Kažkur toli sapnuose

Sapnuose dar vis su klasiokais, valgau neaiškių MDMA tabletčių ketvirčius ir leidžiuosi į gilius rūsius. Tikriausiai todėl, kad vakar neišgėriau olanzapino, bo šiandien reikėjo anksti keltis, tai dabar pabudęs dar anksčiau 0430 kai galėjau keltis ir 0645, bėgu per savo sapnų suvokimą kuris nyksta su kiekvienu stiprios arbatos gurkšniu.

Skamba galvoje: https://soundcloud.com/grad_u/grad-u-eazystyle-mc-kasdienybes-sventykla ir aš iki galo patenkintas savo ausinėm + mobiliu telefonu iš xiaomi, nuostabus derinys. Muzika bėganti per dieną kai sėdžiu namie prie pc. Dar dls užrodė f1rstpers0n youtube mixus https://youtu.be/0lMim6e6SCM būtent Dub Techno seriją, seniai mane muzika buvo tiek gerai nustebinusi ir būtent rami.

Googlas savo priminimais išmetė nuotraukų iš 2009 metų, vienoje iš nuotraukų nufotkintas ekranas kuriame rodo begrojamą cd. Būtent: Peaches – Fuck the pain away . Kažkur nuo tada iki dabar prasidėjo tie didieji pakitimai, kaip nedidelių chebrų išhackinta realybę pradėjo kisti, ir jie tapo galingaisiais, kuriuos reikia sunaikint, prisimenant, kad kažkas stos atgal į jų vietą. Kažkiek žmonių iškart suprato kur tai veda.

Nėra kur bėgti iš rusijos įtakos zonos, sekantį karą USA tikriausiai pralaimės, greit ir skausmingai.

Jau yra naujas Pelevino romanas, laukia 12 valandų klausymo apie startupus su sarkazmu. Dabar turi į viską žiūrėt su juo, kaip jaunimas žiūri į nuolatinį suvokimą kad yra blogai.

Dar vienas deimančiukas iš pbb: https://twitter.com/ztauras/status/1062453785472176129

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mastodon