Kai susideda viskas

Užmiegant košmarėliai, naktį lėkimas per virtualų Vilnių GTA. Keli pabudimai, vietos nerandu. Vaistai smegenim veikia nenuneigiamai, skyla žodžiai skiemenim, putino medis angliškai berods bittersweet, taip ir jaučiuosi, karčiai saldus.

Dėt muziką? Toliau sekti hacker news naujienas? Laukti teisių atgavimo 17d? Tvarkytis namuose? Barzdą apkirpo mama, vis pamenu kaip vietinis benamis šypsodamasis klausė – auginat barzdą matau ponas 🙂

Nuostabaus grožio pavasaris ir visiškai sutankintas, sulėtintas laiko šuoras. Mm per teliką žiūrėjo nuostabus protas 🧠 klausia apie ką filmas žinai, sakau taip – apie išprotėjimą. Garsiniai efektai – nežinau kurios rūšies ten triukšmas, žinau kad yra baltas ir rudas (prisiminiau dar ir rožinis).

Pasaulis gražus, tik mes išprotėję, geriau jau nebus, kai mes įsimylėję – hokšila berods. Mintys lekia tokiu greičiu, ir tiek daug gijų kad klaikiai baisu, kada nesideda kablelis prieš kad? Bezdžionių spausdinimo varžybos kuri pirma atpils lenino raštus – tik neaišku kurio leidimo, o reikia tikriausiai ranka, trenk į sieną bus kaip svetima.

Cojus komanduoja – telefoni zvanok kak kamanda vpiriot, i ti uchodeš tuda gdze nichočes iti, i ti uchodeš tuda no cebia tam nikto neždiot. Nežinau kai – ir mintį užmušė olanzapinas, prakeikimas.

Kasdien, kasnank, kasmet, kas pilnatį, kas krentančią žvaigždę, kreipkis į veterinarą – čia svetima planeta 🌏 akinančiai baltai žalia, tokia kortų MTGA kombinacija man patiktų. Reikia siuntinio į Rokiškį paruošimą pabaigti – knyga 📙 CD su FL muzikos kūrimo programos sena versija, įdėsiu kelias savo foto manipuliacijas.

Mirksintis žymeklis laukia įvesties, ar tu programeris? Ne bet GALĄ planuoju įsivest kažkada. Amžinas pasiruošimas.

Linkiu visiems geros dienos, gražaus pavasario, surasti snieguolę akimis išlindusią iš po sniego savo nekaltu baltumu 🙂

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon