Imk pamiršk

Mintinės haliucinacijos, lėtai traukiami iš vidaus žodžiai. Krykštaujantis chaosas, noriu kažkur eiti – nėra kur. Planas būtinas.

Geras rinkinys skamba:

https://hardfist.bandcamp.com/album/rephrase-collection-hard-fist-edit-series-free-download

Vienas kambaryje, po vienuolikos vakaro. Ryšku, aš kažkiek pakilęs aukščiau nei kasdienybė, skaičiau kaip internatas ginčijosi dėl haliucinogenų sukeliamų problemų.

https://news.ycombinator.com/item?id=35679911

Atrodo viską turi, atrodo nieko netrūksta iki idealaus momento. Reikia sau leisti būti paprastai, noras suvartoti viską – visas knygas, visą muziką. Bet turi nuolat rinktis, kompiuteris kausto savo galimybe pateikti. Cheminis aštrumas pavirto į cheminį įskiepytą kaifuką. Priekaištas kažkur viduje, kad nekuri, nefiksuoji kadro, neieškai. Naktis žada savo malonumą – ryt reiktų nusikirpt gaurus, paimti tris skirtingose vietose išmėtytus siuntinius, išnešt knygas į biblioteką.

Leist sau būt ir džiaugtis galutinio tikslo nebuvimu, laisvas laikas dalyvauti, laisvas laikas ieškoti maksimalios padalos. Keistai galvojantys tie aukščiau. Kaifas yra mažume, nepopuliarume. Kaifas yra būti paraštėje (bet ne per toli joje). Džiaugsmas pateikiamas koduotais kanalais, džiaugsmas pavadinimais, džiaugsmas galimybe išreikšti save ir suprasti kad turi viską, turi net visą pasaulio laiką. Bet išlošti iš nakties valandų kartais taip malonu.

Visi ieško gralio, neapsidairo, kad kaip ir jau jame. Požiūrio taškas į dieną kintamas, man pačiam nuotaikos per dieną kinta ne kartą, nuo baimės ir neramybės, iki visiško atsipalaidavusio malonumo. Reiktų kažkaip mažinti amplitudę. Pamiršta technika būt užtikrintu, kasdien tikinčiu, kad tavo indėlis paprastas, tiesiog būt, tiesiog dalintis, tiesiog dalyvauti savęs nepertempiant ir mylėti realybę – jinai tikrai reaguoja į tavo įvestį.

Paprastumas kitime, paprastumas laikinume. Revoliucija dar ir dar viena. Jokios politikos, jokios nuleistos iš aukščiau temos. Koduoti kanalai, amžinas pogrindžio sukimąsis dėl kreditų ir pagarbos. Nereikia kaupt, nors aš ir pats dabar galvoju, ką dar gero galima pasičiupti už resursą. Tiksliai žinau kad vieno dalyko negalima: tai laiko.

Neturi būti tikslus, neturi būti nepriekaištingas. Aš turiu tiesiog leisti būti paprastume džiaugsmo pavasarinio, nepykti ant ateinančių, nepykti ant išeinančių ir išėjusių. Visada tikėtis gero varianto. Nuotykis būti, džiaugsmas jausti ir bėgioti klavišais.

Naktis 🌃 į tikslą, surasti, išgirsti, pasidalinti, leisti sau būt paprastu ir neprašančiu. Ryt pranašauja audrą su žaibais ⚡ Nesukti galvoje aukštų materijų.

Jei prašo reikia duot

Čia toks turbūt mažiau nujaučiamas, bet tikriausiai tame daug bendruomenės jėgos. Parašė šiandien mergina kurios aš niekada nemačiau, ji buvusi vieno pažįstamo mergina, kažkada man nupaišė labai fainą žiurkiną su virtualios realybės akiniais ir kiaulę vorą. Rašo ar gali paskolinti 20 ir ten taip toliau. Aš jei jau pervedęs 20 už dar vieną piešinį, bet ji irgi turi psichiatrinių problemų, gulėjusi, tai sako sunku negali prisiverst nupiešti. Žinoma paskolinu dar 20, nes sako vaistams. Karma už tai padėkos. Kaip ir Rk jau kiek pinigų esu davęs net nežinau, kažkada net verkė jis kai jam dviratį sutvarkiau. Dalintis reikia, ir dažniausiai dalinasi tie kurie patys daug neturi. Kiek man pasakojo mm ir mčt mano krikšto tėvas menininkas-mokytojas-alkoholikas tą sakydavo – jei žmogus prašo reikia duot negalvojant kam ir kaip. Aš ir gatvėje pagaunu visokių bėdžių ir narkomanų žvilgsnius ir duodu monetų, aplink namus ir visiems benamiams stengiuosi kažką duoti. Duoti reikia, duodamas gerini savo paties ateities kelią ir keistais būdais kartais susitinki su tais kuriems kažkada davei.

Praėjo kažkiek laiko, rašo ana menininkė paskolink dar 15 – ir tada jau jautiesi kaip durnius, ir tai kad visiems nepadėsi. Aš praktiškai žinau kad jinai tų pinigų negrąžins 🙂

Nu bet bet bet pervedžiau ir dar.

Naujienų ratas

https://www.nbcnews.com/news/amp/rcna80957

vėl naujienos apie išmėsinėtas karves, nu tikrai viskas ratu sukasi 🙂

Miegojau tikrai galingai, ryškūs sapnai, nurezetinta realybė.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

4 thoughts on “Imk pamiršk”

Mastodon