Ir kas toliau?

Pabudau anksti išgėriau kavos ir vėl nusliūkinau miegoti . Pramiegojau beveik iki 2, vaistai neleidžia būti iki galo aktyviam, vėl nusipirkau cigarečių (kas nėra gerai) ir klausau essential miksą toliau. Vakar prisiminiau visai neblogą lietuvišką dainą:

http://youtu.be/OnXzgvOxGJg

Kiekvieną rytą nieko nelieka iš praeitos dienos, tik keli prisiminimai kurie laikui bėgant irgi išnyksta. Lieka kažkokia nostalgija, kad dienos bėga, o aš stoviu vietoje, lyg būčiau prikaltas prie savo paties susikurto kryžiaus. Kažkokios kodų kortelės, kažkokie pinigai sąskaitose, kažkokie pažįstami, o tenka būti vienam. Taip norėčiau susirasti savo vadą, taip norėčiau būti kaip kariuomenėje, kur įsakymų nereikia apmąstyti. Dabar viskas bėga pro šalį ir aš lieku nereikalingas, nebent smulkiems darbams. Aš šiandien vėl depresyvus, vėl kažko trūksta iki gyvenimo palaimos. Taip noriu tikėti, kad ateis diena kada atsiras Jis ar Ji. Arba skaityti senų tekstų nuotrupas apie tai, kad Jis ar Ji jau buvo čia ir paliko mums žinias. Sunku patikėti, kad Dievas yra. Sunku patikėti ir kad Jo nėra. Kažkur kabau ties viduriu.

Viskas paprasta. Sistema griūna, jos agonija dar tęsis ilgai. Nauja sistema, bent kiek aš tikiu, bus kurta nebe žmogui. Męs praeitas etapas. Naujas etapas mums bus žiaurus, kaip ir męs buvome tiems kurie kažkada užėmė mūsų vietas. Noriu tik vieno: ramybės viduje.

Gal ir esu ramus, kol kas pilnai užkrautas idėja, kad nebebus mano gyvenime nei alkoholio nei narkotikų. Be jų aš mažiau priklausomas ir daugiau pinigų lieka sau. Galvoju kaip atsinaujinti garso sistemą, bet ir tie galvojimai tokie tirim birim. Reikia vėl išmokti svajoti ir gerti gyvenimą į save. Kai pagalvoji kiek žmonių ir kompanijų stengiasi dėl pasekėjų darosi baugu. Aš irgi norėčiau padėti išsilaisvinti tiems, kam narkotikai ir alkoholis dar vis griauna gyvenimus, nors aplinkui tikrai daug vartojančių, bet pagalbos jie neprašo, jiems gerai taip kaip yra. Aš tikiu, kad būnant blaiviu galima pasiekti daugiau, nei save nuodijant ir veikiant cheminėmis medžiagomis kurios buvo skirtos šamanam. Alkoholio kultūrą net baisu kiek išsikerojusi, alkoholio skyriai dvigubai trigubai didesni nei pieno. Iš ten daugiau pinigų. Narkotikas kuris laikomas legaliu ir labai geru. Kiek žmonių įpratinti atsipalaiduoti tik alkoholio pagalba. Aš irgi dar nemoku atsipalaiduoti be jo. Kažkoks įsitempęs ir nesavas. Reikia būti. Tiesiog būti ir laukti, kol viskas susidėlios į vietas

Muzika:

Trentemoeller – Late night tales.mp3

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon