Kaip Diena iš Dienos

Ši diena bus tokia kaip kitos dienos (bet visi veiksmai bus atlikti naujai). Vakar fainai pasivaikščiojau su ausinėmis, tik muzika iš dubstepo paketo buvo nekokia, kaip keista kiek daug vidutiniškos muzikos.

Niekas nieko, visi kartu viską. Eksperimento dalyvis. Ryt į sodą. Mašinai reikia technikinės, man reikia valios prisėsti ir žaisti kaip moka Dmnts. Aš pavargęs nuo nieko neveikimo, pavargęs nuo kiekvienos dienos. Keltis reikia vis anksčiau. Nebetikiu pasaulio pabaiga, atrodo viskas ir toliau suksis beprotiška karusele.

Liga 0/10 nuotaika 6/10 miegas 10/10

Turi būti beprotis. Nesuprantu kodėl pjausto medžius ant gedimino kalno, nesuprantu kodėl žmogus prisikuria sau problemų. Nesuprantu kodėl visi dirba už popieriukus, tie kas turi daug popieriukų dirba iš malonumo. Pasitikrinau loterijos bilietus, kaip visada nieko, nors perku tai kaip svajonių garantą. Gal man, kai pakels pensiją, reiktų išsikelti gyventi kur nors kitur kur pigu, nors tikriausiai išprotėčiau nuo didelių miestų. Vienatvė dabar viena didžiausių prabangų. Aparatas sensta, senstu ir aš, labai bijau ateities, bijau kad išmes iš darbo. Reiktų išmokti dar kažkokio amato, kad ir sukti sušius. Kompas ėda laiką, kompas kaip idealus narkotikas. Gal kas ką įdomaus surado ir pasharino? Gal kažkas kažką parašė, nusifotografavo, rado patinkančios muzikos, gal kažkas kažką.

Diena bus vėl šilta, gal kažkas kažkur parašys eilėraštį, kažkas verks bet daug daugiau juoksis. Pasaulis tai pats keisčiausias juokas, kai nesupranti iš kur kiti geresni už tave pagal popieriukų matą. Norėčiau išplaukti į kitas planetas, norėčiau ir čia būti tikras ir tikėti. Daug kas tiki kad šie metai paskutiniai, aš nebe, nors kažkur giliai širdyje tai kirba, taip norėtųsi visiems kartu pasibaigti ir dingti lyg dūmas ore. Žmogaus tikėjimas pabaiga beveik pamatinis, vakar žiūrėjau į besipisančius vabaliukus kurie lakstė gatve visai šalia mašinų, visai šalia mirties, gal ir męs kaip per kokį siaubo filmą pateksim kur važinėja ir gyvena galingesni už mus ir jie mus tiesiog sunaikins, nors galvojimas apie galą pats beprasmiškiausias, jis vis tiek anksčiau ar vėliau ateis ar tu galvosi ar ne. Geriau paskaityti kokį anekdotą, geriau pasijuokti su draugais, geriau išgerti arbatos, geriau eiti pasivaikščioti. Geriau…

 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

4 thoughts on “Kaip Diena iš Dienos”

Mastodon