Karantinas, tekanti informacija

Nurimęs, teko pagulėti Vasaros g. nes susipykau su mm dėl dviejų lorafeno tablečių. Tai tik į gerą, pagaliau pakeičiau taip ilgai naudotą olanzapiną į Quetiapine. Tikrai geriau veikia nauji vaistai, jaučiu vieną pagrindinį šalutinį – labai daug košmarėlių, ne per žostkų, bet daug ir tai kažkiek vargina. Olanzapiną prieš tai gėriau tris savaites bet niekaip pilnai nusiraminti nepavyko.
Į psichiatrijos ligoninę geriau važiuoti dar nepilnai plyšus – tada greičiau atsistatai pilnai ir ne tokie baisūs gliūkai užpuola. Taigi ilgai vartojami antipsichotiniai vaistai praranda savo efektyvumą, juos reikia keisti. Leidžiami liko tie patys – cisordinolis kas dvi savaites.

Kodėl viskas sustojo? Kodėl mano mm nebegali eiti į savo darbą? Kodėl psichiatrinė ligoninė visiškai tusčia (palikau ten du žmones per visą pirmą vyrų skyrių)?
Sustojo viskas turbūt todėl kad virusas veikia ir turtingus senius kurie turbūt ir valdo. mm jau padarė vienus nuotolinius apmokymus, bet gaila jos ugdomų vaikų kurie dabar su tėvais. O virusas turbūt veikia ir smegenis, ir veikia teigiamai 🙂

Man pačiam turbūt net į gerą tas karantinas, mano specializacija nuotoliniame kompų palaikyme, dabar dar reikalingesnė – niekaip nedaeina rankos pasidaryti fb psl kur reklamuoju savo paslaugas, nors iš kitos pusės aš net nežinau ar noriu dirbti, pinigų man užtenka ir iš pensijos 🙂 ir yra laiko mano didžiausiam hobiui piratavimui ir informacijos srauto sekimui.

Naktį vėl krūva sapnų, miegu neprabusdamas, pabundu anksti jau prašvitus, padarau kažkiek nuotraukų į savo fb grupę vaizdas pro langą karantine ir parašau pasisveikinimą. Tada perpostinu straipsnius iš hacker news kurie tinka kiekvienam ir yra įdomūs į FB, TW ir mastodon. Šiandien sodan slėpti bulves po žeme.

Kelios nuotraukos:


Natos bėga neramiai, kažkur toli žydintys laukai
Kasdien tikėti vis giliau, nujausti – bus blogiau
Nauji siurprizai, ta pati gyvenimo panorama
Kažkur skubantys, tušti troleibusai, praraja
Užsikrauti kasdien nauja energija
Viskas paduota, gili paslaptis – nesuvokiama tiesa
Kažkur kosintis nacis, tekantis kaifukas, lomkių auka
Pabėgti nebėra kur, uždaryta Lietuva
Tikiu ir plaukiu, idealiai supuvus sistema
Imperijos saulėlydis, tokia dabar banga
Draugas kuris nesupranta, aš pats net nenoriu pradėt
Kasdien likimas suranda dovaną
Ar ji didelė ar maža, visur reikalinga auka
Sąmokslo teorijos, kava, arbata
Likimas veržiasi ašarom
mes vis dar čia

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon