II-OJI LIETUVOS ŠIUOLAIKINĖS DAILĖS KVADRIENALĖ

meno daug, yra tikrai labai gerų kūrinių. Įėjimas nemokamas. Apsilankyti būtina.

Meno kūrinių recenzijos man visada sukelia keistą skonį burnoje. Turėčiau fotoaparatą tai nufotografuočiau kas man patiko ir kas ne. Raštu neįmanoma aprašyti visos energijos tvyrančios kai kuriuose darbuose, ir kai kurių darbų visiško niekiškumo.

Ruduo jau rodo savo nagus. Kyla vėjas, lapai krenta žemyn. Aš vis nesugebu keltis anksti, noriu vis voliotis ir voliotis lovoje tol kol atsiras darbo, bet berods jo neatsiras kol pats nesusigalvosiu. Labai sunku suvokti, kad nebūsiu tuo kuo norėjau būti. Kad esu tiesiog visiškai paprastas sraigtelis kuris neranda savo vietos čia. Sunku būti be vietos, dar sunkiau apie tai rašyti. Tikriausiai visi galvoja kad yra kažkuo ypatingi, bet prisiminus mūsų kiekį čia darosi tamsu nuo perryškinto ypatingumo. Visi esam kažkieno paveikslai, labai panašūs ir šiek tiek skirtingi. Gali trūkti vieno mažo sėkmės ingridiento ir sėkmės nėra, bet lieka ramybė, tikėjimas ir tie kuriems tu dar rūpi. Muzika ir knyga – raktai į fantazijos begalybes.

Aš karts nuo karto nusiperku teleloto bilietą, už 2Lt. Tada galiu turėti pagrindą svajonei. Svajonė maža – nepriklausomybė nuo aplinkos – kokia nors kad ir pusiau apleista landynė kuri būtų mana, kurioje aš galėčiau pasikabinti plakatą, kurioje tyliai visą parą dirbtų kompiuteris sėdamas per pasaulį muziką. Daugiau beveik nieko nebesugalvoju, neįstengiu svajoti daugiau. Tik vieta su greitu interneto ryšiu, nors jau dabar jaučiu kaip po truputį ir ši svajonė gesta. Nelieka praktiškai jokios svajonės tik bežadė tyla galvoje – tuštuma. Man kartais atrodo kad tuštuma traukia, kaip ir žvilgsnį traukia šulinio gelmė. Aš turiu atsispirti tam traukimui, turiu priversti protą nebedirbti tuščiomis apsukomis, o kažką kurti, kažką veikti, nes kitaip pradėsiu nirti į tuštumą ir pats save naikinti. Tai tikriausiai pats žiauriausias galas tam kuriam trūksta kažkokio sėkmės ingridiento. Trūksta valios. Trūksta drąsos. ir viskas. pora žodžių apibūdinti viską ko trūksta. kaip kartais lengva įvardinti trūkumą, bet kaip sunku jį pašalinti.

Aš turiu tik vieną priešą – nenorintį suktis greitai ir aštriai patį save.

Labai geras apšvietėjo darbas, matosi gale klipo: LED visiškai karpo aplinką, aštriai ir tikrai įspūdingai

Naujas Simian Mobile Disco albumas Temporary Pleasure irgi tikrai puikus: viena daina iš jo su neblogu klipu.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon