Jeigu paprastai

Sukasi kitimas tik greičiau. Ko sulauksiu nebeaišku. Leisti sau būti toliau 🔛 per atstumą. Kuo daugiau būnu namie, tuo geriau jaučiuosi. Gerai kad nebereikia bėgti vartoti. Dalintis gali ir pats su savimi. Nebenoriu nei FB nei TW, užtenka tikrai Mastodon ir hacker news. Atsitraukti. Daugiau skaityti 📖 daugiau fotografuoti 📸 daugiau žaisti ▶ daugiau ieškoti muzikos. Tikėti kad gali pasikeisti nors tau ir 38. Viskas laukia virpėjimo tavo suvokimo, kai tiek kartų jausta jo per daug, darosi nedrąsu. Reikia nepasiduoti, kasdien norėti daugiau iš savęs. Kilti aukštyn, tiek palaikymo yra aplinkui, kai jį iškristalizuoji. Galvot, kad reikia stengtis pačiam sau, prižiūri aukštesni, gerai kai jų nejauti arti.

Kiek metų prireikė norint pamilti save. Dabar reikia išnaudoti sukauptą bepročio bagažą 🛅pasiruošti ilgai trunkančiam spektakliui, suprantant kad tai spektaklis. Nori daugiau? Visada laukia įvairiausi variantai. Manipuliuoti ėjimu pirmyn nukreipiant dėmesį į svarbiausią. Gali apgauti minios mąstymą ir jį išnaudoti ne tik trumpalaikiam jos dėmesio pagavimui. Gali susikurti ramią savo vietą būdamas saikingas ir tiesiog mažiau norėdamas. Pasitenkinantis tuo ką turi, kas laisvai pasiekiama 🥉kas teikia save už kitus dalykus nei 💵.

Norint patikėti savim reikia nebijoti žinoti kas glūdi giliai, pačioje šerdyje. Žinau, kad buvo nuostabiau nei sugalvotų visi kiti, gal tai aš pats sau ir sugalvojau? Apipilti save nuo apačios iki viršaus potyriais ir po to nurimti ramiai mažam kambaryje, besisukant muzikai, beskaitant knygas, beieškant internete tokių kaip aš. Bendraujant su jau rastais. Lėtai tariant žodžius galvoje – aš galiu, aš nusipelniau, man reikia. Lėto bėgimo į galutinį tikslą – suvokimą, kiek daug turi įtakos pasauliui per save patį. Savo suvokimą, savikontrolę, leidimą būti ramiai geru, neutraliu, įtraukiančiu realybės kvapą giliai.


Šiandien ryte pažadino skambutis iš lg firmos – neveikia kompas kurį tik rugpjūtį pastačiau, aš nuėjęs miegoti tik apie 5 dar pamiegu ir nuvažiuoju pažiūrėti kas ten. O ten win užsikrauna bet desktopo nepaleidžia, bandau visokius internetinius variantus bet šnipštas, parsivežu namo, bandau su usb raktu kuriam kita win, atstatau buvusį win laiką, ir visiškai susišika sistema. Bandau dar kelis variantus – rašo jei šitas nesigauna tai perinstaliuok. Per visą tą tvarkymą dar tas kompas kažkaip mistiškai visiškai sugadina mano naują greitą ir didelį usb raktą, niekas jo nebepažysta nei win nei android, reiks nešti į garantinį. Taip man pirmą kart buvo, kad sugestų usb raktas, gal brokuotas buvo, nes tas kompas labai keistai elgiasi, tai nepersikrauna tai dar kažkas kad ekranas nerodo. Dabar reiks perinstaliuoti ir vėl sumesti visas serviso programas, šūdas, nemalonu, bet vis kažkiek pinigų.


Pažiūrėjau video:

ir tikrai atrodo kad šita teorija kabina daugiau nei norėtųsi.

https://forum.agoraroad.com/index.php?threads/the-internet-is-a-potemkin-village-proof-of-dead-internet-theory.3554/

Aš pats tai senai juntu, junta ir kiti. Internetas nebe tas, fasadas atrodo gražus ir begalinis, o viduje viskas galutinai nučiulpta cenzūros. Tai turi keistis, tik ar toliau blogyn? Googlo senai nebevartoju, išskyrus gmail ir maps. Turiu ir kitą meilo akauntą, bet dabar taip sunku visur pasikeisti meilą į kitą kad net nejauku. Plius androidas vis tiek googlo karalija. Gal atsiras nauja banga, jau lyg kyla, su fediverse, selfhosting, mažais gamintojais kurie etiški kiek tai įmanoma. Reikia remti tą kitimą, geriausia savo vartojimu: kuo mažiau milžinų koorporacijų, kuo daugiau paribių interneto, mažų bendruomenių, kitokio varianto. Čia kaip visada dar Microsoft primena apie save, pats rašau ant win 11 kompo modifikuoto, kad kuo mažiau sektų.

Auksinis amžius praeityje ir kiek daug visko gero prarasta. Labiausiai gaila internetinių dienoraščių, kažkada buvo krūva, dabar vienetai. Žinoma atsiranda rašančių profesionaliai, bet man būtent įdomūs paprasto žmogaus vargai ir kasdienybė. Gerai kad yra mastodon, žinoma truputį kitoks formatas, bet vis kažkokio šviežio oro gurkšnis.

Nekart esu čia rašęs, kad pačiam baisu ko šitam mano dienoraštyje yra, gaila prarastos pirmos nuotraukos, išimta muzika. Vis planuoju šitą užrašų knygutę uždaryti ir pradėti naują tau1.lt kuri ir sukasi po stalu raspberri pi kompuke, bet reikia dar ir backupą jam kaip atlikti patogiai sugalvoti, nors žinoma kad kibs kortelė nedaug šansų, bet jos resursas irgi ne amžinas.

Mažai išmiegojus visai kitaip jauti realybę, atrodo kažkaip labiau įtempta viskas, dar žinoma tas kompo reinstalas nervuoja. Tik vakar galvojau ramiai būti… Šiandien irgi planuoju ilgam pabūti prie semikonduktorių džiaugsmo. Reiktų nueiti į parduotuvę, pieno kefyro ir išnešti didžiulį maišą bonkių.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon