Išdėstyt mintis trumpais ciksinčiais paspaudimais

Rašyti malonu, malonu ir būti nors kartais trumpi breakdownai verčia ašarotis ir tampyti lūpą. Olanzapinas nepadeda, tik sunkus apkvaitimas, gilus nemalonus kvėpavimas lyg žuvies ant kranto. Reikia susiimti, tik neaišku kam, reiktų vėl mažinti kofeino kiekius, nors taip skanu ir norisi pasikelti aukščiau 👆 visas pasaulis dar mylintis ir svetingas, išsikapsčiau atrodo iš priešpsichotinės būsenos, bet dar tikrai nesu pilnai online: pakeltas balso tonas, noras daug dalintis ir dirbti beprasmiai interneto mašinai, dar ir dar kartojant: nepakeičiamų pilnos kapinės. Gyvenimas tai tik akrobatinis šuolis iš pizdos į kapą (žymi rusų artistė taip yra sakiusi) plius niekada nežinai kada tavo galas 🔚.

Dabar poliruojuosi depakinu kurio nejaučiu, o realiai tai vaistas senas nuo epilepsijos – smegenyse gaisras, nuo olanzapino norisi cukraus, jau susiverstas energetinis gėrimas, prigerta daug kavos iš mokos kavinuko, pasidaryta kiniško deginto uolongo. Ką aš turiu daryti? Kokia užduotis? Ir gali nebent sau pats atsakyti: daryti ką iki šiol darei – dalintis. Dalintis ➗mintimis, muzika, juoku, buvimu kartu, hackerių naujienom, savo atradimais ir praradimais. Tiesiog būti besidžiaugiant kuo stipriau.

Aš jau žinau kad mano ligą F20.0 paranoidinę šizofreniją lygiai tai pat galima pavadinti bipoliniu sutrikimu, kas dabar labai populiaru, nes ale anie geresni už šizofrenikus, o aš paprastas kaip du kart du ✌kartais piktesnis 😡kartais ramesnis plaukiantis per realybės vandenis šiandienos klaviatūros riteris, realybės atstumtasis. Man irgi būna pakilimai kurių aš bijau 😨 jei jaučiuosi labai gerai, žinau kad tai gali baigtis ne tai kad nuotaikos smigimu visiškai dugnan, bet bendrai psichiatrine ligonine į kurią dabar net nepateksi be greitosios ir bent kiek dar sane. Ten mano saugi vieta pilna košmariškų patirčių, kurios visos bando pulti kai pradeda čiuožti ⛸ stogas. Prisimeni jaunystę, vaikystę, neseną praeitį kuri buvo tokia maloni ir iš to malonumo išdurai…

Šiandien niekur nėjau, nors galėjau eiti apsikirpti, pasiimti siuntinį iš pašto, važiuoti pas lg valgyti skanios keptos vištos. Man nuo olanzapino buvo sunku viduje, toks užspaustas nerimas. Tikrai suprantu kad mano ligai vaistai ne visada padeda. Geriant juos ilgiau pripranti – nebe taip norisi saldaus 🍭 apetitas susinormalizuoja, tas vidinis paslėpimas problemų darosi lengvesnis, bet jei tikrai ilgai geri darosi nepakenčiamai sunku, čia gal kažkam padeda psichologinė pokalbio terapija, man ji niekada nepadėjo, gaila pinigų, galiu nueiti pas draugą kuris irgi turi problemų ir pašnekėti, kad ir telefonu, turiu tikrai daug susirastų sielos draugų iš vasaros g. Mes vienas kitą suprantam tikrai staigiai ir giliai, bet jei tikrai sunku nežinom kaip padėti. Kai man sunku, aš rašau visiems draugams ir pažįstamiems, iki tiek kad FB pradeda blokuoti rašymą iš programėlės win, kai kas atrašo, kai kas ne, kai kam paskambini – pakelia, pasikalbam, nuramina. Mane yra kažkada išgelbėjusi ir pagalbos linija.

Kažkada tiesiog atsigauni iš visiškų haliucinacijų po dar vieno dūmo marijos – bet dar ir dar kartą kartoju – jei norite marijos, auginkit ją patys, neprekiaukit, užteks ir tos lietuviškos kad pasijaust gerai, jei sėkla thc kanapės jos jau nesužydėjusios lapai bus atominiai, nešneku apie žiedus 🌸 o realiai reikia cbd, kuris brangus ir t.t. gal visai ir faina būtų paauginti kanapę kurioje vien cbd, bet kiek žinau tokios nėra, tai geriau pluoštinę. Kai buvau priėjęs prie kanapių prekeivio per kalėdinę mugę prie Gedimino g. – jie tuoj pat sukluso, kai pasakiau kad auginu sode – visi nori gero natūr produkto, be chimkės – deja tokios dabar beveik nėra. Kaip ir magiški grybukai, geriausia tikri natūr produkt ir tik tiek kad būtų ryškiau aplinkoje. Pabandyt bent kartą per gyvenimą reikia, bet kaip žinia pabandžius gali per daug užsižaisti savo suvoktu dieviškumu ir nebeatsigaut. Ten yra kažkiek taisyklių kaip vartot – kai žinai kas tai per produktas, kai turi pakankamai laiko ir t.t. deja jų niekas nesilaiko. Kai įsisuki į vartojimo spiralę tau rūpi tik – nusidaužt, gaut dar, nusidaužt stipriau. Ir ar tai būtų alko ar narko ar net tas pats seksas – viskas stebuklinga savinaikinimo spirale sukasi. Ne veltui dabar pritonus vadina sex and chem place.

Kelios nuotraukos Jūsų akių teismui:

Vaizdas pro virtuvės langą – Antakalnis
Mano mažasis darbo-miego kabinetas
Ryto gaisas vakar
Nuostabus vakar dienos rytas

Iš serijos netikras dangus: Princesės laikas
HDR – spinduliai programa Luminar

Akimirka atrodo amžina, tas justas galutinis dieviškas vienišumas. Kada daugiau gali būti tikras, kad viskas tikra? Filosofinės beprasmės įžvalgos. Skaitau kas yra neuro 3 arbatoje – 12 procentų kanapių sativa, ar man galima jų? Nežinau, Andrejauskienė aiškino kad mano kanabinoidinė sistema išsibalansavusi, taip gal, jinai susijusi sureward mechanizmu, jis pas mane hackintas ne tik kanapių, bet ir interneto dopamino dalinimo slot mašinų. Reikia žaisti tokiom kortom kokios išdalintos – kasdien kitokios, kasdien kintantys kozeriai ir tu galintis susitapatinti su belekuo, net be mdma magijos. Vjl iki šiol kibusi ant to, sakė guli namie stalčiuje. Kai papasakojo kad jei atrodo kad ją supjaustys į gabalus per psichozes aš prisimenu savo – 4x4k ekranai, skaičiuoti pikseliai, tik tam kad supjaustyti jos vaizdą. Kaip žinia visa ko prasmė sužinoma tik kai viskas atsitinka. Kaip ir dabar nesenai pažiūrėjus fear and loathing in las vegas ištraukas ir komentarus atrodo koks tai vis dėlto liūdnas filmas. Kova už naują kokybę nieko nebijant, gal beprasmiškai padėlioti MTGA kortas, gal pasileisti kokį kitą žaidimą? Kapoja muzika:

https://planetary-assault-systems.bandcamp.com/album/sky-scraping
techno kaip techno, kad ir iš dievuko. Sukasi anoniminiai tinklai, soulseekas, torrentai – viskas mistiniam norui išnaudoti pilnai – išeitinį kanalą tinklo, procesorių, atmintį ir RAM ir turimą diskų 📀 gal pasiknisti per senus cd-dvd? Gal paskaityti knygų kurios laukia lentynoje? O viską ėdą šita juodoji skylė vardu PC 💻. Atsipalaiduoti, apie nieką negalvoti, sustoti, nusiraminti giliai kvėpuoti, nebebujoti, suprasti kad tau ne trisdešimt ir jau kitos žaidimo taisyklės, gali rinktis ne jaunesnę nei 34, bet kaip mama sakė – kam tau tos problemos. Man gerai ir mažam mano kambaryje, keistai liūdnam be švelnaus prisilietimo kurį nešvarų gali suteikti sau: užtaisai ir šauni – tuščiais.

Nėra palaikymo, kažkada svajonė buvo surinkti bent kažkiek žmonių kurie būtų už tikslą, dabar supratau, kad jie surinkti, tik nėra bendro tikslo. Nėra gi durnių anonimų, yra tabletininkai 💊. Jau ant LT gali gauti oficialaus amfuko – adhd gydyti – šlykšti usa sistema, taip amfukas padeda susikaupti, bet piknaudžiavimo potiancialas milžiniškas. FUCK USA ir jų visą šitą pasaulyje verdamą košę, bet geriau neįsileisti politikos in save, jei esi ir taip insane gali labai greitai tapti full blown sąmokslo teoretiku – aš tai anas gyvai galiu kurti ir pikčiausia kad jos atspėja ateitį. nes ją paišo blyškią.

Interviu su numatytoju:

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon