Kaip gyventi takioje, kintančioje realybėje

Atrodo vilniečio kortelę buvau papildęs du kartus, dabar užeinu rodo tik vieną papildymą. Tas prisiminimas toks realus, kad nors kauk. Pasitikrinu emailą – nu taip tik vienas užsakymas. Tokioje realybėje aš gyvenu jau senai. Kasryt kažkas pakitę, prisiminimais negali pasitikėt. Gerai kad dar atmintis šiaip ne visai sugriuvus. Tie kas kasdien rūko mariją aiškiau prisimena kokias dvi savaite, toliau tuštuma. Šlykšti realiai piktžolė ta marichuana, Kaip ir vakar kai Svjns traukė su rajonsku ir šnekėjo kur gauti ir po kiek ir ar GERA – jiems gali visiška chimkę apipurkštą lietuvišką paduoti, jei bus kvapo pažastinio rūkys ir džiaugsis, o tas kvapas terpentinai, jau senai dauguma marijos nebekvepia arba smirda minimaliai savo specifiniu kvapu.

Sukasi PBB, aš geriu antrą puoduką kavos, dar užpilta ir neblogos žalios arbatos. Dvi tabletės raketinio kuro pakels visai dienai į aukštesnį keistąjį stimuliantų lygį pilnai. Miegojau prastai – užmigau 0030 pabudau 0500, bet jaučiuosi visiškai pailsėjęs, gal kad vakar vakare valandą nusnūdau. Sapnai labai intensyvūs ir ryškūs. Norisi ramiau šitam beprotnamio katile, taip ir galima – jei sau leidi. Komandą ramiai gali duoti tik sau pats.

Sergant psichine liga reikia mokytis gyventi iš naujo, nuolat kintantis realumas, netikri prisiminimai, sunkumas būt kai jau esi pasodintas ant vaistų ⚕ Reikia sau leisti džiaugtis kitokios kokybės būviu, slystant kardo ašmenim iškapotais linksmaisiais kalneliais. Viskas įmanoma jei pakankamai užsikrauni ar užsinori. Gerumas būti svarbus, bet gali gaudyt kaifą ir iš paranojos, kaip aš ir darydavau kol rūkydavau.

Sužaidybinta realybė, begalinė šachmatų lenta, kur kas pradeda tas ir laimi. Norisi sau leisti mėgautis akimirka bėgiojančia po variantus, prilaikyti savo tikrumą vaistais, valia, padedant šeimai. Viskas keistu kitokiu variantu, laukiant tikrumo, laukiant apvalymo – visumos nėra, yra byrančios ir sklendžiančios lyg dulkės detalės, kasdien nerandančios sau vietos. Kuo mes pranašesni už vienadienę muselę, už gamtą kuri kitokia nei mūsų kalba ir sąvokom išprievartauta tiesa. Negali rašyti nesiremdamas į kitų milžinų pečius. Kirba visas skruzdėlynas norėdamas sau kažko, tikslas niekam neaiškus, laukimas paprastumo ir atleidimo pačiam sau už klaidas. Religija mirus, bet esu apkrėstas katališkumo viruso ir jau jo neišmesiu iš galvos, kiek religinių haliucinacijų būta, kiek likimo vienu visoje realybėje, atsisukantys rusų satelitai į mane ir suleidžiantys mistinio kloniko in galvą bangomis. Kiek slepiama, kiek tik paviršiumi eina. Giliau nyrti po majos skraiste neapsimoka, ten klaiku.

Pasiduoti diena, leisti sau pensininkaut ale būt retired, gal tai ir gerai, gal niekas iš manęs nieko daugiau ir nenori. Mano kaimas, mano planeta, mano kambarys.

Žmogus šiaip yra psichotiškas, gi sapnai kurie mus lanko visai be logikos ir taip realiai kiekvieną naktį ruošia mus būti kita kokybe. Dažnas psichikos ligonis daug protingesnis ir nuolankesnis nei tie kurie laiko save sveikais. Arbatos jau per daug – kyla nerimas, 1/4xnx kad nušlifuoti jutimąsi.

Noras pats nežinai ko, tik esant trūkumui ar praradus pradedi vertinti. Prisimenu kaip keičiasi karšto ir šalto vandens kranai vietomis, ateini virtuvėn ir žiūri susikeitę kranai vietomis – galvoji nu reiškia jau velka psichozė, gali tik sukąsti dantis ir būti kuo ramiau. Kiekvienas mato ir supranta savaip. Kiek justa mistinių patirčių, haliucinacijų, nebejuokinga ir nebesinori jų. Gera būti namuose, gera barkšėti žodžius keistus klaviatūra. Skanu gerti arbatą, skanu valgyt bananą, noras pastovumo kurio nėra ir nebus. Greit dauguma bus sulaužyti, pasodinti ant narkotikų ar vaistų. Laukimas išganymo, laukimas skambučio, laukimas komandos pirmyn.

Xnx leido nusnūsti dar kelias valandas. Parašė Pls – sako atvaryk, gal tau geriau pasidarys. Taksas už 6€ – jo kajutė, keli alaus ir jo pasakojimas kaip jam dabar rūpi kas bus kai jis turės kelis vaikus ir draugas išpis jo žmoną, bandau aiškinti kad tai tik parazitinės mintys, einama situacija neapmąstoma ir kaip reaguoti neaišku, ir taip kam savintis žmoną, norės ji ir pisis, paleidžiu gabalą kur bičas roko ritmu kabina merginą ir sako aš norėčiau būt su tavim jei tu ne su kitu vyru 🚹 ir klausiu kas jei ji pameluoja? Kalba kad norėtų nušauti niekadėjęm, klausia kaip tapti nepakaltinamu, bandau ramiai aiškinti kad ko ko jis nenori tai tapti nepakaltinamu ir kerštas bendrai blogai. Pats tai pajutęs ne vieną kartą, kerštas apnuodija suvokimą ir palieka tik didesnes ar mažesnes klaidas kurių gailėsiesi vėliau.

aksas penki su kapeikom, namai. Noras kažkuo prisidėti prie realybės virimo, mm dėsto magistrantėm kitam kambaryje, pagrindinės transliacijos išjungtos, palikti tik anoniminiai tinklai, klaviatūra lagina, knopkės kurios turėtų užsidegti ir užgest dega ilgai, bet lago barškinant nėra. Viskas laikosi ant galutinio siūlo, ir kai tą siūla nuolat nagrinėja per naujienas ir soc tinklus darosi baisu, visus varo į beprotybę, kuri yra galutinis suvokimas kurio nenuneigsi. Keistai tikėti kad viskas yra ir bus gerai, toks tavo paties ir Aukštesniųjų sudarytas planas tau kelionės kurios esminė akimirka yra ši – insultas, infarktas ir tu lieki nuolankus, bet mesti cigaretę ar alko ar narko sunku, gali beprasmiškai mesti kad ir mėsą valgyt ir gerti pieną, gali atsisakyti smaukyti prieš paribinį ekrano porno, gali medžiot pedofilus, gali pykti ant putino, agenda nesuvokiama ir realybė atsitiktinė kiekvienu momentu. Gali bandyti mėtyt monetą ant stalo ir kažkada jinai liks ant briaunos – tas nesuvokiamas ir neaprašytas loginio mokslo variantas, liekant kitaip, liekant svarbiu sau ir artimiesiems. Kada gali būti tikras kad tikra? Kada gali būti netikras? Kiek veidų turi? Per radiją siūlo kovoti internete rašant komentarus: nu ar ne debiliška? Būtų juokinga jei nebūtų graudu. Čia kaip bobos iš only fans darančios nuolaidą ale dėl karo – pisau.

Kasdiena tikra tuo kad tu jauti, išsimiegok gerai ir nesivelk kur neturi įtakos, kaip anonimų maldoje leisk sau suprasti ką gali pakeisti o ko ne. Tai esminis suvokimas, gali visą gyvenimą paaukoti bandydamas pakeisti kas nepakeičiama. Gali per akimirką nuspręsti būti blaivus ir sąmoningas realumui kuris aplink, o ne kažkur toli ekrane ir už jūsų marių. Leisk sau būti, leisk sau būti sau svarbiu, ne kitiems, nebūk minios kekšė.

Kasdiena yra dovana, vertink ją ir kuo mažiau sau leisk būti valdomas kitų, minios, nuomonių, žodžių ir sąvokų žaidimų. Aš pvz jau jaučiu kad reiktų atsisakyti kuriam laikui kofeino, nes jau per daug save pumpuoju jo, aš jaučiu kad reiktų nesmaukyt žiūrint vargšes o gal ir patenkintas ekrane savo seksualumu ir pizdomis. Aš jaučiu kad nereiktų tiek daug pirkti visokio keisto šlamšto iš parduotuvių, aš leidžiu sau būti tiksliai tokiu koks esu ir tik pajutęs per greitai kintančią realybę bandau prisidaužti vaistais, nes tik taip išmokytas esu suvaldyti savo kintantį suvokimą. Prisimink protingų niekam nereikia, nereikia ir tiesos. Pabandyk dabar internete parašyt komentą kad Vilniaus nupurškimas novičioku yra penkių minučių klausimas ir operacija putkai. Visi užpuls už tavo realų realumo paaiškinimą. Karas nurims, bus kitas, dar kitas, bus skandalai bus viskas beprotiškai kitaip. O realiai niekas nekinta jau daug tūkstančių metų, gali skaityt dvylika kėdžių, gali skaityt senekos laiškus visur ta pati galutinė tiesa – kintanti ir priklausanti nuo situacijos.

Geros Jums dienos, aplankykit kaziuko mugę ir nusikalkit sėkmės monetą, jos visiems reikia.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

One thought on “Kaip gyventi takioje, kintančioje realybėje”

Mastodon