Jei tikrai taip

Internete esi vienas. Gali susirasti e-draugų, bet tai bus tik tiek. Pamenu kaip Google+ atvėrė tikrą revoliuciją internetiniam soc bendravime – krūvos besidžiaugiančių nepažįstamų žmonių, tada išmokau krauti kokybišką srautą, tikrai žinodamas kad niekas nespaus pliuso, jei nebus tikrai jam įdomu ar pravartu. Uždarė G+, visi surinkti “draugai” dingo lyg nebuvę, kai kuriuos lietuvius žinoma susiradau FB – bet FB visai ne tas kas buvo G+. Dabar atsirado bereal – vieną kart per dieną nežinomu tau laiku reiks nufotografuoti aplinką ir savo snukutį – taip praneši draugams kad tau ale viskas tvarkoje. Tik giliau pagalvojus nichuja viskas ne tvarkoje – tu kaip ir kiti važinėji turtingųjų kuriamomis bangomis krizių. Ar gali Vilniuje pragyventi už minimumą? Ar gali sau leisti dabar pat atsinaujinti kompiuterį? Ar gali sau leisti nueiti į klubą? Kaip ir gali, kaip ir ne. Čia kaip USA tyrimas kad ten dauguma nepakeltų 2000$ papildomų išlaidų. Turi kapanotis ir džiaugtis kad tau paduoda tiek visko nemokamai – ir aš pats tame dalyvauju kiek galiu. Moku už visą savo PC biznį, elektrą, internetą. Viskas tik tam kad kažkas galėtų arba bandyti išsiveržti iš nepritekliaus per meną, arba tiesiog jį kurtų.

Kažkada netikėjau kad pirksiu muziką. Dabar net žaidimai pas mane PC ir programos foto legalios. Bet pakelti apie 1000€ išlaidų be skolinimosi aš negaliu. Turėtas rezervas ištirpo, čia tiesiog perkant maistą, kelias kompų dalis, kažkiek muzikos. Norisi kažkaip savo galvą įdarbinti bandyme susikurti kažkokį pajamų šaltinį. Galima bandyt daugiau fotomanipuliacijom užsiimti, galima daugiau su pc tvarkymu – bet visa tai susiję su nervais, o aš streso visiškai nepernešu. Ir dabar vienam žmogui už kažkiek eurų galiu instaliuoti laužtą autocadą – berods pagaliau radau tinkamą variantą, nes pirmas bandytas bendrai sugadino mano operacinę.

Žmonių internetinių soc tinklų dviveidiškumo ir raganų medžioklės privestos psichinės būsenos tikrai prastos. Jaunimas jau net telefoną bijo kelt. Visi bando atsiriboti nuo milžiniško informacijos greičio ir pasiekiamumo, turėt kažkiek privatumo 🔏 Nuolat transliuojamas “dabartinis dalykas” visiškai verčia atsijungti nuo naujienų sekimo ir nirti į kitas sferas. Aš džiaugiuosi kad galiu skaityt knygas ir mėgautis muzikos paieškomis. Daugeliui tas atsipalaidavimas tai filmai ir serialai, aš jau nebegaliu jų žiūrėti.

Šiandien vėl pasileidau Witcher III – veikia ant mano geležies jis tikrai neblogai, link 40FPS bet tiek tam žaidime pilnai užtenka. Negaliu susikaupti jame pabūti, nuolat mintis veja mintį ir kažkoks FOMO puola. Atrodo kažką turi daryti svarbesnio: bet dalinimosi sistema paleista, keli anoniminiai tinklai veikia ir atrodo turėtų būt ramu ir galėtum sau leisti pasinerti į gerą žaidimą, bet blemba ne. Kažkiek pabėgioju, atlieku kelias užduotis ir tas kažkur esantis mistinis “gerasis” internetas kviečia: nors ir taip aišku – nei twitter nei FB nieko gero nerasi nebent suksi valandą ruletę, rasi tą patį per tą patį ir niekaip negali nureguliuoti srauto, kad jis būtų kokybiškas, ar bent jau beprotiškas ir be naujienų.

Kas gerai, kad jaučiu nuolatinį žavesį dabartimi, mane tiesiog užveda visa ko kitimas ir sukimąsis ratu per metų laikus. Atrodo, kad ateitis tikrai prastesnės kokybės, nuo soft iki hard prasme, vien ko vertas debiliškas USB C portas, dabar dar USB4-5 visokios beleberdos su greičiais ir jų žymėjimais. Realiai AMD savo bleeding edge platformą pavertė naudojama tik prieš kokį mėn, prieš tai trūkinėjo garsas ir šiaip debilizmas neaiškus buvo, tik dabar PC veikia stabiliai ir normaliai ir jau ateina nauja platforma. Man kažkaip atrodo kad dar tikrai reikia metus kitus sėdėti su šitu savo PC aparatu, nes vėl nirti į bleeding edge kančias tikrai nenoriu. Žinoma laukiam link žiemos galo, ar žiemą gerų GPU kainų ir bandom pasikeisti senutę savo RX590. Gaila kad penki netiekia greitesnio greičio nei 1gbps, tikrai būt faina dar greitesnį laidą in piratavimą turėt.

Pabandai užsisakyti kažko iš barboros su alaus kažkiek ir bac 80€ – nu net nejuokinga – žinoma ten visko daug, bet tikrai tokių kainų niekada nebuvo. Sūrio varškės kilas fucking 10 eurasikų, kefyras 1,59. Nu bet išgyvensim, kaip sako dievas davė dantis – duos ir pavalgyti.

Sudėjau savo perskaitytas knygas į sena.lt – žinoma šansų labai mažai, kad kas jas pirks, bet bent yra pardavime jei kam reikės. Reiktų pabandyti tą bookswap – atrodo veikiantis daiktas, tik tiesiog dabar tikrai turiu daug skaitalo visokio prisipirkęs kaip kelis kart nusiaubiau internetinę parduotuvę pirkdamas knygas su defektais, kai kurių netyčia net du kartus užsisakiau.

Kiek daug žmogus visko atlieka, kad negalvotų. Kad neįsileistų pamatinių suvokimų, visur aplink esančio nykimo ir įvertinimo, kad viskas tik keisčiausiais variantais, lekiančiais tiesiai greitkeliu į pragarėlį kuris bent man dabar atrodo gan mielas. Leisti sau būti savo ritmu, savo unikalumu, savo noru ir tikėjimu. Kasdien prisiminti, kad dabartis tai dovana ir reikia ją prievartauti gan atsargiai. Ir dabar galėčiau užsimesti dar tris cikladolio ir pilnai pakilti į haliucinogeninę keistai erdvę upperių ↗ bet kaip tiek eksperimentuota tikrai nejauku tai daryti vienam, būtų šalia kažkas kas tai daro kartu – žinoma – čiuptum ir leistumeisi į keistą naktinę klajonę ar po miestą ar po vidinius užkaborius vienas kitą prižiūrint, parkopano realiai negalima vienam kalti 5 – maks 4 per parą, penkta gali būti nebe juokinga ir greituoju būdu praverti psichiatrinės duris – čia jei vienas, jei keliese tai tikrai džiugus daiktas tai, bet kad jau visi draugai arba jo bijo, arba tiesiog neužeina. Žinoma pirmam kartui ten būsena gali ir nelabai patikti, bet išmokti sugauti prikolą iš to tikrai galima. Plius veikimo mechanizmas visiškai neaiškus – neigiantis cheminę smegenų teoriją net kažkiek. Vat aš ir misliju, kaip teisingai nusirauti nepilnai 🙂

Sukasi fuselab leiblas iš bandcampo. Aš kaip pabudęs tik 1500 miegoti dar tikrai nenoriu, ryt 10-11 barbora su alum. Mm ir brls ryt iškeliauja sodan, tai aš lieku vienas karaliauti su vis labiau demensijos veikiama močiute. Dar ryt reikia nueiti iki Mažvydo bibliotekos paimti naujausią Murakamio apsakymų rinkinį – kažkaip sugebėjau jį nušauti dar nepaimtą ir tik atsiradusį.

Išsimušęs ritmas vakaras dar kartą sukant

https://mikeparadinas.bandcamp.com/album/magic-pony-ride

tikrai geras albumas DnB

Vėl dieną miegojau nes iki mažne 1100-1200 dienos nemiegojau, taip ir nenuėjau pasiimti knygos 📚 Gal dar ryt bus galima. Sau leist būt kartais taip lengva. Net nežinau ar leistis cisordinolį dabar, gal kažkiek paretinti leidimąsi, nes tikrai jaučiuosi puikiai ir galingai. Ar čia alus apšlifuoja būseną, ar tiesiog pagaliau jaučiuosi savimi. Savo jauseną nustatai kažkiek ir pats, išmoksti naudoti priemones kad būtų geriau, susitaikai kad nuotaikos važinės keista sinusoidine formule, ne visada aiškia.

Po kelių dienų

Paėmiau knygą, susileidau cisordinolio, dienom vis tiek norisi pasnaust. Atrodo viskas savotiškai puiku 👌 tiek daug iš pažįstamų pateko į psichiatrines net nejauku, aš kol kas stabilus. Kitą penktadienį kelionė į Rygą laukia, atrodo oras bus nekoks, bet gal kažkas išjudins. Jei būtų dabar mano valia tai nebūčiau pirkęs bilietų ir nuomavęs tos chatos, nu bet ką padarysi, gal visai kelionė atgaivins.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon