Kažkas kažkas ir pabaiga

Ne ne ne, nebereikia man alaus. Čia tikrai atsibodo iš neturėjimo ką veikti gerti tą velnio alkoholį. Jis visada nuveda į visokius debiliškus sprendimus, kaip išleisti 90€ ant IKI atvežimo maisto ir ten prisisakyti visokio alaus maisto ir šiaip beleberdos ir po to net nesuprasti kodėl tiek daug pinigų gavosi.

Nuotaikos dar vis važinėja gan didele amplitude, kaltas ir alko ir neturėjimas užsiėmimo, piratavimas gi daug pastangų nereikalauja, kaip ir shitpostinimas soc tinkluose. Kompas vėl berods stabilus, CPU įjungti beveik visi turbinimaisi, RAM ant 2133Mhz ir atveikė keturias paras iki perkrovimo. Tai visai džiugu.

Sorokino naujas trumpos prozos rinkinys apie moteris labai stiprus, vakar suklausiau du apsakymus ir tikrai labai keistai jaučiausi, užmigti buvo sunku, kaltas ir kofeinas kurio tikrai reikia mažinti, ir keturios ciklo per dieną, tarčialint reikia atsargiai. Tikrai reikia daryt pertrauką nuo alko, ciklo, kofeino. Koja gyja ir ją vakarais psichiškai visiškai žiauriai niežti. Aš kartais nejaukus, galvoje vis atsiranda ir dingsta Vy, nežinau kaip nuo to mintinio demono gintis.

Lauke vėsu bet tikrai gražu. Nusipirkau rankinį mažą lazeriuką iš kinų – kala taip kad nejuokinga – spindulys kiek matai. Nusipirkau tuos deal with it akinius, bet ant jų uždažyti 8bit šešėliai, tai gaila kad anie realiai nedėvimi.

Dar du apsakymai iš Sorokino, stiprūs, vienas iš nedaugelio autorių kurių kartais tiesiog sunku klausyti, kad ir gerai įgarsintų kad ir įdomu, bet jis ten paraštėse jau beveik suvokimo krapštosi. Mitel ir Doktor Gari buvo superiniai romanai, kaip ir Opričniko diena, Očered, Teliūrija. Ledas.

Kažkiek pertrauka nuo klausimo, sukasi

Pagavo mane vėl FB debilizmas, malonu kaip kažkam patinka ir atneši šviežumo į dieną, bet realiai tai ėda laiką žiauriai, pradedi norėt ieškot kuo pasidalint, vis stebi ar nėra naujų patiktukų, žodžiu įsuka debiliška dopamino loopsų sistema.

Piratavimas ir pardavimai [2017]:

https://gizmodo.com/the-eu-suppressed-a-300-page-study-that-found-piracy-do-1818629537

Dabar jaučiuosi paprastai: atrodo kad viskas eina tik keistyn ir blogyn, bet aš esu patenkintas ir jaučiuosi gajus ir pateikiantis dalyvavimui savo resursus. Susitaikęs tai jau tikrai su beveik visais variantais ir norintis tiesiog būti dalyviu, tiesiog būti nariu, nareliu ir paprastai nešti savo gajumą kitiems. Bet norėjimas kitiems įtikti tai kažkiek liga? Norėjimas būt ir leisti sau gerti į save kaip filtrui, kaip kempinei, visą gražumą kuris dabar toks lėtai šuoriškas.

Suleistas cisordinolis, vėl berods trys savaitės buvo be jo, jau čia kelias dienas norėjau kad ir 5mg olanzapino išgerti, bo nejaukiai miegu ir sunkiai užmiegu. Bet žinau kad po jo visa diena bus sunkiai kvėpuojanti ir keista. Geriau atsisakyti to ale pasiekimo smegenų daužymo. Šiandien ir cikladolio neėmiau, ir realiai jaučiuosi geriau be jo ir jūros kofeino. Kartais kad jaustis geriau reikia sumažinti chemijos kiekį.

Dieną prisiėdęs krūvą koldūnų nuėjau pasnaust ir skambina pan Gvtns – aš čia taip ir taip gal alučio gal dudelės aš neilgam ir ten taip ir taip. Aš atsisakiau, ir jaučiuosi patenkintas savimi, bo dudelė niekada nežinai kaip nučiupinės ir tikrai ji man ne į gerumą, gali labai nevaikiškai suraityti, jei irgi reikia set and setting, laiko, nes čia tuoj pat parsirastų mm. dar užjustų ir būtų visai ne kas. Alaus irgi nenorėjau tai ramiai sau užmigau ir gerai nusnūdau. Pabudęs dariausi vaisinių arbatų, ir sau jaučiuosi tikrai neblogai. Kas džiugina. Žinau kad jei nepilstysiu alaus ir netrauksiu dūdų neaiškių ar žudikų žiedadulkių, atsiras vėl gajumas ir aštrumas gyvenime ir taip. Šiandien dar apsitvarkiau kambarį, kažkiek apsidėliojau daikčiukus, apsikaišiojau, įdėjau Pelevino kelias knygas į sena.lt. Norisi būt tiksliu savo norams. Atrodo kad vienas iš RAM komplektų 64GB turėtų tikrai tikti mano PC, bet realiai poreikis jį greitinti minimalus, man naudojant su desktopu viskas valit puikiai. Tik čia labai keista parkė atsirado – užstačiau ant Vivaldi naršyklės kad paieška būtų Bing ir ji kaip ir yra – tik negali jos skrolinti, jei perjungi paveiksliukus ar kažką kito gali, bet pagrindinio lango nei kaip, paskaičiau kažkas ale su dark mode rašo susiję, pakeičiau paieškos variklį ir nesigilinau.

Žiūrau toliau apie UFO

Sukasi soulseeko vartotojo pasiūlytas ir pasharintas leiblas su muni, visai gerai

https://yesmeansmaybe.bandcamp.com/music

Vat kaip tik muzikytėje smarkiai įtraukę tikriausiai dūmą, o aš jau senokai aktyviai nerūkau, kelis kartus patraukdavau nupirktų brangių cigarilių mažą pakutį, kažkiek pasivaišinau ir dabar nei ryte nei vakare netraukiu nikotino užtaiso. Dabar tik dega kambaryje smilkalas 🎇, o noras patraukti nikotino džiaugsmo yra, realiai šlykščiausias narkotikas be konkurencijos, ne veltui visur padėtas prie kasų.

Įkalk kofeino ir trauk į dieną, tokia čia dabar mažuli sistema, mes einam tiesiog į kitą kokybę, kitokią erdvę ale laisvės kai net paprasčiausi poreikiai silpnesnių nėra įvertinami. Mes sexual revolution my babe kai visi tik mažiau pisasi ir daugiau parinasi ir smauko ties paribiniais porno namie. Nežinau, nieko prieš gėjus ir lezbietes neturiu bet kai eina kalba apie visokius lyties keitimus man kažkaip ties ten riba. O kai paskaitai kas USA darosi su visokiais hormonais ir autistiškai psichiškai nesveiko jaunimo noru keisti lytį tai darosi kraupu. Drag žinoma zjbs, bet kai aš Mastodon tinkle ten paseku kelis kurie ale vyrai bet bobos ir dar vaikų susilaukia su žmonom, nu jo visokių yra visokių reikia. Čia kaip žinia aš pats rusų laikas senai būčiau internate psichuškėje ligi gyvenimo galo, bet realiai man keista. Bet ta seksualinė tema angažuojama specialiai, bendrai valdžia gali valdyti tik pas liaudį radę labai daug skirtumų jos pačios ir ją supjudę. Politika ant tiek šlykštus reikalas kad realiai 50% nebalsuoja ir nusisukę nuo jos, kas realiai gan klaiku, visiška mažuma diktuoja sąlygas (ir dar nykstantis pasitikėjimas bendrai rinkimais). Plius kaip LT tokia maža šalis čia realiai išsigimimas politikos ir viso kas buvo dar normos ribose vyksta. Tai vat pristatau fainus smurfus kurie nori Jūsų vaikams paskleisti gėjų propagandą:

Visada bijojau tablečių, žinau kad pvz jei išgersi olanzapino tris per parą (30mg) tai bus nejuokingai blogai, parkopano penkios bendrai link kosmoso savaitei gali išmest, xanaxo daugiau užmigdyt ilgam. Nebandžiau nuodytis senai, kažkada labai senai tik paauglystėje iš meilės-seilės. Esu kažkada netyčia per daug olanzapino išgėręs kai buvo labai blogai, pasidarė klaikiai dar blogiau. Xanaxu niekada nebandžiau piktnaudžiaut. O cisordinolį kaip kažkada vasaroje man išaiškino galiu leistis ir kas savaitę realiai, tik žinau kad jei jį patankini kaip tik paranormalus poveikis – energijos krūva gaunas.

Keisti produktai ir aš paniręs iki pusės pirmos nakties, taip vakare numigau, galiu dabar sau leisti džiaugtis nakties malonumais

Rytas, ilgasis savaitgalis

Nors ir vakar vis dėlto išgėriau 5mg olanzapino miegojau nedaug. Žinoma užmigau staigiai bet ir ryte pabudau anksti, kažkiek sunkiai kvėpuojantis ir slopinimas, teko nori nenori griebtis kofeino. Visada norisi kažko svarbaus, show call, o kai patenki į realybę kaip filmą darosi nejauku. Dabar vis karts nuo karto bando kabintis piktas dežavu, kad sukuosi rate, kad tai kažkada buvo. Nelabai maloni būsena, reikia daugiau naujumo, muzikos vis ieškau ir suku naujos kiek išgaliu. Knyga irgi veikia stipriai, aš kažkaip viską giliau įsileidžiu, reiktų plaukti paviršiumi suvokimo nes jis ir taip begalinis ir beprasmis kol nežinai kito kuris supranta, ir kol neturit bendros kalbos.

Juokas skambantis kaip išsigelbėjimas, kažkokie netikri prisiminimai, ir geismas šviežumos. Internetas kaip vieta tam kad masės būtų ramesnės, kad papušintų pirkti ir negalvot. Aš ir vis kažkodėl noriu nusipirkti kokį CD ar LP iš muzikantų. Geras būvis yra nuolatinė pastanga matyti gerąją pusę ir nesivelti giliai į materijas. Religiniai terminai skatinantys prisidėt prie tikslo atiduoti bėdas aukštesniam, pateisinimo religija. Nauja kokybė vystosi lėtai, grožis kaip standartas. Diskursas ir glamūras kaip rašė Pelevinas, dvi temos.

Jei turi laiko rašyt, skaityt, klausyt muzikos jau kaip ir esi palaimintas, filmui dar nesikoncentruoju, atsisiunčiau dokumentiką apie Sorokiną. Kažkiek jau pykina arbata iš Balio. Žmogus nori nirti į mediją, pamiršdamas kiek realiai skausmo ir netekties aplink. Bendrai su netektim reikia iš anksto susitaikyt, post ramybės amžius. Kai susitaikai su savo ribotumu darosi geriau irkluotis per gyvenimo upę. Stebukliadarys kai mirsi tave padarys. Svarbu nepratryst.

Gesini netekties skausmą visokiom priemonėm. Tam gerai padeda muzika, o netekęs kartais esi tiesiog praeities, kažko stebuklingo prisiminime visos paletės jausmų kuriuos jausdavai. Paieškos naujų narkotikų, priklausoma asmenybė, lėtai besisukantis ratas į nežinią.

Skausmas bunka, ryšiai trūkinėja, alkoholis nepadeda jaustis geriau, žolė irgi nesuteikia jokio didesnio malonumo. Tik kažkiek savirefleksija per klaviatūros minkymą padeda likti sveiko proto. Tyrinėti gali tik dabarties momentą, kuris kaip žinia yra dovana nuostabi ir kvapą gniaužianti. Šokti į automobilį ir lėkti tiesiog kažkur, ne ne ne – nebegalima, mano psichiatrų užfiksuotas kodas neleidžia būti vairuotoju. Atimti teises – prievartos sistema.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

One thought on “Kažkas kažkas ir pabaiga”

Mastodon