Karšta (tekstas tikrai neįdomus)

Karšta, pats sau smirdu, praustis nenoriu, vistiek tuojaupat bus tas pats. Muzika kala. Aš tenoriu užsinorėti miego. Afrikoje badas, skiria tiek babkių kad man tikrai atrodo galėtų visus pamaitinti, bet ne bl trūksta atseit chui znaet, babkės toks dalykas kurį supranta tik tie kuriems priklauso dangoraižiai ir koorporacijos.

Reikia:

padaryti ne daug mokesčių kaip yra dabar, o kelis.
priversti kabakus ir parduotuves pardavinėti tokį patį kiekį gazuoto vandens už tokią pačią kainą kaip alaus. Nekenčiu jaustis durnu kaip noriu išgerti ne alkoholio.
legalizuoti marichuaną ir LSD arba grybukus ;] ir prostituciją ir žinoma pornografiją.
sekti visiškai visų valdininkų pokalbius, e susirašinėjimus ir padaryti juos viešai prieinamus.
Bet žinai ką politiką px, vis tiek aš galvoju per daug progresyviai.

Norėčiau dalyvauti sąmonės naikinimo kokiam eksperimente (pasirašyčiau netgi skausmui). Norėčiau dar kartą sapnuoti seksą su tavim ir tai kad siūlei parūkyti man žolės. Norėčiau padalinti save visam pasauliui (čia Jėzulis ir bažnyčia šitą gerai prastūmė). Arba norėčiau pilnai atsiduoti kažkokiam žmogui už maistą būstą ir šiektiek pinigų, bet negali savęs parduoti, kitaip visokie milijonieriai visai išpindėtų.

Lenkiu galvą prieš visus, kurie daug uždirba, bet man atrodo vistiek kažkokia karma yra ir atsirugs visam progresyviam vakarų pasauliui už apatiją prieš pasaulyje vykstantį skausmą ir kinų konclagerio išnaudojimą. O gal ir ne, jūk mes žvaigždės ufonautų šou.

Arba būsim tikrai laisvi, arba mus pilnai išnaudos kaip kiaules ar karves. O kodėl turėtų būti kitaip. Žiurkės laisvos (bet ne visos, tos kur laboratorijoje ne), karvės laisvos tik indijoje ;] męs vis tikim kad esam kažkur aukščiau už jas.

Svarbu gerai jaustis. Vienas draugas sakė gerą baikę, ji gliučina kai jis blaivas, tai geria ir rūko daug. Ir tampa jis piktas kai blaivas pradeda kaltinta save ir kitus.

Aš gerai jaučiuosi.

Ką veikti?

 

 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

One thought on “Karšta (tekstas tikrai neįdomus)”

Mastodon