Kalatoja vabzdžio drebesiai, mandražas

Miegas: link 4h resetas pilnas, arbata kava dvi raketinio kuro, pakeitimas wikipedijoje, draugo skaitoma knyga, laukimas lėtai kol pabus mm. Mčt ieško halciono, pabudo dar tamsu nori psisidaužt, aš vakar 5mg olanzapino, leistis berods kitą sav. Skaitau straipsnį apie laiką:

Geras straipsnis, per klaviatūrą bėga RGB, reikia ją pačią išvalyti, taip senai tai darbų sąraše kad nemalonu. Dievo diena? Sekmą dieną švęsk ( iš pirmo karto parašiau žvesk) kai kur savaitė prasideda sekmadienį. Turiu kuprinėje laikrodį kuris eina tik kai eini – mechaninis automatinis, hipsteriai neperka, nors dvi apyrankės ir t.t. Iš Kinijos arbata laukia, Balio paplūdimiai savartynas, sakė gl. Pjovimas pjovykloje, operatorius tu pats, kažkada ponas laikas pasakys pabaiga. Kaip sako, kas kas kai numirsi tai užkas, dabar populiaru atsidurti danguje dūmo pavidalu, ar turi donoro kortelę, ar panaudojai savo galimybe pasiaukoti ant mokslo ir medicinos aukuro? Tam reikia notaro. Skaitau-klausau Koka – sunkus romanas, darau pertrauką. I2P anoniminis tinklas parašė – large clock shift backwards – 99s. Kuri savo realybė šamaniškais rankų judesiais, spalvom, kontekstu, leksika. Sudėtingi žodžiai, kaip ir klausdamas lietuvių kalbos mokytojos supratau kad padalyvio kalboje nevartoju, Kompai šnekasi vienas du arba nulis vienas, kažkada nulis buvo atrastas ar ne? Mobijaus juosta, lankstoma tavo galvoje nuo pirmo patekimo ten, ten kur kažkada buvo dvaras, šalia manęs pro balkoną matosi irgi buvęs dvaras, pamenu ten auga kedras berods.

Laukimas, buvau piktas mazgodamas indus, bet kaip dainavo – indai nesiplauną patys, auka materijos švarumui, pure energy, ar aš baltas ar juodas ar vaivorykštinis 🌈

Keista mada sukasi ratais kvadratai. Žinai kodėl ratai dungsi? To kad pi r kvadratu, vat tas kvadratas ten ir dungsi. Susitaikyti ir jausti savo ritmą, pas draugą žiūrimas lyg gyvas Cobainas – rape me my friend. Dingęs laikas, atsigavimo tiesa, mm paimta knyga. Rusam kanapėlė ir dur ir čuika ir anaša, atiduotas kaleiminio žargono žodynas atgal į biblioteką, saugi erdvė, kova už ramumą, PC programos jau nepasidalina CPU – state of the art ale, bleeding edge, ramiai, atgal papulti į atostogų rėžimą.

Susirašinėjimai, ndrs sako neduok man gert – kad negaliu, prisimenu kad jį apgavau kad šiandien ne šeštadienis o sekmadienis ir jau alko nėra nes po trijų, večna maladoi večna pjani. Senimas yra sąvoka kūno, proto fintai ir suvokimas nostalgiškos melancholijos, gerai kad dar nedepresyvus.

Skrendant lėktuvo ir fotografuojant žemę, vanduo tai juodas tai baltas jei foto nespalvota.

Parsisiųsta baisių kontraversiškų filmų 📼 kam gi dar vieta atmintyje kurios nenaudoju. Kažkoks keistas noras duoti kitiems, dalintis. Kai pažiūriu kiek TB vaikšto aukštyn tai siaubekas, kiniškas brl išrinktas rūteris valit ir net neapsikrauna. Pabudo mm, nori dar ilsėtis. Dievo iškovota diena, ale sekmadienis.

Nebereikia vakare čefyro, ir taip tik atsigulęs atsijungiu, nuovargis ir išsekimas nuo bėgimo, nuo suvokimo, nuo klykiančio laiko ir €.

Smert čiris tuku tuku – geras anekdotas. Galvoju kaip realiai sunku skaldyti bajerius, pamenu tą kartą vasaroje kai turėjau ne “vyriškos” spalvos rankšluostį ir kažkas žvengė kad mane pis kai pateksiu kur giliau po krumpliaračiais, arba pasigirdo. Pažiūrėk į juodąją skylę, jo laba diena čia aš tarenas, jo žmonės kurių nėra, gliučit o plauki su daugeliu jausmų, žinai kad jų daugiau nei 6 ir vienas iš jų lygsvara kurią ant vienos kojos man išlaikyti sunku, o žiediniai raumenys ir akyse yra, prisimenu tą priešmirtinį pleistrą – su raudonu receptu ir save pabudusį virš pašto (kaip aš vadinau 55) ir bandanti jį nusilupt, nes akys aguonos grūdo dydžio.

Istorija kurią seki pats sau šokis hardcoro ritmu su valsu per atmintį. Klaviatūros išdėstymai, pritaikymai. Krikšto tėvo anekdotai, kuriuos taip sunku be konteksto suprasti, Genocidas tavo akyse visuose kanaluose visuose dažniuose. Intergalactic trans murder capital – geras gabaliecas, Atgal į krizės laikotarpį, gaila jaunų bet negali niekuo ir padėti. Nebent tekstu kuris kabina ir aiškina reikiamoi vietoje reikiamu laiku. Ploniausi popieriukai, kad ciza gestų greičiau, greit smilkstantys smilkalai iš Balio, keistas minčių skaitymas, pasiruošimas rinkimams, kaip sakiau ponui adminui – aš apolitiškas bet balsuoju. Išsirink savo vadą savo velnią savo sutrikimą savo pinigus savo stabus. Kaip ir tai kaip ir kita.

At zvanka do zvanka (nuo skambučio iki skambučio) kafka laukiantis bibliotekoje aukų, apžaista kafkos istorija laukianti namuose, tragikomedija. Apsikrauk daiktais, bančink ir bijok. Gerai kad nieko nelegalaus nepardavinėju tik knygas kurias perka retai ir arbatą kurios juodos (Pu-erh) lietuviai nemėgsta.

Dūda ir dudoringas nepatiko – malčik gei. Proto plyšimo matematika:

Kelios foto:

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 thoughts on “Kalatoja vabzdžio drebesiai, mandražas”

Mastodon