Kartotis

Belieka kristi į vasarą ir tropinį drėgną karštį, žinau kad nebe išgelbėsiu savęs, tik galiu pratęsti būvį ir vis bandyt atitolint beprotybę. Lėtai ateina sunkesni laikai, o aš dar gausiu vasaros gale mistinius du šimtus eurų. Galvoje keista įtampa ir kaip visada noras pabėgt bent trumpam pas draugus, pats judėjimo faktas ramina, nauji vaistai tikrai stiprūs atjungiamieji, išmiegi 12 valandų ir sekančią dieną nori snausti dar. Galvoje prisiminimų mišrainė.

Kodėl aš, kodėl taip, norėtum pamiršti tas intymias akimirkas, tuos metus kol viskas pagardinta pykčiu bėgo pirmyn ir bėga dar greičiau dabar, tik pykčio neliko, liko juodas nusivylimas ir keistas suvokimas, kad turbūt taip ir turi būt. Liūdna.

Padariau dar vieną internetinį puslapį, reikės nupirkti jam googlo reklamą. Turiu vaistų nuo nuolat ėdančio nerimo, bet juos vartoju ne kasdien. Kartais tiek susimaišau su sapnais, kad nežinau ar tai tikrai buvo, ar sapnavau.

Nebetikiu, bet ir nenoriu suprasti tos keistos galios žaidimų realybės giliau, kaip tik norėčiau pamiršti, norėčiau nurimti ir tiesiog kasdien daryti po kelias nuotraukų manipuliacijas. Viskas mano rankose, su padedančia šeima, bet galvoje minčių, jausmų, nusivylimo kokteilis. Nėra blogai, yra taip kaip užsidirbau ir nusipelniau.

Nusiperku vis kažkiek muzikos, vis pašneku su draugais laukdamas signalo šauti pirmyn, suvokdamas kad tą signalą galiu pasiųsti tiktai aš pats.

Pats esu bailus, ir jau nebe jaunas, ką išmokau su kompiuteriais kartais padeda užsidirbti šiek tiek papildomų pinigų, bet pinigai man nepadeda jaustis geriau, padeda pats faktas, kad kažką naudingo atlikai.

Galiu sukti beprasmišką socialinių tinklų srautą, o knygą paskaityt jau sunkiau, prisėsti mokytis kažko naujo nebeišeina, dėl vis šokinėjančio dėmesio, kurį tokį ir padarė prakeikti socialiniai tinklai ir noras intstant gratification. Kažkada atrodė kad tai padarys gero, padarė daug influencerių ir aš visiškai pamečiau giją kurgi traukia internetinė žmonija. Fake news
.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon