savo kiaušų kietumo matavimui:

http://en.wikipedia.org/wiki/Quantum_mechanics

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

7 thoughts on “Galvojau apie tikslą.”

Mastodon