Kasdienės muzikos duos mums ir šiandien

Kiek jos daug, kaip norisi vėl rasti kažką judinančio iki panagių. Arba kažką su labai geru tekstu. Dabar, kai kūrybos priemonės prieinamos pirmajame pasaulyje beveik visiems, tikrai daug kokybiškos muzikos, gali dienų dienas sukti kokybišką dub techno, ambient, ar kokį kitą ramesnį stilių. Pasigendu tik tikrai kažko aštraus 🌶 tokio judėjimo kaip buvo electroclashas, nors ir dabar tikrai užmačiau vieną labai gerą variantą:

Gerai daužantis boileris

Man gal kažkiek per sunku, bet tikrai džiaugčiausi klube tokiu variantu.

Kartais aš nusiperku muzikos jos net neklausęs, man atrodo kad jei kažkas kūrė, tai kartais reikia tiesiog paremti, nesu turtingas, bet karts nuo karto išleisti pinigų už muziką galiu. Žinoma diskuose jau prikaupta tiek kad niekada neperklausysiu, piratavimas sunki liga 🙂 džiugu kai kažkas tuo naudojasi per soulseeką, man atrodo reikia tikrai papildomai saugoti kūrybą duodant prie jos priėjimą visiems, vis tiek tie kam labai patinka pirks ir vinilą jei jis bus ir rems kūrėja orginalo įsigyjimu, o aš tiesiog taškas kuris kaupia elektroninę muziką.

Mėgstu bandcampą, radau ten tikrai geros muzikos nemažai, užsiprenumeravau dj kicks rinkinius, džiaugiuosi kad tokia vieta yra.

Jei norit kasdieninės muzikos dozės, visada galima papirataut ir gauti naujausius rinkinius kurie tikrai nemaži:

https://rarbg2021.org/torrents.php?category=2;23;24;25;26


Vis vartau kompiuterinių dalių katalogus ir vis bereikalingai noriu. Jei būtų lengva parduoti ir pakeisti tikrai pasigerinčiau motininę į turinčią 8 sata portus, vis žiūrinėju Ryzen 5800x, bet tikrai geriau laukti dar kol atsinaujins bendrai chipsetai ir procesoriai amd, arba šokti į intelio laivą, su DDR5 nors tai tikrai brangu ir beveik neverta. Norisi ir dar daugiau vietos, neišlaikiau ir užsisakiau 6TB toshibos diską, vieną tokį jau turiu, tai galima bus kažkada juos sukišti į NAS, dar užsisakiau tikrai labai greitą flešiuką ir labai pigią mechaninę klaviatūrą. Žinoma jau norėtųsi atnaujinti ir kompiuterio dėžę, senoji legendinė antec ninehundred tikrai gera, bet jei nusipirkčiau naują didesnę, vėliau lengviau būtų galima sukišti daugiau diskų hdd ir ssd.


Pagaliau sniegas ❄ mane visada džiugina balta žiema, šviesiau, džiugiau, geriau nei pilkuma.

Vaizdas pro balkoną, net kažkiek vėliava matosi ant Gedimino kalno

Dega smilkalas, buvo užėjęs svns, išgėrėm kavos papliurpėm, tikrai nušvinti kai aplanko draugai. Norisi kasdien susitikti su kuo nors, geriausia žinoma būtų nepažįstami žmonės, kad plėsti akiratį, bet ir seni draugai atneša savo šarmo į kasdienybę.

Nu niekaip nedatempiu iki vakaro nenusnūdęs kelių valandų ⏰ Bet gal ir gerai, tada pabūnu ilgiau į naktį 🌃 vis tiek ryte anksti keltis nereikia.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon